japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merry

+10
Yumi
OosakiNana666
HeLL-in
Admin
Shizuka
Lenore
efsane
Megumi
Orihara Maya
shirayuri
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi 10 Mayıs 2010, 22:10

buraya yine habire yazıyorum yine ama şimdi düşününce çok kötü oldum Yuu'nun blogu bırakmasına Crying or Very sad

en azından "bırakıyorum diye mesaj yazmasına da çok sevindim ve nazikce buldum, bizleri düşünerek yazdı çünkü. hergün bloga bir umutla girip birşey bulamasak daha mi iyidi?
öylece bırakan sanatçı blogları gördüm çünkü...

Ama yinede konserlerde yaşanan duyguların bloga yansıması... setlistler...
heyecanlı bekleyişler.....
Doğum günlerinde mesajlar..
Yuu'nun kendi yaptıkları.. yedikleri, içtikleri ve herşeyden bahsetmesi!
ve himemaru!!!!!!!!!!!!!!! hii-chan Crying or Very sad bir daha göremeyeceğiz hii-chan'ı Crying or Very sad

Çok anılar yaşandı o blogda, Merry'i de yıllar içinde daha iyi tanımamızı sağlan şeyler dahil!
ufff çok kötü oldum hakkten, içim cız ediyor Crying or Very sad
ne pis duygusalım, herşeye ağlıyorum kendimden nefret ediyorum
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. 13 Mayıs 2010, 12:18

Kendinden nefret etme Wink

Yazdiklarinin hepsini okudum ve bence de büyük bir grubun böyle zorluk çeken bir gruba yardim etmesi çok hos.
Ancak ben bu yeni MERRY'ye alisabilecek miyim bilmiyorum? Cünkü eski Merry'den eser göremiyorum =( Kiyafetleri bile degismis koydugun resimlerde. Bu kadar kisa zamanda bu derece degisim... Sarki söylerken bile Gara'nin sesi farkli. Umarim eski sarkilarini da söylemeye devam eder ama...
Bu yeni grup kötü olmus demiyorum, sadece çok farkli olmus. Keske eski Merry'ye göre tamamen farkli bir imajla degil de, baglantili bir imajla dönselerdi.

Dir en grey'i sevemiyorum ben bir türlü. Ve bu yaptiklarini da pek tasvip edemedim açikçasi, çünkü Merry'nin tamamen degismesini sagladilar...
Gerçi sen fan olarak memnunsan benim diyecegim birsey olamaz ama, yine de biraz daha düsününce yadirgadigimin farkina vardim. Yeni MERRY hos olacaktir kesin, ama eski Merry'de begendigim taraflarini bulabilecek miyim onlarda? Hele de ketulog'u bile kapattiriyorsa bu yeni MERRY, ne kadar sevinebilirim ki? Sonuçta eski Merry'den neredeyse eser birakmamaya çalisiyorlar gibime geldi...
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. 13 Mayıs 2010, 14:27

Aynı dediğin gibi sensei "DIR EN GREY, MERRY'yi kendine benzetmiş!" diye yorumlar okudum...

MERRY fanları ikiye bölünmüş gibi görünüyor! Biri dediğin gibi eski tarzlarını özleyecek olanlar, diğerleri bu tarzı da severim diye düşünenler...

Eski şarkılarını tamamen bırakacaklarına inanmıyorum ben. Merry'nin MERRY olmasını sağlayan şarkılar onlar sonuçta ve çeşitli tarzları bir konserde okuduklarını da biliyorum.

Zaman gösterecek...
30saniyelik spottan, "hıııı bunlar gıcık olmuş, eskisi iyidi" diyenler gibi önyargılı değiliz sonuçta.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. 13 Mayıs 2010, 18:44

Yoo ben bu yeni sarkilarini begendim, ama Merry'ye benzetemedim iste...
En çok merak ettigim sey su; MERRY eski Merry gibi konserlerinde iki bölüm yapmaya devam edecek mi? Gara eline tekrar mürekkep alip deli gibi içecek mi?? Eski Merry tamamen yok olmayip, yeni MERRY'yi daha da güçlü kilacak mi????
Ben bunlari merak ediyorum, ve umarim da bütün bu sorularimin cevabi olumlu olur!

Üstte koydugun resimlerde aslinda hepsi çok çekici görünüyor!
Spoiler:
Hatta Tetsu bile yakisikli görünüyor Razz En az degisen Nero olmus sanki? Ama onun da bu kadar çok dövmesi oldugunu bilmiyordum...
Bu arada Gara herseyinden vazgeçse de, şıklığından vazgeçmiyor XD
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma 14 Mayıs 2010, 12:12

ben inaniyorum MERRY'nin Merry kalacagina!
Tek degisen eskisine göre yaptiklari cikis parcasi daha sert ki zaten son albümden under-world de öyleydi!

