japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinizden geçeni yazın...

+40
niji
_NaRuSaKu_
BNYS
-MizuYama-
Zatoichi
LastRinneganUser
Uzumaki Naruto
WhiteAngelboy18
Amandla
kyramia
OosakiNana666
mamoruko
melancholyoftherain
KıyoKısho
diaboliksword
Nodame^^
Ecthelion
Arwen~
EllieBerry
Lee
KiyoKa ChaN
Lenore
ladonna
halitosan
ninjin
gozluklu
Kumiko-Chan
La.Paradoxe
Megumi
Shizuka
shirayuri
Admin
efsane
osaki nana
Orihara Maya
albertine
yamgur
Hitokiri Battousai
Battousai
Desirem
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Sonraki
YazarMesaj
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 01 Eyl. 2009, 19:55

Yarın Matematikten sınavım var .. Hiç girmek istemiyorum *-*
girsemde birşey yapamayacağım..Perşembe günü lanet bölüm dersim olan Kimya dan sınvım var ... onada çalışmadım .. ağlamak istiyorum ..
Okulumdan ve okulumun öğretmenlerinden ciddi anlamda nefret ediyorum..
Okulum felan dedim çünkü o lanet okulda okuyorum TT_TT ... keşke gitmez olaydım TT_TT ... kendimi depresif hissediyorum TT_TT ... Ne drama izlemek istiyorum , ne video izlemek nede anime izlemek ...
Çeviri yapsam diyorum ilk cümleyi çevirip bırakıyorum TT_TT püff ... neyse .. sıkıldım TT_TT
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 01 Eyl. 2009, 22:09

Efkarlandim... Uzun zamandan beri ilk defa... Ne kadar uyuz birsey oldugunu unutmusum püfff Rolling Eyes
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 02:02

herkes efkar basmış....

ben antidepresanımı değiştirdim.. çiçek açtım SmileSmileSmile

sevgilimle yarım kalan dansımı tamamlamak istiyorum... para bulup şu okula gitmek istiyorum
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 09:50

Japon forum kendimi çok kötü hissediyorum TT_TT ..
Kimya sınavını yarın sanıyordum ..
Hatta dışarı asmışlardı ..
Ama bugünmüş ! sabah saat 9 da !
Lanet olsun ...
Ben ne yapacağım şimdi TT_TT Matematik sınavımda vardı oda bugün değildir o zaman ..
Of girmiyorum sınava mınava ...
Japon Forum ağlayamıyorumda Neutral
babam bugün evde ve o benim sınavlara girip vermemi çok istiyordu .. şimdi ağlarsam o çok üzülür ...
anneme mesaj atmayı düşündüm ... sonra vazgeçtim ... korkuyorum pale Ya ne biçim bir okuldur ya !
Nasıl yanlış liste asarlar ! Çok sinirliyim gerçekten ! içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 87031 içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 137605
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 12:24

MeGuMi demiş ki:

Lenore Chan nerdesin bana yeni buL içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 3098
noLur T-T
Koukou Debut gibi T-T

di mi Crying or Very sad ben de çok çabuk bitirmiştim ama üzülme megumi-chan her cuma çevirisi yapılıyor ^^ hasretine dayanamassak da ingilizce okuruz :3

kiyoka-chan üzülme sen de.. hatalar olabilir, senin suçun değilmiş ki.
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 12:39

ama benim okul hayatım bitiyor TT_TT nasıl üzülmem TT_TT bölüm dersimi kaçırdım TT_TT hoş bilmiyordum kaçırmak olmuyor bu..of sinir şeyler içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 608300
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 13:24

Kiyoka chan git hocanla konuş, durumunu anlat. Hiçbir şey yapamayıp üzülmekten çok daha iyidir. Hem denemeye değer Wink
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 13:26

