japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinizden geçeni yazın...

+40
niji
_NaRuSaKu_
BNYS
-MizuYama-
Zatoichi
LastRinneganUser
Uzumaki Naruto
WhiteAngelboy18
Amandla
kyramia
OosakiNana666
mamoruko
melancholyoftherain
KıyoKısho
diaboliksword
Nodame^^
Ecthelion
Arwen~
EllieBerry
Lee
KiyoKa ChaN
Lenore
ladonna
halitosan
ninjin
gozluklu
Kumiko-Chan
La.Paradoxe
Megumi
Shizuka
shirayuri
Admin
efsane
osaki nana
Orihara Maya
albertine
yamgur
Hitokiri Battousai
Battousai
Desirem
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Sonraki
YazarMesaj
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 08 Tem. 2009, 09:54

Off 2 gündür sabahları başım dönüp duruyor yaa noluyor =(
ladonna

ladonna

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 08 Tem. 2009, 12:19

aaa geçmş olsun shizuka. aç yatıyor olduğundan belki şekerin falan düşüyordur. sabah kalkar kalkmaz bir kesme şeker at ağzına bence.

ya hava çok sıcak ama dışarda tam gezmelik hava war. gündüz gönlünce gezebilenlere öyle özeniyorum ki artık kıskançlığa vardı durum
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 08 Tem. 2009, 12:29

Geçmis olsun Shizuka, ladonna'nin dedigi gibi olabilir durum, hemen endiselenme Wink
ladonna avatar'ini çok begendim hangi anime oldugu söyler misin? içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 151828
ladonna

ladonna

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 08 Tem. 2009, 13:16

earl and fairy die bişi 13bölümlük. japonca adını hatırlamıyorum ama. 2.kez izliyorum ben de şimdilerde. ünlü bir romandan anime yapılmış. mangası da yeni yeni çizliyor ama çok tatlı

fantastik ve romantik anime. twilight üstüne bu cila gibi gitti valla. ah ah. iyice kızlaşıyorum bu gidişle beyaz serilere de sardırcam ondan korkuyorum asıl. hayatımın beni götürdüğü yerden korkuyorum... O.o
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 08 Tem. 2009, 13:38

Yok valla şekerli su içtim sabah olmadı. Yarında olursa cuma gidicem doktora. Denizde kulağıma su kaçtıysa ondan olabilir mi acaba dedim Rolling Eyes

Twilight demeyin banaa! biz okulda hazırlık projesi olduğundan izlemiştik yaa çok sıkılmıştım hakkında yazı yazcam diye zorla izlemiştim millet bayıldı ben sevmedim pek Rolling Eyes
ladonna

ladonna

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 08 Tem. 2009, 13:59

filmi tırt cidden öyle. kitabı çok eğlenceli ama audiobook olarak dinliyorum baya başarılı. kız ne okadar ezik, edward ne okadar salak.

kulağına su kaçtıysa kesin ondandır şeker ya desene en baştan Very Happy
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 08 Tem. 2009, 14:03

Evet evet ikiside çok ezik! Bi de herkes çocuk çok yakışıklııııı demişti izlemeden önce ne çok heveslenmiştim hayallerim suya düşmüştü sonra çocuğu görünce içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 49464
Ama kısa saçlı geleceği gören kızı oynayan çok tatlıydı saçlarını çok beğenmiştim kızın Very Happy
Kitabını okumadım (filmini gördükten sonra hiç içimden gelmedi içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 654939 ) belki ingilizcesini bulursam ing geliştirme amaçlı bakarım bi =)
ladonna

ladonna

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 08 Tem. 2009, 14:07

ingilizcesi baya baya basit ve anlaşılır. kitapta kızın gözünden edwardı gördüğün için istediğin yakışıklı kişiyi yerine koyabilirsin hem Very Happy filmdeki kazulet çcouktan sonra hayalin bayram eder. alice çok tatlı ya. kitapta da öle birebir uyan bi o var zaten. (ne propoganda yaptım ama yaaaa. yeter!)

earl&fairy izleyin daha iyi boşver onu bunu Very Happy
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. 08 Tem. 2009, 14:11

Arkadaşlarım ilk vampir ve yakılşıklı diyince aklıma Kuran Kaname tipli biri gelmişti ondan olabilir içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 654939 Zaten Kitapları her zaman filmlere tercih etmişimdir filmler hayal kırıklığı oluşturuyor hep (Lotr hariç =P)

Avatarında resimleri gördükten sonra merak ettim açıkçası güzelmiş çizimleri bakıcam onada =)
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. 09 Tem. 2009, 13:09

dün sacimi koyu sari(acik khaverenig)ye boyattirdim, herkesi sok ettim.
aslinda kizil daha doggrusu kiraz kirmizisi yani mor gibi istiyordum, sariya boyayinca ben knedim ne yaptigima inanamadim içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 654939
gözümde hala alismadi, kafamdakini peruk saniyorum içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 654939
afro
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. 09 Tem. 2009, 14:39

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 654939 Merry süpersin
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. 09 Tem. 2009, 15:10

merry çıkart o peruğu Razz
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 00:07

ozlemisim huleeeyyyynn!!!
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 02:18

sonunda anime izlemeye devam edebildim yeahhoo
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 02:51

yarin uyanamayip otobusu kacirirsam olacaklari dusunmek bile istemiyorum..amaniin
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 03:07

şöyle buzlu bir kahve ne iyi giderdi
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 03:10

son uc degerli sigaraaam
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 03:43

bende de 6 tane
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 03:52

sigara yok.. icecek yok..sicak..kedimi de ozlediim,mirmir gelseydi simdiii oynardim onla
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 04:00

en kötüsü de sigarasızlık
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 04:05

sigara arasam cikar belkim zuladan
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 04:48

ben geçen gün buldum çok mutlu oldum
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 04:56

ayni hisleri ben de yasamak isterdim
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 05:25

uykum geldi
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 10:15

ben konserde sıkılırken albi ve kuchi ne eğlenmiş.....

içinizden geçeni yazın...
7 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Sonraki