japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merry

+10
Yumi
OosakiNana666
HeLL-in
Admin
Shizuka
Lenore
efsane
Megumi
Orihara Maya
shirayuri
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
Lenore

Lenore

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 13 Ocak 2010, 21:53

hiç gider miyim T.T fırsatım olmadı çok girmeye ^^

evet tabi hem şarkının bi bölümü hem de biraz daha farklı ^^ mesela gara bağırıyodu bi bölümde o yok gibi gibi..
ama olsun anime-severlere de ulaşmış zamanında belki şarkıyı beğenip araştıranlar olmuştur ^^
NO MERRY NO LIFE ile benzeşiyo bi yönden MERRY OR DIE
ama daha karamsar gibi ha ne dersiniz? aynı şeyi anlatıyo bence ama söyleme tarzı daha değişik :3
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 13 Ocak 2010, 23:34

evet benziyor NMNL ile. hatta benim MERRY OR DIE daha cok hosma gitti simdi sen öyle diyince! direk ÖLÜM kelimesi gecince daha sert geliyor ama haklisin.
Önceki sayfada verdigim linkteki röportajda Gara bu slogan hakkinda "Sonuna kadar ya Merry'yi oldugu gibi yapacagiz, Merry'nin Merry olmasi yada DIE" gibi birsey demisti!
O anlamda galiba. Yani 2010'da %100 Merry'yi gösterecegiz gibi bir anlam galiba....
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 25 Ocak 2010, 14:27

aa ok ayip insan bi satir yazar , yoksa unuttu mu herkes Merry'yi??? aaaaa Merry - Sayfa 6 654939 tü kakaa böööö

birkac gün sanki haftalar falan gibi geldi! son zaman herseyi cok cabuk gecmiste gibi saniyorum nedense :scratch: anlatabildim mi bilemiyorum Merry - Sayfa 6 654939

Nero"nun dogum gününe cok az kaldi Merry - Sayfa 6 645896 ve 2010'un ilk LIVE'ine!

ben resmen kendimi saldim, gören bu ne haller der - bir kuaföre gitmem lazim, manikür pedikür, eskiden yaptigim gibi 100-200€luk alisveris falan aaa pasak pasak dolasiyorum, saclarim uzamis (boynuma kadar olamaz), gözlerim alti sis 24saat uyuklamis gibi, ne bileyim hakkatan salmisim kendimi, hayvanlasmisim, himemaru bile benden daha insancil Merry - Sayfa 6 654939

ay hakkaten özledim su subat gelseydi bir Merry - Sayfa 6 433346 bende kendime gelirdim, bir toparlanirdim

süper seksi bir resim ekleyim, söööyle bir yavas yavas uyanayim bende artik Rolling Eyes

yeniden merhaba reel dünya ve sanal japon forum!
Merry - Sayfa 6 431805

Spoiler:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 25 Ocak 2010, 21:55

Ben de bugün seni düsünüyordum mError!
Cok yogunum diye dogru düzgün yazamiyorum ben de, MUCC'nun konusu da bombos zaten (gerçi oraya benden baska kimse yazmiyor diye pek de yazasim gelmiyor Merry - Sayfa 6 654939 )
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 26 Ocak 2010, 14:12

Merry'de cok fazla sessizlik var, beni üzen bir sessizlik , birsey duyamayinca canim istemiyor benim de Merry - Sayfa 6 574311

ben yazmiyorum mu yani MUCC konusuna Merry - Sayfa 6 656326
yalniz gecen birsey okumustum rahatsiz etti konusuna yazayim en iyisi o zaman What a Face
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 30 Ocak 2010, 13:46

uff yaa aglamak istiyorum Merry - Sayfa 6 57288
okuduguma göre subat ayindaki iki konser sonrasi yeni seyler mayis ayindan sonra olacakmis muhtemeln subat ayindan sonra albüm calismasina gireceklermis...
MAYIS!!!!!
ben Merry'yi tanidim taniyali hic bu kadar uzun ara vermemislerdi! sebebini de biliyorum, yeniden indies olmalari herhalde ve bundan sonra hep böyle olacaktir herhalde...
o kadar uzun süre.... beni kim oyalayacak, mutlu edecek simdi?! Crying or Very sad
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 31 Ocak 2010, 14:00

