japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinizden geçeni yazın...

+40
niji
_NaRuSaKu_
BNYS
-MizuYama-
Zatoichi
LastRinneganUser
Uzumaki Naruto
WhiteAngelboy18
Amandla
kyramia
OosakiNana666
mamoruko
melancholyoftherain
KıyoKısho
diaboliksword
Nodame^^
Ecthelion
Arwen~
EllieBerry
Lee
KiyoKa ChaN
Lenore
ladonna
halitosan
ninjin
gozluklu
Kumiko-Chan
La.Paradoxe
Megumi
Shizuka
shirayuri
Admin
efsane
osaki nana
Orihara Maya
albertine
yamgur
Hitokiri Battousai
Battousai
Desirem
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Empty
MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010, 23:19

ben birazını sildim Very Happy sayfa yapısını aşırı bozmuştu Very Happy yazılardan sonra sayfa yapısı çok bozuluyosa ya yazıyı düzeltelim ya da spoiler içine alalım Wink ben bi kısmını silmek daha iyi düşündüm Very Happy nasılsa hepsi ünlemdi Very Happy (admin ünlemi hiç sevmez Razz )

intihar edene ben de üzüldüm :/ kim bilir ne derdi vardı :/

kyramia demiş ki:
canım çok yanıyo ...
alatıcaklarımdan bize ne diyebilirisiz ama bi şekilde atmalıyım ...
onu çok sewiyorum ama neden hayatatta bi şekilde mücadele weren tek kişi ben oluyorum ... bir şeyde canım yanmadan olsun ... sadece bi gece huzurlu uyumak istiyorum ...
onu kaybedersem herşeyimi kaybederim ... ya kesin gidiş yaparım yada herşey bir anda biter ..
canım çok yanıyo ... dayanamıyorum bile ...

bi kaç gün öncesine kadar aynı cümleleri kuruyodum =) ama kimse için ölünmüyo Wink

En son Admin tarafından Çarş. 30 Haz. 2010, 23:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeÇarş. 30 Haz. 2010, 23:22

Ay bu ne yahu aksam aksam içimi kararttiniz içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939
Bir daha japon foruma girersem... nick'im Orihara Maya olsun içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 203193
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePerş. 01 Tem. 2010, 12:39

merry demiş ki:

ama mac ortasinda bir baktim Kawashima'nin arkasinda kim var:
12012, Miyawaki! ahahahahahaahhahaah içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939 içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939 hahahahahaa inanmiyorum yaaa içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939 binlerce seyrici arasinda Kawashima'nin arkasinda belirdi. Very Happy puhaha
bakan oldu mu maca, gören oldu mu Miyawaki'yi!

maçın o penaltı bölümlerini izledim ama hiç dikkat etmedim , ben sürekli tribünlerde yukke'yi aradım asgdsgad xD
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePerş. 01 Tem. 2010, 17:48

yukke gitmemisti ki afrika'ya.

hic ummadigim anda birden arkada bir sürü kisi arasinda kizil sacli simsiyah gözlüklü omuzunda beyaz bayrak baglamis yüzünde de jp bayrakli birini görünce "aha Miyawaki!" dedim, daha öncelerde blogunda o halini görmüstüm. yoksa zaten imkani yok tanimazdim ki!
benim TV'nin real time geri sarma ayari var, emin olmak icin geriye sardim tekrar baktim hatta içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939 stattaki büyük ekrana bakiyordu dogrudan.
sonra nete girdim baktim kimse yazmamisti miyawaki'yi görüdgünü... sonra tekrar baktim ki Sadie'den Mizuki twitterine yazmis o an Miyawaki'yi gördügünü!
Dünya da bir ben, bir Mizuki mi gördük yani içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939 yuh. valla uydurmuyorum gördüm, yanimda arkadasim sahit zaten zuhaha. ben tam heyecanli yerlerde geri sarinca dedi noldu, bende dedim söyle söyle bir rockci var gitmisti oraya, onu gördüm herhalde, hatta arkadasim dedi, ben gitsem onca kisi arasinda tanimazsin ama garip rockcilari hemen taniyorsun içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939
valla gördüm uydurmuyorum Very Happy

Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePerş. 01 Tem. 2010, 18:15

gitmemiş miydi ben okudum böyle bişi sanki bi yerlerde allah allah What a Face
ben de görseydim tanısaydım keşke ne güzel işte dünya küçük diye boşuna demiyorlar galiba Razz
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma 02 Tem. 2010, 17:54

kaza yaptim öglen (;_p)
markete alisverise gitmistim, park yeri ariyordum adamin biri park yerinden cikti önümü ucurdu! kör müdür nedir durduk yere is cikardi yaa. polis geldi tabii beni hakli buldu allahtan marketten görenler oldu sahitler vardi yani benim sucsuz oldugumu kanitlayan.
pazartesine kaldi hafta sonu diye sigorta olayi...
adam macarmis, konusmasi bi tuhafti zaten, indi direk bana bagriyor arkamda napiyon diye, tövbe tövbeeeee.......
birde diyor yeni mi aldin ehliyeti. bücür gibi görünebilirim ama nerdeyse 5 yil olacak pardon yani, hem suclu hem güclü. kafam atti, durduk yere basa bela! nöf.

shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma 02 Tem. 2010, 22:58

hayatimin ilk kazasini niye burda anlattim bilmiyorum içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939
twittere dönderdim burayi. sallayin okumayin mesajlarimi merry sacmaliyor pig

Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma 02 Tem. 2010, 23:26

Cok geçmis olsun Shocked
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma 02 Tem. 2010, 23:36

ah sorma. adam kör birde sagarmis herhalde, korneyi duymadi bile! vuvuzela mi alsam napsam, öf ne arsizim. içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma 02 Tem. 2010, 23:44

Vuvuzela ne yahu???? :scratch: Cok garip bir adi var içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma 02 Tem. 2010, 23:48

olur böyle aksilikler üzme kendini ^^ mesela ben bugün bi araba gördüm arkadan toslamış bi yere galiba 1 metre içeri göçmüştü ama hala sürüyodu aram arabayı içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeC.tesi 03 Tem. 2010, 12:54

Öyleleri de var dimi içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939
yok o kadar fena olmadi bende de lamba uctu ve cizikler var, ön solda. adamin sigortasi karsilayacak zaten. pazartesi olsun ilk is bunu halletmek...

bugün bir ilan gördüm gazetede 1hafta tokyo hersey icinde sadece 1299€!

