japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinizden geçeni yazın...

+40
niji
_NaRuSaKu_
BNYS
-MizuYama-
Zatoichi
LastRinneganUser
Uzumaki Naruto
WhiteAngelboy18
Amandla
kyramia
OosakiNana666
mamoruko
melancholyoftherain
KıyoKısho
diaboliksword
Nodame^^
Ecthelion
Arwen~
EllieBerry
Lee
KiyoKa ChaN
Lenore
ladonna
halitosan
ninjin
gozluklu
Kumiko-Chan
La.Paradoxe
Megumi
Shizuka
shirayuri
Admin
efsane
osaki nana
Orihara Maya
albertine
yamgur
Hitokiri Battousai
Battousai
Desirem
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Sonraki
YazarMesaj
shirayuri

shirayuri

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Empty
MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeSalı 08 Haz. 2010, 15:20

wooo shizuka chan cheers

Eve hapsoldum ve oturmaya içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 57288
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePerş. 10 Haz. 2010, 11:03

woooo merry geri dönmüüüş Very Happy mError nicki güzeldi yaaa ühüh şimdi merry garip geldi iyi mi Very Happy

Bende eve hapsoldum valla 3 gündür patlicam sıkıntıdan =(
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePerş. 10 Haz. 2010, 20:07

Yarin dünya kupasi basliyorrr cheers
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeCuma 11 Haz. 2010, 22:52

2018 dünya kupası nerde yapılcak merak ediyorum bulamıyorum Sad
https://japon.yetkin-forum.com
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeCuma 11 Haz. 2010, 23:50

spoiler leri neden acamiyorum >.>"
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeC.tesi 12 Haz. 2010, 09:04

geçici teknik arıza nedeniyle efsane Embarassed
https://japon.yetkin-forum.com
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeC.tesi 12 Haz. 2010, 19:37

gecmemis hala... kuzular spoilerin icine hapsoldular içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 57288 spoilerleri bozan kisinin üzerinden kuzu sürüsü gecer ins içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 687508 içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 654939

2018'e daha cok var admin bey, simdikinin tadini cikaralim önce içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 654939

burda jrock ile ciddi anlamda ilgilenen cok kisi yok ama 12012 grubunun vokalisti Güney Afrika'ya maclari izlemeye bizzat gitti, muzik konusunda blogunun linki verdim (girin bakin diye burda vermeyim Twisted Evil zuhaha), cooooook ilginc tek tek anlatiyor her gün!!!!!

Sigara otel disinda icilebildigi icin sadece, disari cikmis ve kimi görüp elini skmis?

ZIDAN
OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!! içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 645896

ben bile acayip heyecanlandim duyunca içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 654939

süper bir dünya kupasi oluyor, maclariyla, coskusuyla, hatta vuvuzela'siyla cheers içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 654939
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePaz 13 Haz. 2010, 00:40

Admin demiş ki:
geçici teknik arıza nedeniyle efsane Embarassed

problem degil, buda gecer Smile

benim explorerde sorun oluyor bazen ondan sormustum.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePerş. 17 Haz. 2010, 21:55

12012'nin vokalistini takip ettigini bilmiyordum merry :S Sahsen pek dinledigim bir grup degil o yüzden tanimiyorum.
Bu arada futbolculara karsi bir kizginlik var içimde, ben bu kadar sene okudum is bulma derdine düstüm, adamlar milyonlar kazaniyor diye çok kiziyorum! (tamam her futbolcu o kadar sansli degil ama, yine de...)
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePerş. 17 Haz. 2010, 22:14

çok güldüm bugün Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeC.tesi 19 Haz. 2010, 21:01

Sayemde içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 544735
mamoruko

mamoruko

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePaz 20 Haz. 2010, 18:23

lise hayatım geçen cuma bitti. düşündükçe içmeden sarhoş oluyorum. sırada üniversite var ancak hala şoktan kurtulamadım. lys-1 sınavım berbat geçti. eger lys-2 de iyi bişeyler yaparsam kurtarırım diye umut ediyorum
http://dusuntasin.blogspot.com/
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePaz 20 Haz. 2010, 18:45

Hayirli olsun Kiyoshi =) Umarim sinavinda basarili olursun içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 597419
mamoruko

mamoruko

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePtsi 21 Haz. 2010, 16:17

saol sensesi pek ümitli değilim ama. benim için dua edin
http://dusuntasin.blogspot.com/
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeCuma 25 Haz. 2010, 14:20

hava cok SIcak uyumak istiyorum
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeC.tesi 26 Haz. 2010, 13:38

hava cok sicak ve full günes, meyveli dondurma yemek istiyorum, günes gözlügümün üzerine bastim kirildi, ayak bilegimdeki incinme yüzünden bir türlü yüzmeye gidemiyorum, dün bacagimi böcük isirmis, kenemi diye korktum ama yok herhalde, gece rüyamda Nero'yu gördüm, Gara&Yuu dükkan turunu bitirdiler mi acaba, The Cry Against'in cikmasina 39 gün kaldi, D'nin yeni albümü hosuma gitmedi- peri masallari, cingene geceleri, alice in wonderland ve twillight arasi birsey olmus, MTV'de Tokio Hotel ve DIR EN GREY'i yaristiriyorlar- hangi akla hizmetse, Tatsuro'nun imaji bozuldu bende -twitter'den önce ve sonra Tatsuro, meger otomen cikti- Mac izlerken sunucuya tatli diyen bir Tatsuro, Kenichi'yle birlikte izlemek isterdim maclari, BANZAI mavi samuraylar- dünyanin en iyi 16 takimi arasina girdiler, su ara mactan baska birsey izlemiyorum, evden ise isten eve mac izlemeye yat kalk ayni döngü, hic kadin rahip görmemistim ama meger budist kadinlar da sure okurken beyaz bir örtüyle kapaniyorlarmis, esoteric budzm hakkinda bir kitaba basladm, ne cesit meshepler var dünyada, michael jackson'un ölüm yildönümü-ne cabuk 1 yil olmus...
gibi seyler geciyor icimden....
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePaz 27 Haz. 2010, 13:16