Niye öyle diyorsun?
Subat ayindaki konserlerinden sonra mart ayinda da konserleri var: 19/03/2010'da saat 18:30'da TOKYO JCB HALL'de Legend of Rock May Kan'in 30.uncusunda MUCC'yla beraber sahne alacaklardi, unuttun mu? Phantasmagoria ve Versailles'in de katilacagini da hatirlatayim Wink
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 31 Ocak 2010, 14:10

Birkaç resim koyalim da neselenelim bari cheers
Spoiler:
Spoiler:
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 31 Ocak 2010, 16:05

cheers neselenmeye cidden ihtiyac var. sagol sensei! son resimdeki Gara resimlerini daha öncede görmüstüm, aaaooo Merry - Sayfa 6 455336

Spoiler:
o ne diliymis? hintce herhalde

mart ayindaki etkinlik. Merry nin kendi basina konseri iki hafta sonra ve bri daha mayis ta olacakmis ..
hani sorabilirsiniz Merry nin konserini ne yapacaksin gidecekmisin diye Merry - Sayfa 6 654939 tabii ki hayir nerde o sans ama Merry den tek haber alma yolu ve Merry nin yaptigini ögrenme yolu knserler. o yüzden.
hii birde Yuu nun blog vardi ögrenme yolu Rolling Eyes o konuya girmiyeyim Merry - Sayfa 6 654939
sensei daha öncede demistim cookies olayi oldugunda, bahsetmeyecektim burda ama bir kac gün önce de dizi olayi oldu ..
Yuu de kasten mi yapiyor Merry - Sayfa 6 654939 blogunda birkac kayit önce bir kore dizisini izledigini hatta hergün kaydettigini söylemisti.
bu defa da heryerde "otomen kore dizileri izliyor" dendi .!
basta sinirleniyordum bu denenlere ama artik gülüp geciyorum napiyim Merry - Sayfa 6 654939
cookies gara kediler diziler benden de günah gitti artik Merry - Sayfa 6 654939
Yuu yü de böyle seviyoruz iste I love you
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 01 Şub. 2010, 00:58

Aaa ne güzel! Hangi diziymis merak ettim What a Face Ben Yuu ile süper anlasirdim ha Razz
O resimde tayca yaziyor (yazmistim resmin üstüne ama görmemissin...), Tailand'da konusulan dil yani. Ama Gara'nin biçak tutmasi hos olmamis No
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 01 Şub. 2010, 13:25

tekrar baktim simdi, bu kayitta yazmisti
http://ketulog.269g.net/article/15190823.html
私の名前はキム・サムスン , wiki de ingilzce ismi my lovely sam soon diyor ,
Nero da böyle dizi bakmasini sevdigni biliyorum, ama kore dizilerine bakiyor mu bilmiyorum.
öfff Merry - Sayfa 6 654939 ben hic sevmem bu tarz dizileri ama seviyorsaniz ne güzel
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 06 Şub. 2010, 03:00

Hmm hiç duymamistim bilmiyorum :scratch:
Lenore

Lenore

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 08 Şub. 2010, 22:54

ahahah My name is Kim Sam Soon diye de geçiyo o dizi Nakatsu-Lee mi olmuştu?- onun bayıldığı bi diziydi x3
ay yeni yeni şarkılar, konserler *-* bi de shiroi,kuroi'de iki tane yeni şarkı daha vardı onları aşırı merak ettim zaten.
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 13 Şub. 2010, 16:29

Unbalance Kinema dün ve önceki gün de okundu. bayagi begenilmise benziyor - bende cok merak ediyorum !!

Unbalance & Taihai Kinema konserleri vardi persembe &cuma ve benimde tahmin ettigim gibi bambaska bir Merry cikmis sahneye!!! normalinden cok farkli sarkilar söylemisler!

Konserlerde olan önemli seyleri toparlayacak olursam:
Bara to Katasumi no Blues girisinde Yuu keybord calmisti! Merry - Sayfa 6 3098
Kenichi'nin gitarinda sorun olmustu Merry - Sayfa 6 7525 - aaaoo yine!
Persembe Nero'nun dogum günüydü!!! ve sahneye pastayi Tetsu getirmis, Nero tüm mumlari söndürememis birde pastayi agizina bulastirmis Rolling Eyes
Gara anonsuyla: Gelecek konser 8 mayis olacak !! (uff nasil dayanacagim o kadar uzun zaman Merry - Sayfa 6 57288 <-- bu benim yorumum tabii Gara da böyle düsünmüs olabilir yada olmayabilir)
ve sahnede Kubitsuri Rondo söylerken iplik varmis (klibinde oldugu gibi) ve sarkiyii söylerken onunla oynamis , boynuna dolamis! nasil bir görüntü cikti bilmiyoruma ma duyunca ödüm patladi affraid allah koruusn bi kaza cikar aaaoooo!!!!!!

