japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merry

+10
Yumi
OosakiNana666
HeLL-in
Admin
Shizuka
Lenore
efsane
Megumi
Orihara Maya
shirayuri
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 21:39

jelibon Merry - Sayfa 15 654939 koptum

Yine bu defa Tetsu biraz daha iyi olmus! Önceki The Cry Against... imajini pek sevmemistim. Tetsu oldu bitti uzun sac seviyor ama bende pek uzun sevmiyorum o ayri Merry - Sayfa 15 654939
Nero artik daha sIk dövmelerini göstermesi süper Merry - Sayfa 15 426269

bu arada burada bahsetmismiydik bilmiyorum, twitter de Nero ve Yuu nun tweetlerini ingilizceye ceviren bir hesap var :
http://twitter.com/mry_english

Nero arada haiku tipi siirler yaziyor. sonra nerorythm'ler (atasözleri gibi yani) ve anime tipi konusmalari cok komik oluyor Merry - Sayfa 15 654939
bi ara ONE PIECE Franky'e benzetiyorlardi
Spoiler:
ve kinniku-man'a
Spoiler:
cok felaket kopmustuk birde twitter resmini crisis moment kapagindaki kasli resme koydu Yuu Nero icin, "koyma yine Kinnikuman diyecekler bana" demisti Merry - Sayfa 15 654939 Merry - Sayfa 15 654939 Merry - Sayfa 15 654939 yinede öyle kaldi
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 11 Eyl. 2010, 23:50

Ahahah süpermis Merry - Sayfa 15 654939 Nero'nun renkli bir kisilik oldugunu biliyordum da o derece oldugunu düsünmemistim Very Happy

O resimde gerçekten jelibon gibiler ama ya Very Happy Gara kolali, Kenichi elmali, Tetsu üzümlü, Nero portakalli, ve Yuu da limonlu Merry - Sayfa 15 426269 Al sana Merry Frutti Merry - Sayfa 15 654939
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010, 00:32

hahahaha ahh süpersin sensei Merry - Sayfa 15 654939
ya ama ben o resmi seviyordum simdi Merry Frutti diye aklima gelir hep hahaha

Nero acayip komik biri!!! Kendine has komikligiyle tabii "Nero" gibi Very Happy

bu arada bu yilsonu MERRY 10.yila girecek cheers 29.12 de de bu yil da tekrar Shiroi/Kuroi Hitsuji yapilacakmis!!!
10. yilda gelecek sene süper seyler olacak gibi geliyor Merry - Sayfa 15 544735

Fark ettim ki baya da haberler birikmis buraya yazmayali Very Happy unuttugum birsey var mi acaba Merry - Sayfa 15 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 12 Eyl. 2010, 02:24

Shiro/Kuro olayi için 3 kere BANZAI cheers
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 09 Ekim 2010, 14:05

Sarkiyi duydugumdan beri agliyorum, hem sevincten hemde hüzünden.

Özellikle su sözler mahvetti beni:

"Daha bilmiyorlar, insanin acisini, hüznünü.
Gücsüzlügü gizleyip,
Kendini öldürüp,
Insan insani oynuyor."

Fleeting Prayer sarkisi daha da fena!!!!
Birde dedikodular okudum bu sarkiyi Daisuke icin mi yaptilar diye, hakkaten de cok uyuyor!

Mutlaka dinlemeli!!!!

Iki sarkinin sözlerini de sonra eklerim isterseniz:))
Admin
Admin
Admin

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi 09 Ekim 2010, 18:51

mesajının sonunu okumadan keşke sözleri yazsaymış diye geçirdim içimden Very Happy isteriz (:
https://japon.yetkin-forum.com
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 10 Ekim 2010, 13:29