Evet o Yuu! sakal birakmis gördün mü - süper karizma durmus bence! saclar da öyle!

Gara'ya ne diyeyim. Gara'ya birsey dememe karari aldim - ALWAYS PERFECT!

Nero'nun drum setinin önündeki ayicigi gördün mü sensei???
KAWAIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!.
subat ayindaki konser de de vardi,ayicik kawaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Spoiler:

zayif noktama basti Nero! ölürüm böyle hayvanciklar icin Merry - Sayfa 9 957859
ikinci resim de okum egri oldu biraz Nero'yu gösterir gibi aaaoo
o da koca ayicik Merry - Sayfa 9 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma 14 Mayıs 2010, 15:01

ahahah koptum Merry - Sayfa 9 654939 O küçücük ayıcığı nasıl da gördün anlamadım? Ben farketmemiştim bile!
Gerçekten çok tatlıymış, punk teddy! Very Happy

Bu arada ben Yuu'ya aşık oldum galiba Merry - Sayfa 9 957859 Merry - Sayfa 9 654939
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010, 18:33

ben görürüm What a Face

ay inanamiyorum!!!! Merry - Sayfa 9 654939 o resimden sonra mi sensei , yoksa gizli gizli faniydin da birsey demedin mi?

yeni resim daha koyayim o zaman
Spoiler:
ama sen hala Kentan'la karistiriyormussun!? NEDEN NEDEN???? Merry - Sayfa 9 654939
yüzlerini mi karistiyorsun? Kenichi'nin daha yuvarlak ve tombik bir yüzü var bence, ve saclari dalgali genelde.

yeni sarki fena takildi SIMDIDEN! Devamini dinlemek istiyorum bounce
daha 81 gün var cikmasina Sad YUH saydim Merry - Sayfa 9 654939 eee sayarim tabii 1.5 yildir single cikmadi hic özledik dimi yani Merry - Sayfa 9 191126
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010, 20:26

Yok artık, bundan sonra Kenichi ile Yuu'yu ASLA karıştırmam What a Face Daha resim yok mu???? Very Happy
Eskiden Yuu'yu pek çekici bulmuyordum, hatta Kenichi ile bir tutmam da bu yüzdendi, ama o konser resminden sonra Yuu beni feth etmiş durumda Merry - Sayfa 9 957859 Hem düşündüm de, Yuu'dan iyi koca olur, baksana kedisi var ve ona sevgiyle bakıyor, hatta kurabiye bile yapıyor *-*
Aslında o resimlerde Gara da çok çekici, ama gitaristlere karşı özel bir ilgim var Merry - Sayfa 9 3098 Utanmasam Yuu'nun o resmini avatar yapacağım Very Happy Kısacası, BEN BU YENİ YUU'YA BİTTİM!!!! XD

81 gün çok uzun süre yahu... Umarım çabuk geçer de Yuu'cuğumu Merry - Sayfa 9 851721 - pardon yani MERRY'yi - görebilirim
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010, 20:51

Yuu'nun resmini mi soruyorsun MERRY'nin mi? Merry - Sayfa 9 654939

Yuu gibi kocan olursa hakkaten acayip eglenirsin ve bence cidden iyi kalpli biri! Ketulog da bunu hep gösterdi... cidden özleyecegim o blogu!
aama söz verdi bloga harcayacagi enerjiyi bestelere verecekmis! BOMBA besteler bekliyoruz yoksa affetmeyiz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yuu'nun piayno caldigi bir video gördümm:

acayip hüzünlü ve Gara'nin durusu daha da hüzünlendiriyor bence ama Nero da konusmasa olmuyor!
BIG TEDDY sssstt Merry - Sayfa 9 467653 puhaha Merry - Sayfa 9 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi 15 Mayıs 2010, 21:45

Demek Yuu piyano da çaliyor Merry - Sayfa 9 957859 Yalniz sen de az degilsin hani, Yuu beni daha da etkilesin diye böyle link'ler veriyorsun, çok ayip Razz
Gara'nin durusu süper olmus gerçekten, Nero'nun havasi da ayri. Yalniz ne demek istedigini anlamadim? Saundo sutekka / poscam ne ki?

Baska resim yok mu derken Yuu'dan bahsetmistim ama Gara da olur Very Happy
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010, 13:59

Ay iki oldu PC crash oluyor Yuu resimleri yüzünden Merry - Sayfa 9 654939 sensei'in sucu!!!!!