Bu arada dedihim gibi persembe günü de Nero'nun dogum günüydü! buraya giremedim hafta ici ama japon forum icin tekrar,

HAPPY BIRTHDAY NERO I love you

Merry - Sayfa 6 91210648713

onun essiz bateri vuruslari olmasaydi Merry asla böyle olmazdi! benim sahsen baska gruplarda en en en en cok aradigim seylerden biri cünkü Nero'nun baterisi!
Tekrar dogum günü kutlu olsun*

bu arada bugün de SHOCKER magazasindaydi üyeler, yeni cikar tshirt tanitimi icin!
yeni shirtler süperr!!! bende avatar yapmistim zaten I love you
Spoiler:

ve 1 haftanin Merry'sini toparlarken son olarak aralik ayindan under-world FINAL konserindeki Gara imajinda fileli shirtli hali tanrimmmm acayip erotik!!!!!!!!!!!
(en iyisini sona sakladim ehehe)
Spoiler:
bu file x eldiven o kadfar tutmus ki dün ve önceki günün konserlerinde maskot bir kiza da yapilmis olarak shirtler cikmis !
Gara yapar da olay olmaz mi Twisted Evil

okudugma göre zaten önceki bildigimiz retrock tarzindaki Merry o tarz olmayacakmis. acikcasi üstteki Gara resimleri de bana eski tarz v-rock gruplarini hatirlatti. bu tarz mi olacak yeni cikacak olan Merry bilmiyorum, UMARIM What a Face
diyerek bitiriyorum.

ayy yoruldum Merry - Sayfa 6 654939 uzun zamandir böyle renkli bir Merry haftasi yasamamistim (tembellik aliskanlik yapiyor Razz ).
yaziyi okuyanlara ve bu forumda Merry severlere tsk ediyorum ve yeni Merry haberleriyle bulusmak üzere diyorum albino
Merry'le kalin hoscakalin !
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 13 Şub. 2010, 22:51

Dogum günün kutlu olsun Nero cheers (geç de olsa)
Konserde iple oynamasi korkutucu olmus gerçekten, ben bile okuyunca tirstim Merry - Sayfa 6 240426
Fileli tisört pek olmamis gibi bence ya neyse Rolling Eyes
Merry'den yeni haberler verdigin için tesekkürler mError cheers
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 13 Şub. 2010, 23:08

birsey degil Merry - Sayfa 6 25829
ben ne kadar özledigimi fark ettim nerdeyse 2 aydir dogru dürüst birsey yoktu zaten. cok özlemisim Merry'yi!!!! ayh duygulandim Merry - Sayfa 6 57288

her zaman Merry'yle ilgilendigin icin tesekkür ederim akailili (ve lenore de öyle) cheers

fileli shirt zevk meselesi ama herkesin de cesaret edemeyecegi birsey olmus bence!
bir defalikti zaten bu tarz galiba, önceki günkü konserlerde takim elbiseyle cikmislar cünkü..
ama yine bir defalik olsada soka ugramaya yetti, dedim tanrim bu ne hal Merry - Sayfa 6 654939
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010, 19:30

THE BLUE HEARTS cover albümü cikiyor yarin!!

Merry - Sayfa 6 Tkca73512

Albümün komple listesi:

・Mito Yusuke & Ningenisu / Jounetsu no Bara
・Yaida Hitomi / Hito ni yasashiku
・Large House Satisfaction / Chernobyl
・THE COLLECTORS / Linda Linda..
・Loly&21stSenchurisutazu / punk rock
・Melon Kinenbi / Kiss shite hoshii
・Newrotica / Owaranai Uta
・CUBISMO GRAFICO×WATARU BUSTER / NO NO NO
・MINI SKA BOX / Yume
・Merry / Minagoroshi Melody
・Genki Sudo / Train-Train
・BEAT CRUSADERS / Aozora
・jealkb / Kimi no tame
・PUFFY / Hito ni yasashiku
・THE CAPTAINS / Denkou Sekka

Bence albümün tamami cok ilginc!
Merry disinda v.kei grubu yok, birde cogu grubu ve sanatciyi BEN tanimiyorum. yeni kisiler kesfetmek icin de mükemmel firsat!!
Birde tabii bunun tersi, Merry'yi tanimayip da baskalarinin fanlari olanlarin umariz Merry'yi begenirler Very Happy