Fleeting Prayer

サヨナラさえ言えずに 空に散った 忘れないでいて欲しい 影になっても
さあ今夜も祈ろう 裸足のままで 願いを込め 命の賛美歌 唄う

繰り返されるのは ただ悲しみだけだと 早く誰か気づいて下さい 灯りが消えてしまう前に

Rest in peace 祈ろう 儚く散った夢が咲く・・・
Rest in peace 誓おう 青い空とこの胸に・・・

聞こえるかい? 姿無きこの声が? 赤く光る大地に 泣き叫ぶ 鳴呼

窓を打つ風の音 迷子になった幸福 今夜行き場所を探してる 闇の灯り今頼りに

Rest in peace 祈ろう 儚く散った夢が咲く・・・
Rest in peace 散ろう 青い空とこの胸に・・・

Sayonara sae iezuni sora ni chitta , wasurenaideite hoshii kage ni natte mo
Saa konya mo inorou hadashi no mamade , negai wo kome inochi no sanbika utau

Kurikaesareru no wa tada kanashimi dake da to, hayaku dareka kizuite
kudasai akari ga kiete shimau mae ni

Rest in peace Inorou Hakanaku chitta yume ga saku...
Rest in peace Chirou Aoi Sora to kono mune ni...

Kikoeru kai? Sugatanaki kono koe ga? Akaku hikaru daichi ni Nakisakebu ~

Mado wo utsu kaze no oto Maigo ni natta koufuku Konya ikibasho wo sagashiteru Yami no akari ima tayori ni

Rest in peace Inorou Hakanaku chitta yume ga saku...
Rest in peace Chirou Aoi sora to kono mune ni...

Hoşcakal bile demeden gökyüzünde kayboldu, Unutulmak istemiyor sadece bir gölge olsada artık

Bu gece de dua edelim Çıplak ayaklarla Dilek dileyip Hayatın ilahisini söylüyorum

*Tekrar edilmesi sadece acı, Hemen biriniz fark etsin ışık sönmeden önce

Rest in peace (Huzur içinde uyu) Dua edelim Sessizce kaybolan rüya büyüyor
Rest in peace (Huzur içinde uyu) Yemin edelim Mavi gökyüzüne ve bu kalbe...

Duyuyormusun? Şekli olmayan bu sesi? Kızıl renginde ışıldayan yeryüzünde ağlayarak haykırıyorum ~

Cama vuran rüzgarın sesi Kaybolmuş çocuğa dönmüş şans Bu gece gidecek yer aradım Şimdi karanlığın ışığına güveniyorum

Rest in peace (Huzur içinde uyu) Dua edelim Sessizce kaybolan rüya büyüyor
Rest in peace (Huzur içinde uyu) Yemin edelim Mavi gökyüzüne ve bu kalbe...

----------------
*Not : Tekrar edilmekle, budizmdeki yeniden dogus demek istiyor.
----------------
Söz: Gara
Beste: Yuu
----------------

Crisis Moment sonra eklerim ^^
az sonra .... bekleyin bizi .
Admin
Admin
Admin

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 10 Ekim 2010, 18:26

teşekkürler ve bekliyoruz Merry - Sayfa 15 510855 müzikleri bana biraz fazla gürültülü gelse de sözlerini gerçekten seviyorum merry şarkılarının Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePaz 10 Ekim 2010, 20:55

Crisis Moment bütünüyle çok güzel olmuş! Yuu'nun gitarını ve Nero'nun baterisini bu şarkıda çok iyi öne çıkarmışlar bence. Ve Gara'nın o melankolik sesi~ gerçekten harika!
Ayrıca dediğin gibi merry, şarkının sözleri çok acı. Klibin kısa, yani preview versiyonunu izlediğimde o dans eden adamın ne anlama geldiğini çok iyi anlamamıştım, ama şimdi şarkıyı baştan sona dinleyip sözlerini algıladıkça klip de daha bir anlamlı geldi...
Şarkının sonu manyak olmuş bu arada, kulağımı patlattılar resmen Very Happy Ama böyle şarkıya böyle son, biraz doğal herhalde Smile
Bir daha söylüyorum, ben bu yeni MERRY'yi çok sevdim cheers