Spoiler:

Nero poscam sponsor, bilmem ne supporter diyor ama bende anlamadim muha

en zor anlasilan kisi Nero bende, konusmasini en iyi anlaidigm da Gara!
zaten Gara'ya 1.000.001'inci kez hayran oldum! sigarayi biraktigi icin!!! eger basarirsa ikinci icmeyen üye olacak.

bu arada birsey okudum, tatsuro ve gara yine birlikte bir yerlere gitmisler ama nerden cikti anlamadim.. mucc blogda mi yazmis acaba??
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010, 15:48

Hehe bilgisayarın Yuu sevgimi kıskandı demek Razz
Süper resimler yine! Ama keşke kaşlarını bu kadar almasa No Nero'nun da olduğu resimde süper çıkmış Yuu Very Happy
Nero zor anlaşılıyor gibi evet, Gara'nın konuşmasına bayılıyorum ama, daha önce de demiştim zaten.
MUCC'nun bloguna pek fazla bakamıyorum, ama en son Yukke yazıyordu hep, bir de Teto diye biri yazıyor, anladığım kadarıyla Teto bir kedi? Tatsue'nin kedisi mi acaba bilmiyorum?
Tatsuro ve Gara nereye gitmişler filan öğrenirsen bana da söyle, merak ettim What a Face
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010, 23:01

Nero böyle dom dom dommm diye konusuyor pat pat diye veya, birden birden bagira bagira! bilmiyorum anlatabildim mi Merry - Sayfa 9 654939

diger promo resimlerini de koyalim Very Happy

Spoiler:
yeni imajlarda ben en cok Nero ve Yuu'yu begendim! Kenichi de güzel olmus. Tetsu'nun alnindan gecen sac seyi cok begenmedim ben...
Gara da pek degisiklik görmedim, konser resmindeki gibi yukari topladigi zaman saclar daha hos duruyor sanki!? yüzünü gözünü görelim dimi?muha

birde merak ettigim agustos'a kadar bu spotu cikan sarki mi sadece olacak acaba? single'de umarim daha yeni süper sarkilar vardirr!!!!!!!!!!!
son 79 gün Merry - Sayfa 9 687508
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePaz 16 Mayıs 2010, 23:44

Evet ben de Nero ile Yuu'ya bayildim Very Happy Nero'nun stilini zaten seviyordum, ama siyahlarla daha bir hos olmus Merry - Sayfa 9 3098
Tetsu'nun kafasindaki seyi ben de begenmedim, olmamis hiç. Makyaj fena olmamis ama =)
Gara'nin da saçi böyle iyi durmamis, dedigin gibi kalkik daha güzel duruyor gibiydi.

Yuu'nun boynundaki kolyeyi görebilmek isterdim...
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi 17 Mayıs 2010, 17:09

evet kolye! kenichi nin elindeki iplikler neymis??? eldivene benziyor sanki..

su anti femism ile düet albümünü bir dinleyemedim Sad dinleyen var mi? keske alsaymisim, su hale bak....
Kenzi ve Nero cok yakinlar!!! arada Nero hep cikiyor kenzi'nin blogunda! gecen haftaki konserden sonra icmeye gitmisler
Spoiler:
Nero süper cikmis (^0^/
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePtsi 17 Mayıs 2010, 22:13

Ben de dinlemedim...
Cok yorgun gibi çikmis Nero?
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeSalı 18 Mayıs 2010, 00:02

bilmem bana yorgun gelmedi...
indies olduklari icin bir yerde yok! ancak kapagini görebildim buraya koymuyorum cok felaket cidden iyyyyy kenzi! Merry - Sayfa 9 654939
kanli olaylari severim ama onun da bir zarif durdugu sekilleri var ama bu.... iyyyyyyy Merry - Sayfa 9 137605
yinede özellikle bu "acayip" kapak icerigini daha da merak ettirdi, Gara & Daisuke ile nasil birsey oldu acaba oh my god ahahaha
Lenore