Tatsurou MUCC'nun Tatsue'si mi?????????? Shocked
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePaz 27 Haz. 2010, 19:35

Aynen o! Futbolla ilgilenmiyor ama yorum yapiyor alakasiz seylere yok Endo kosarken cok tatliymis, sunucu cok tatliymis içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 654939 herseye de kawaii denmez ki! ne bilim daha bir sürü sey okudum, acayip "komik" hareketleri falan fotolarda aa birde Tatsuro takipcilerine lakap takma yarismasi baslatti, "böcek" "kafasini kasiyan" gibi seyler takiyor, üffff . karizma uctu gitti, seven sever, tamam komikligi bende severim ama ne biliyim böyle degil. banzai Miya &satochi, hic yapmiyorlar öyle seyler!!! Otomen diye Yuu ile dalga gecenler baskalarina baksinlar, Yuu'nun ne alakasi var! içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 191126 bir gün merry üyelerinden böyle hareketler gördüysem namerdim... birde tek lynch. üyelerini begendim bu konuda. hatta ayumi hamasaki bile böyle degilmis! hep dalga gecip durmusumdur ayumi diye, seviyeli biriymis ama bence! neyse yine cok yazdim Rolling Eyes

Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimePtsi 28 Haz. 2010, 21:03

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 654939 Tatsurou'dan sogutacaksin beni ha

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gelecek derdine düstüm içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 126451
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeSalı 29 Haz. 2010, 19:21

120dk boyunca psikoloji altüst oldu! üzücüydü cidden golün kacmasi sulugözlü merry is basina Sad Sad
ama mac ortasinda bir baktim Kawashima'nin arkasinda kim var:
12012, Miyawaki! ahahahahahaahhahaah içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 654939 içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 654939 hahahahahaa inanmiyorum yaaa içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 654939 binlerce seyrici arasinda Kawashima'nin arkasinda belirdi. Very Happy puhaha
bakan oldu mu maca, gören oldu mu Miyawaki'yi! ay inanamiyorum hala! sansa bak zuhaha.
japonya elendi ama sonuna kadar mücadele ettiler, iyilerdi. birde üstelik miyawaki'yle böyle güzel bir hatira oldu.
Gelecek 4 yil sonra görüsürüz mavi samuraylar. içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 222253

shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010, 17:58

Burda kore dizileri seven cok var, Park Yong-ha diye ünlü G.Kore'li oyuncu evinde kendini cep telefonu kablosuyla asmis bugün haberlerde verdiler. Daha 33 yasindaymis, yazik.
tanimiyorum etmiyorum, normalde ilgilenmiyorum da ama duyunca yinde üzülüyor insan tam kariyerinin zirvesinde biri olunca birde bu kadar genc ölmüs... yazik hakkaten.
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010, 22:26

cnm skildi Rolling Eyes napsam bilemedim........
nöf bu forumda kimse kalmadi, psikopat gibi kendim yaziyorum kendim okuyorum.
nette de ne bakacagimi bilemiyorum; BORING'in büyügünden! bu saatte de uyunmaz, baby gibi. kitap okumk istemiyor . yemek istemiyor . bi sey istemiyor . türkce almanca ingilizce japonca ugandaca marslica konusmak istemiyor .
nöff deli gibi gülmeyeli kudurmayali uzun zaman zaman oldu.... Merry ciksa da kudursak ahahah yok mu bir kac hareket, bir kac poz bir kac sacmalik yaa....... öfffffffffffffffffffffffff bunaldim hakkaten nerde bu millet, nerde bu devlet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............................................DIED.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010, 22:48

Park Yong-Ha'yi tanimiyordum ama çok genç ve yakisikliymis, üstelik çok basarili projelerde rol almis. Cok üzücü bir haber yani... Ayrica baska bir forumda okuduguma göre babasi mide kanseriymis, ayrica intiharindan önceki gece ailesine hep "özür dilerim" demis durmus.
Ufff niye böyle kötü haberler veriyorsun ki Merry ya ='( Tanimadigim halde, çok üzüldüm...
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010, 22:55

Haberlerde bir güzel birsey duymuyoruz ki güzel seylerden haber verlim. evet cok üzücü, ilk duydugumda cok üzüldüm bende...
sevenleri duydugunda kim bilir nasil yikilmislardir. düsüncesi bile bir kötü yapiyor.

bu arada benim isaretleri silmis biri, fark etmedim degil içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 942747
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 27 Icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010, 23:16

canım çok yanıyo ...
alatıcaklarımdan bize ne diyebilirisiz ama bi şekilde atmalıyım ...
onu çok sewiyorum ama neden hayatatta bi şekilde mücadele weren tek kişi ben oluyorum ... bir şeyde canım yanmadan olsun ... sadece bi gece huzurlu uyumak istiyorum ...
onu kaybedersem herşeyimi kaybederim ... ya kesin gidiş yaparım yada herşey bir anda biter ..
canım çok yanıyo ... dayanamıyorum bile ...

içinizden geçeni yazın...
27 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Sonraki