Fleeting Prayer adlı parçaya gelince, onun da sözleri acıymış, ve Daisuke'ye yazılmış gibi duruyor dediğin gibi... Ama Daisuke'nin ölümünden önce yazılmıştır diye düşünmüştüm ben, çünkü genelde bir şarkıyı çıkarmadan çok uzun süre önce yazılmış oluyor sözleri...
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi 11 Ekim 2010, 16:13

Evet dedigin gibi sensei, önceden yazilmis. Röportajda okumustum, nisan-mayis ayi gibi yazdim arkadasim hayattayken demisti Gara. Ama agustos ayindaki konserde ona atfen söylemis sarkiyi.
(Sarki zaten The Cry Against... single'inde mix olarak bir bölümü duyuluyordu)

Fleeting Prayer'i de mutlaka dinleyin derim!
CALLing'e benziyor biraz icerik olarak birde onda da gitarlar cok iyi olmus bence!!! Özellikle bir yerinde eski tip "showa" tarzi melankolik sarkilarda olan melodiye benzer caliyor Yuu (sag kulak Razz demistim galiba daha önce MERRY'yi kulaklikla dinlemek lazim herkesi tek tek duyabilmek icin) . ORasini cok begendim özellikle, ama tüm sarkiyi aslinda!

Kendim fan olarak diyebilirim, The Cry Against.../Monochrome singleini begenmistim ama bu defa Crisis Moment beni cok daha fazla duygulandirdi ve damardan vurdu diyebilirim. Benim icin single olarak Gekisei'den sonra Crisis Moment!

HERKES DINLESIN !!!!!!!!!!!!!!
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi 11 Ekim 2010, 22:02

Crisis Moment single'ı müthişmiş!
Fleeting Prayer adlı şarkı sözleri kadar güzelmiş. Ayrıca Monochrome'daki mix halini de dinledim, o hali de ayrı güzel olmuş bence! Ayrıca dediğin gibi, sağ kulaktan gelen o eşsiz gitar tınısını duyunca acayip mutlandım, Yuu'nun gitarı olduğunu bilmem de cabası yani Merry - Sayfa 15 426269
Asıl şaşırdığım ve aşık olduğum şeyse, Crisis Moment single'ında Crisis Moment şarkısının sadece akustik gitarlı (unplugged) bir versiyonu olması! Merry - Sayfa 15 935412 Asıl şarkıyı çok sevdim zaten, ama unplugged versiyonunu görünce kalbim küt küt attı, çünkü Allah biliyor unplugged olayını ne kadar çok sevdiğimi! Hele de beğendiğim rock parçalarının unplugged versiyonları olunca ayrı bir sevindirik oluyorum Very Happy Üstelik bu versiyonu da ayrıca süper olmuş!
Aaaaaaaaahhh süper mutlu olduuuum I love you
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010, 14:21

Crisis Moment

この胸を締め付ける 哀しみが呼んでる 切なさに張り裂けそう
まだ分からないの? 人の痛み哀しみ
弱さを隠し 自分を殺し 人は人を演じて

もし心全てなら 明日などなくていい
振り返れば過去と影が 無言のまま追いかけ来る

全て嘘なんて 誰が信じるでしょうか?
小さく響いた その言葉さえ 人込みの中消えて

溢れ出す感情は何処へ行く 黄昏色に染まり 心沈む 雨の行方 誰も知らない

この胸を締め付ける 哀しみが待ってる そう強く抱きしめて
逃げ出した幸福は見えますか? 風のように無視したまま すり抜けていく

人は流され何処に辿り着く?
空仰いでも見渡す限り 灰色の壁がずっと続いている
弱い気持ちは跳ね返される もっと強く生きたいと願う

Kono mune wo shimetsukeru, Kanashimi ga yonderu, Setsunasa ni harisakesou
Mada wakaranai no? Hito no itami kanashimi
Yowasa wo kakushi, Jibun wo koroshi, Hito wa hito wo enjite

Moshi kokoro subete nara, Ashita nado nakute ii
Furikaereba kako to kage ga, Mugon nomama oikake kuru