Tokyo ya hic gitmedim, icimden gecti hadi bir delilik yap içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939 ama diger yandan da gelecek icin planlarim oldugundan o kadar para harcayamam. zaten o kadarla kalmaz bir o kadar daha gerek, ben bi gittim mi Tokyo'da ne kadar CD-shop ve ne kadar giyim magazasi varsa talan ederim.
parayi carcur etmekte bir numarayimdir! içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939
haa birde Merry'yi görmeden gelmem içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 957859 birde o var içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939 ah hayallerim & ben.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeC.tesi 03 Tem. 2010, 13:13

Ben paranin gözü kör olsun demek istiyorum içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 467653
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePaz 04 Tem. 2010, 18:05

pazar günlerinden nefret ediyorum. gidecek yer yok, gelen yok giden yok... ark yok, aile yok. bende yok olmak istiyorum.
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePtsi 05 Tem. 2010, 11:56

" Çay istiyorum " diye çığlık atmak istiyorum.
http://www.diabolikss.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeSalı 06 Tem. 2010, 22:50

Merry ne yapti çok merak ediyorum... Cabuk girse de foruma ögrensek!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Acayip bir film izledim! Adini bile bilmiyorum filmin, Edward Norton'la çok hos bir bayan oynuyordu, yaklasik yüzyil önce, Cin'de geçen bir filmdi. Film nedense çok ilgimi çekti, sonuna kadar yapistim ekrana resmen! "Ask herseyi affedermis" dedirten tarzdaydi :scratch:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bugün o kadar (sicakta fenalasak kadar) kosusturmama ragmen bu kosusturmamin pek de anlamsiz oldugunu düsünmeye basladim. Insan yaptigi seçimin dogru olup olmadigini anlamakta çok zorlanirmis megerse. Pisman olmayacagimi düsünürken "acaba yanlis mi yapiyorum?" diye düsünmeye basladim. Ama büyümek verdigin kararlarin sonuçlarina katlanmak degil midir?

Bu kadar sicak havayi sevmiyorum... Nöronlarima iyi gelmiyor...
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeÇarş. 07 Tem. 2010, 20:14

Ben geldim coktan What a Face
hemde Gara'yla birlikte cheers (bakiniz Merry konusu)

birde sensei, bazen olaylari akisina birakmak gerektigini düsünüyorum. Birde duydugum bir sey, insanin ilk aldigi karar cogunlukla en dogru karari oluyormus, sonradan bos yere endiseler ve soru isaretleri olusurmus.... beyni aslinda bos yere yoran seyler....

yarin yeniden is var, böööö pale
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeÇarş. 07 Tem. 2010, 21:14

Söylemek istediğim çok şey var ama beni tanıyan biri çıkabilir diye yine yazamıyorum Razz
Seviyorum, istiyorum ama Ren'i arıyorum...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 21:13

canımın acısını bi ben bilirim...
ne kadar üzülsem acı çeksem bi beni yorar, hayattan koparır ve kimsenin ruhu bile duymaz içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 984420 yinede onlara değer verip sonucunda üzülürüm ve sonra canımın acısını bi ben bilirim =)
değerimiyse bi ben bilmem Very Happy ben bilmeyince pek de umursanmıyo sanırım =)

içim kararmış yine... yoksa bu aralar pek böyle değildim, ajda pekkan şarkıları gibi "arkanı dön ve çık" modundaydım...

az önce arkadaşımla konuştuk. bu yaz birlikte tatile gitcektik ama iptal ettik. annesi hastalanmış. sonucu yarın belli olcakmış, umarım önemli bişey değildir. kanser olabilir demişler Sad aklıma annemin kanser tedavisi gördüğü zaman geldi... umarım çabuk iyleşir, hatalığı neyse de

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 687508
https://japon.yetkin-forum.com
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 21:21

geçmiş olsun admin Sad
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 21:51

Büyük ve kocaman bir AMIN demek istiyorum içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 687508 Cok üzülmemeye çalis Admincim içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 222253
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 22:19

Admin-san umarım hayat en kısa zamanda seni mutlu birisi yapar...
http://www.diabolikss.com
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 22:34

gecmis olsun admin.
hayatta en önemli sey saglik, sagligin yerinde degilse hersey bos ve anlamsiz geliyor...
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma 09 Tem. 2010, 00:24

Çok doğru!

aay ay insanın uzuun bi süreden sonra tekrar değer görmesi güzelmiş... (:
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 Icon_minitimeCuma 09 Tem. 2010, 18:51

bugün bir asiri sicak!!! öldüm bittim!
camasirlarimi yikamistim, serdim yarim saat sonra bir baktim tahta gibi olmuslar! bu ne arabistan mi burasi içinizden geçeni yazın... - Sayfa 28 654939
avatarimdaki Gara'nin kalin giyiminden bile sicak basiyor beni, ciplandirmali Garayi zuhaha

içinizden geçeni yazın...
28 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Sonraki