Lenore

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi 22 Mayıs 2010, 19:04

BEN BİTTİM!!..
of of of OF *.* *.* *.* kafayı yiyebilirim bayıldım ben MERRY'ye hayranlığım katlandı bir kez daha
tam da bilgisayarımın bozulduğu ana denk geldi T_T yeni yeni şarkılarını duymayı aşırı derecede istiyorum ki yeni sound'ları da severek dinlediğim bi türd zaten. metal müziği de merry tarzında yorumlıcaklarına inanıyorum ve biz yine çok beğeneceğiz *.*
lea çok teşekür ederim sana bütün bu haberleri verdiğin için.. (:
imajlara gelicek olursak gerçekten bayıldım şok oldum çok çok daha erkeksi ve hoş olmuşlar. katılıyorum Gara hiç bi zaman şıklığından vazgeçmiyor <3 Yuu Kenichi ve Nero da ayrı bi mükemmel. ama dediğiniz gibi Tetsu'nun saçı biraz garip olmuş, biraz black metal tarzı olmuş tetsu ama ben yine de beğendim *.*
çok heyecanlıyım yeni site ve myspace'e de hayran kaldım ama eski resmi sitedeki kuşa tıklayıp yumurtlatmayı özleyeceğim :heh:
ben konserlerde esi şarkılara da yer vericeklerini düşünüyorum, 10 yılın birikimini yansıtmaya karar verdilerse eğer..
dir en grey'e çok minnettarım, MERRY'ye tüm kalbimle inanıyorum ve destekliyorum <3 yeni singlelarını veya albümlerin de satın almayı düşünüyorum *-*
MERRY OR DIE!
Şimdi dikkat ettim de... İnanamıyoruuum *3* yeni single DOĞUM GÜNÜMDE çıkıyor!! cheers bana süper bi doğum günü hediyesi olucak ya of çok sevindim içim kıpır kıpır oldu Merry - Sayfa 9 741807
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePaz 23 Mayıs 2010, 13:06

aa cidden dogum gününde mi???? iki olayi birden kutlayacagiz desene! cheers
ve lenore'nin dogum gününü unutmam bu sayede Wink)

eski siteyi bende seviyordum. simdiki yeni siteye göre cok daha güzeldi!
benim merak ettigim resmi sitede olsun, myspace de olsun, BOS SANDALYE'nin anlami!!!???
Ilerleyen zamanlarda onunla bir alaka kurulacak gibi geliyor ama bakalim ne gibi sürprizler olacak daha Very Happy
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010, 18:39

GARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Merry - Sayfa 9 39258923_v1274973141

ay Tatsurou'nun twitterinde okuyunca kalbim firladi uctu gitti bi yere Merry - Sayfa 9 654939 hala aramaktayim, kalbim nereye uctun ayyhhhh Merry - Sayfa 9 654939
yüzünü gören cennetlik, Merry - Sayfa 9 957859 arigatou tatsuoru san ama burnunu karistirma lütfen Merry - Sayfa 9 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePerş. 27 Mayıs 2010, 20:12

Süper ya! Gara / Tatsurou arkadasligina hayranim I love you
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeÇarş. 02 Haz. 2010, 11:31

myspace'e "The Cry Against..." klibinin biraz daha uzun versiyonu eklnemis ve sok oldum Shocked

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=105261148

OH MY GOD! bu ayni sarki mi????? bence hic alakasi yok! bu ne acayip bir sarki gerisi daha önceki spottaki gibi devam ediyorsa?! ay anlamadim ki puhaha. Bu sarkiyi cok cok daha begendim ben!!!!!
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimeC.tesi 05 Haz. 2010, 09:14

SÜPER!!!!
Tek kelimeyle hem de! Cok sevindim!!!! Cünkü eski Merry'den izler tasiyor sarki! Ilk spot'u duyunca tamamen farkli gelmisti, ama simdi devamini da dinleyince çok daha mutlu oldum! MERRY eski Merry'den izler tasiyan, rock'a daha fazla agirlik veren bir grup olacaga benziyor. Buna çok sevindim! Ve sarkiyi da çok begendim I love you Gerçekten çok begendim!!! cheers
MERRY için 3 kere: BANZAI BANZAI BANZAI cheers
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePaz 06 Haz. 2010, 12:22

Eveeet bencede!
Gara'nin bu spottaki sesi kulagimdan hic gitmiyor!!! Yuu'nun "huuu~uuu~" su da !
Sarki cok iyi tepkiler aliyor yihuuuu cheers Cok cooooook satar ins! Tamamini cok merak ediyorum Merry - Sayfa 9 3098
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 9 Icon_minitimePaz 06 Haz. 2010, 13:47

Spoiler:
koptummm!!!!!!1 Merry - Sayfa 9 654939 Merry - Sayfa 9 654939 resim acilirken su iciyordum püskürdüm ya allahim Merry - Sayfa 9 654939 süper bir SHOT olmus yine! SAhnede ortaya cikan canavarrrr Twisted Evil
tatli canavar Merry - Sayfa 9 25829

Merry
9 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Sonraki
 Similar topics
-
» merry christmas
» BURST EP - Merry
» [Album] Merry - Underworld