Subete uso nante, Dare ga shinjiru deshou ka?
Chisaku hibiita sono kotoba sae, Hitogomi no naka kiete

Afuredasu kanjou wa doko e iku, Tasogareiro ni somari, Kokoro shizumu, Ame no yukue Daremo shiranai

Kono mune wo shimetsukeru Kanashimi ga matteru Sou tsuyoku dakishimete
Nigedashita koufuku wa miemasu ka? Kaze no you ni mushi shitamama Surinuketeiku

Hito wa nagasare doko ni tadoritsuku?
Sora aoi demo miwatasu kagari Haiiro no kabe ga zutto tsuzuiteiru
Yowai kimochi wa hanekaesareru Motto tsuyoku ikitai to negau

Bu kalp düğümleniyor Matem çağırıyor Hüzünlerde parçalanacakmışcasına
Henüz bilmiyormusun? İnsanın acılarını hüzünlerini
Güçsüzlüğü gizleyip Kendisini öldürüp İnsan insanı oynuyor

Eğer kalp herşeyse Yarınlar olmasa da olur
Geriye dönüp baktığım geçmiş ve şekiller Sessizce beni takip ediyor

Herşey yalan Kim inanır?
Yavaşca yankılanan Bu kelimeler bile Kalabalığın içinde yok oluyor

Taşan duygular nereye gidiyor Alacakaranlık rengine bürünüyor Kalp çöküyor Yağmurun zamanını Kimse bilmiyor

Bu kalp düğümleniyor Matem bekliyor Öyleyse sıkıca sarıl
Kaçıp giden mutluluğu görebiliyormusun? Rüzgar gibi görmezden gelip kayıp gidiyor

İnsan sürülerek nereye varacak?
Gökyüzüne baksan da uzaklarda görünen son Külrengindeki duvarlar hala devam ediyor
Dermansız duygular direniyor Daha güçlü olmayı diliyorum

-----
Söz: Gara
Beste: Yuu
-----

Anlasilmasi biraz zor kelimlerin, kelimenin aslini da bozmamak icin biraz kelimesi kelimesine tercüme ettim. Hatalarda sensei düzeltirse süper olur Very Happy

Ama kelimleri okuyup hissedince, sarkinin daha da icinde kayboldugumu fark ettim.... bu his bilmiyorum sizlerde de oluyor mu, belki japoncadan kaynaklaniyordur ama Gara'yi bu kelimlerde icimde hissediyormus gibi oldum yine..

Ve tüm dediklerine katiliyorum! Ben normal versiyonunu daha cok sevdim ama unplugged'de gitarlara da ayni sekilde bayildim I love you
Lenore

Lenore

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010, 20:32

Single'ım geldiiiiiiiiii!!! Merry - Sayfa 15 645896

Aman tanrım çok üzülmüştüm gecikicek veya hiç gelmicek diye Merry - Sayfa 15 654939 hatta PTT'ye bile gittim yağmurun altında gelmiş mi falan diye! Sonra dershaneden bi geldim posta kutusunun üzerinde beni bekliyormuş Merry - Sayfa 15 151828 ama yani biri alıp götürse kimsenin ruhu duymayacak ne biçim iş o anlamadım Merry - Sayfa 15 817184

Ellerim titreyerek falan zar zor açtım paketi(babam da dibimde bekledi, cd'nin içinden ero bişiler çıkıcak diye tırsmadım da değil Merry - Sayfa 15 654939 ) ilk aldığım Merry bu, çok heyecanlıyım o yüzden Merry - Sayfa 15 654939

Crisis Moment gerçekten de "ballad olmayan bir ballad" ve benim en sevdiğim parçaları arasında yerini aldı, Fleeting Prayer'i ben zaten çok merak ediyordum ambivalance mix'ten, asıl haline bayıldım! Of bu single aşırı iyi olmuş, hem hüzünlü hem isyankar..

edit: Aaaaaa live'leri unuttum! Club Quattro'daki fanclub konserinden Oriental BL Circus ve Cry Against görüntülerini koymuşlar.Cry Against'in performansını beğendim ben, şarkının başları ve sonları çok dijital ve karmaşık duruyo ama live performans -her zamanki gibi- yine süperdi.