o zaman git müdüre deki
yanLış tarih vermişiniz
sizin yanLışLığınız yüzünden ben yanıyorum
faLan fiLan

~~~~~~~~~~~

Boy kompLeksine girdim japon forum!
LoveLy CompLex okudukça boy kompLeksine giriyorum ya!
xD

kız 1.70 dev diyoLar ya T-T
bende 1.70 im T-T
gerçi benim büyüme durdu 2 yıLdır 1.70 im bi uzuyamadım -__-''

japonLara göre dev oLuyorum ben demi xD
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 13:30

Ya anlamıyorlar ki
Gidip söylesen diyeceklerki " öğretmenine sorsaydın" derler .. biliyorum onalrı ..
arkadaşım işte bir defa yanlış tarih verdi bana önceki sınavda .. şimdide demiştiki "Ben melek hocaya sordum oraya astıkları liste yanlışmış"...ben inanmadım çünkü önce yanlış tarih söylemişti ^^' ki o tarihtede sadece 1 sınav vardı xD süper bir atıştı.. bu sabahta attığı mesaj şu " ezgi hoca senin adını okudu sınav var şimdi hadi çık gel çabuk " bu ne demek ya .. sinirim bozuldu .. dün bile söylemedi ... neyse xD zaten artık arkadaşlarada güvenmiyorum .. hoş güvenmiyordum yinede ama neyse xD off ... annemle konuşmak istiyorum :/
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 13:34

ee konuş o zaman annenLe
ne duruyon?

ve çok gıcık bi okuLun varmış -__-''
okuLunu havaya uçurasım geLdi -__-''
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 13:39

Evet çok gıcık bir okulum var xD ...
annemle şuan konuşamam çünkü çalışıyor ^^' çalışırkende telefon yasak ^^' püff ^^'
Arwen~

Arwen~

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 19:49

Ezgiii o.O Artık msnde oL deLi oLacagım içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 49464 içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 608300
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 19:50

Msn grevi yapıyorum afro
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 20:30

Kiyoka chan bence yine de git konuş. Hatta kartların açık oyna. Git hocaya de "sınavdan haberim yoktu, şöyle şöyle oldu, hatta isterseniz şimdi hemen sınav yapabilirsiniz" (tabii sınava hazırlıklı olman şartıyla içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 654939 ). Doğrucu öğrenciler her zaman daha çok rağbet görür, adamların suyuna gideceksin, için içini yese de Wink
Arwen~

Arwen~

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 20:34

Zönkk o.O yeni okudum Liste yanLıs mıymıs birLikte baktık be o.O
madem tarihLer dogru degiL dısarı neden Liste asıyorLar
ne dengesiz bir okuLun var o.O yarın okuLa git bari annenLe ya da babanLa o.O
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 20:44

Yalnız anneme söylediğim an direk beni suçladı TT_TT neden gidip bakmıyormuşum e bir defa baktım >.< .... sonra açıkladım bu gene kızdı .. neden beni aramadın ben direk okula gider o hocalarla konuşurdum ne saçma şey gibi laflar etti ... neyse ... şimdi ne annem ne ben nede babam bu konu hakkında konuşuyoruz...sakinleşince konuşurum >.<
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 21:43

cidden şerefsizmiş okul... (benimki gibi) git hocanla konuş bööle bööle de.. anneni de al git hatta (ne şık oldu Smile) gidin ciddi bi çirkeflik yapın.. bele bele yazıyordu nasıl olur diye...

annene de ki annem beni suçlayacaksan da suçlu olduğumu düşünsen de beni burda savun bırak bir kurtulayım ondan sonra istediğini yap... senin için zor ve acılı olacaktır muhtemelen ama işlerin yoluna girip çözülmesi için elinden geleni apmış olacaksın.

üstüne dşeni ve elinden gelen herşeyi yap.. yine de olmazsa kader utansın! senin için rahat olur
Arwen~

Arwen~

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 21:54

Evet *-* sen git okuLa konus eLinden geLeni yap hem annen haLLeder kanımca
Annen de o potansiyLe görüyorum ben ^-^ istersen ben de geLirim konusurum
annenLerLe de, okuLunLa da konusabiLirim >.< ne zaman istersen yanındayım Smile
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 22:17

ben gidemem ^^' bilirsin beni ben biraz çekingenim ^^'
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 22:28

O zaman sınıfta birden bire ağla What a Face Hem de hüngür hüngür, ve sana ikinci bir şans vermedikleri takdirde susma Twisted Evil (ağlak kızları kimse sevmez, istediğine ulaşmanın en iyi yöntemi kıhkıhkıh)
Arwen~

Arwen~

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 22:34

Ben geLirim seninLe konusurum senin icin >.<
sen de yanımda meLüL meLüL bakarsın ^o^
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 22:44

ben zaten hocayı görünce direk ağlarım içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 654939
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 23:59

geçmiş olsun KiyoKa ChaN
içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 414874
https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. 03 Eyl. 2009, 13:47

Aaaaaaaaahhhhh çok mutluyum japon foruuuuuummmmm cheers
Pek birşey olmadı ama büyük bir yükten kurtulmuşum gibi hissediyorum, umarım boşuna ümitlenmiyorumdur tabii Smile

Hadi hep beraber mutlanalıııııımmm cheers
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. 03 Eyl. 2009, 14:05

aLLa aLLa noLdu ki sensei ^^??

ne oLduysa artık kutLarım xD

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bu gün nerdeyse bütün JrockerLarın poposunu gördüm xD
maşaLLah çok güzeL frikik veriyoLar xD
MankenLeri hatta Paris HiLton u geçmişLer haberim yok XD

içinizden geçeni yazın...
12 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Sonraki