BL Circus'ta Gara yine tırmanmış demirlere o çok güldüğümüz BATGARA var videoda ya ahaha Merry - Sayfa 15 654939 .. Merry - Sayfa 15 645896 Çok gaza gelmişti fanlar ne güzel.. Merry - Sayfa 15 490144 Sonda da Midnight Shangrila'ya başlamışlardı Gara Tetsu'ya sarılmıştı falan ama bitti orda, bitmeseydi keşkeğ..

Ay bi de poster ve sex pot dergisi geldi, dergiyi pek incelemedim ama içinde Merry olsaymış keşke Merry - Sayfa 15 287358 Ama poster gerçekten sürpriz oldu bana lea cheers , renksiz fotoğrafla renkliyi birleştirmişler gibi olmuş asmaya kıyamıyorum Merry - Sayfa 15 654939

He bi de DVD'de unplugged Crisis Moment yok, ben de buldum internetten Rolling Eyes o da çok duygusal olmuş diyecek bişi bulamıyorum artık Merry - Sayfa 15 3098

O kadar abarttım ki bu gece cd'yle yatıcam sanırım ahgsdasdf Merry - Sayfa 15 654939

En son Lenore tarafından Salı 12 Ekim 2010, 20:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010, 20:48

Aaa cok sevindim adina cheers

Amanin babayla DVD'yi izleme ama, Oriental BL Circus performasini özellikle What a Face puhaha

Aman bana iyiki gelmedi sexpot, bu yil ne ismarladiysam hep aynisi geldi puhaha. Evin her yerinden sexpot dergisi fiskiriyor!!!

Poster süper degil mi?!
Ikinci kapaga dikkat ettin mi (CD case'deki)? Yuu yok diye üzülmüstüm ama varmis!!!!! Yuu twitter de yazmis ama bakmadan bulmaya calis.
Ne acayip bir pozisyon Merry - Sayfa 15 654939
Tetsu da acayip korkunc cikmis Merry - Sayfa 15 67431 ama tüüm kapaklar en az icerigi kadar iyi diye düsünüyorum!

Bu single süperrrrrrrrr Merry - Sayfa 15 645896
Lenore

Lenore

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı 12 Ekim 2010, 20:55

Hayatta izlemem onu beraber dicek kızım neler aldırdın sen bize böyle falan Merry - Sayfa 15 654939

Söylemeyi unuttum ben klipteki dansçıya bayıldım ya, tam şarkıya uymuş. Güzel de dans etmiş bence

Aaaaaaaaaa Merry - Sayfa 15 645896 ben de onu sorucaktım unutmuşum, baktım baktım herkes var Yuu yoktu! şimdi baktım yine iyice

Kenichi'yle ahaha gençler sakin olun Merry - Sayfa 15 654939

Tetsu çok korkunç gerçekten hatta ilk baktığımda hiç benzetememiştim, Nero yine karizma çıkmış Gara da çok cool yine Merry - Sayfa 15 3098 Ben DVD'nin üzerindeki resmi anlamamıştım silah sanmıştım da çakmakmııış Merry - Sayfa 15 654939 silah olmasın evet Merry - Sayfa 15 544735

ya bişi sorucam bi de; myspace'te "orjinalcd'deki şifreyle merryweb'ten özel konser görüntüleri izleyebilirsiniz. Daha çok bilgi cd'de" falan yazıyodu ama ben cd'nin içinde öyle bişi göremedim Merry - Sayfa 15 817184 sen biliyor musun lea?

cheers Hey buldum saçma sapan denemelerim sonucunda izleyelim bakalım nasılmış :3
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. 13 Ekim 2010, 00:38

Aaaaa ben de görmek istiyoruuuum Sad
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. 13 Ekim 2010, 12:25

O şifre sadece normal versiyonda var lenore, ilk baskıda yok Very Happy çıkan şifreyle merryweb özel sitede core konserinin fragmanını izleyebiliyorsun.

sensei beni üzdü Sad
sensei de görsün diye :
Spoiler:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. 13 Ekim 2010, 15:29

Ben mi seni üzdüm? Niye ki??
Amanın ne resimlermiş onlar öyle! Poster olarak da jelibon oldukları resmi koymuşlar Merry - Sayfa 15 654939
Kapak resmini çok seçemedim ama Tetsu'nun korkunç göründüğünde hemfikiriz Very Happy
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. 13 Ekim 2010, 16:37

Yok yani biz lenore'le konustuk sen göremedin diye üzüldüm onun icin ekledim neyden bahsettigimizi Merry - Sayfa 15 414874
Bu arada sunu demeden gecemiyecegim, Yuu'nun tiwtterde ekledigi smiley:
Spoiler:
smiley icinde smiley olmus Merry - Sayfa 15 654939
Lenore

Lenore

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. 13 Ekim 2010, 19:55

Evet aynısıı Merry - Sayfa 15 455336 Ben de asmıcam posterimi ya ama belki resim çekerim yanında :3 (görmemiş fan) Merry - Sayfa 15 654939
Aaaa ben bi şifre salladım tuttu ve izledim baya uzun bişi merry :bunny: o sadece fragman mıydı ki? birsürü şarkı vardı.. monochrome'un live'i falan da vardı Merry - Sayfa 15 645896

Spoiler:

İlk Dekiai no suisou, Shambara, Canary, Monochrome ama bi Sayonara ame söylemişler, diyorum bu şarkı çok tanıdık ama o kadar da farklı! dedim bu yeni şarkılardan herhalde ama solo kısmı çaldılar sonra anladım Merry - Sayfa 15 654939 çok değişik olmuş değişik versiyon hızlı "sayonara ame" hoşuma gitti Merry - Sayfa 15 544735 Sonra da Oriental BL Circus'la bitti :3
ve Gara üstsüz bütün klip boyunca Merry - Sayfa 15 851721

asfggs Yuu'nun gülen gözleri Very Happy

merry o ikinci resim..asıl babaların görmemesi gereken kısım işte Merry - Sayfa 15 654939

Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. 13 Ekim 2010, 23:12

(*☻-☻*) Smiley başımı döndürdü Merry - Sayfa 15 654939
Lenore ne ballısın ya, şifre atıyorsun tutuyor Very Happy
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. 14 Ekim 2010, 13:23

Ben bayıldım o smiley'e Merry - Sayfa 15 654939

Yok sağol atma lenore ^^
MERRY'yi kandıramam, geceleri uyuyamam sonra zuhaha. Görmemeye razıyım:)
Lenore

Lenore

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. 14 Ekim 2010, 15:10

Ya ama ben limited'lerde de şifre var sanıyodum cd'de yazan şeylerden girdim öyle buldum yani Merry - Sayfa 15 57288
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. 14 Ekim 2010, 16:43

Uydurma lenore Merry - Sayfa 15 654939 CD'nin hic bir yerinde öyle birsey yazmiyor. Bahsi bile gecmiyor...
Allah bilir hangi korsan siteden kimden arakladin Razz

Wuuu cok sicak yepyeni bir foto:
Spoiler:
Lenore

Lenore

Merry - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. 14 Ekim 2010, 20:50

Aşk olsun.. Merry - Sayfa 15 656326 gerçekten hiçbiyerden araklamadım, önce kaç haneli olduğuna baktım sonra da o haneye uyan cd'de ne varsa girdim ve çıktı. Japonca yazıları anlamadığım için, şifre gerçekten o sanmıştım.. Merry - Sayfa 15 87031

Merry
15 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sonraki
 Similar topics
-
» merry christmas
» BURST EP - Merry
» [Album] Merry - Underworld