40 yil düsünsem Merry ve PUFFY yi ayni albümde görecegim aklima gelmezdi Merry - Sayfa 6 654939 töbe töbe Merry - Sayfa 6 654939

Minagoroshi no Melody bakalim Merry nasil yorumlamis, umarim dinleyince sarkiyi ölmem Merry - Sayfa 6 654939 (=Minagoroshi no Melody = Herkesi öldüren Melodi)
cok cok heyecnliyim ins en kisa zamanda dinleyebiliriz Merry - Sayfa 6 433346
HeLL-in

HeLL-in

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2010, 20:26

Fileli tişörte bayıldım çook seksii Merry - Sayfa 6 654939
25th anniversary ö_Ö Hadi bakalım hayırlısı ^^
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010, 13:03

mError demiş ki:
40 yil düsünsem Merry ve PUFFY yi ayni albümde görecegim aklima gelmezdi Merry - Sayfa 6 654939 töbe töbe Merry - Sayfa 6 654939
Aynen Shocked Ve o ikisi disinda ben de kimseyi tanimiyorum :S
Bakalim nasil birsey olacak Merry - Sayfa 6 491370
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010, 13:17

evet cok seksi What a Face ve manyakca Merry - Sayfa 6 654939 benim forumda böyle bi avatarla dolasmam daha da manyak Merry - Sayfa 6 654939 muha - itirazi olan varsa kladirabilirim Merry - Sayfa 6 654939

**edit**
örnekleri dinlemek icin link vermistim ama direk tiklayinca baska siteden calismiyor maalesef Rolling Eyes
HeLL-in

HeLL-in

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 24 Şub. 2010, 21:03

Yoo yoo avatar yakıyo bence böyle kalmalı Merry - Sayfa 6 455336 Merry - Sayfa 6 654939
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 28 Şub. 2010, 00:55

youtube e Gara'nin birkac ay önce katildigi Mao'nun programinin kisa videosu eklenmis...

Mao'yu yeniden külotla oynarken görmek ne güzel Merry - Sayfa 6 654939 2.04dk gibi Gara'nin gülüsüne Merry - Sayfa 6 654939

bu arada umarim kimse görmemistir (gerci konuya nerdeydse kimse bakmiyor Merry - Sayfa 6 654939 ki bu defa iyi oldu) Gara'nin son olay pozlarindan bir resim eklmestim.. aaaooo Merry konsuu forumun sinirlarini zorliyor Merry - Sayfa 6 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 28 Şub. 2010, 01:29

Merry - Sayfa 6 654939 Ay çok güldüm bu ne ya! Pantsu Danshi Merry - Sayfa 6 654939 Tekrar ediyorum bu erkek pantsu'su olamaz Shocked
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 28 Şub. 2010, 13:04

kiz mi erkek olmasi mi daha kötü olurdu bilemiyorum Merry - Sayfa 6 654939

o gün MUCC konusuna eklemek istedigim resim suydu
Spoiler:

gerci Yuu'nun blogunda da vardi Rolling Eyes

Baharda turne olacakmis diye duydum ama o zaman mayis ayinda [Merry or Die~ xxxx~] adli konser nasil olacak gelecek konser o zamansa sadece :scratch: baharda olsaydi simdiye aciklanirdi biletler acisindan :scratch:
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 28 Şub. 2010, 14:03

aaa yeni fotolar satisa sunulacakmis FUKINKOU & TAIHAI KINAMA konserlerinden!!!

örnekleri:
Spoiler:
bu ayin konserlerinden resimler görmüs oluyorm bende ilk defa! herkes yine sÜPERRR cikmiss Merry - Sayfa 6 645896
B'de Nero cok süper cikmis yahu Merry - Sayfa 6 957859
sahne dekorunda arkadaki perde de hosuma gitti cok Merry - Sayfa 6 957859 zuhaha
Kenichi'nin saci kisalmis sanki biraz degil mi?! en uygun sac bu bencede Merry - Sayfa 6 645896
Yuu'nun da E'de saci örülmüs waooo süper olmus da Merry - Sayfa 6 645896 ilk defa böyle örülmüs görüyorum
ve yine E'de Tetsu da hos durmus I love you
aa E'deki ip Shocked amaninn........................ben görmüyim onu bogazina dolarken No Merry - Sayfa 6 654939
F'ye bakinnn Gara kimono mu giymis nee??? Ooo Merry - Sayfa 6 645896
Gara zaten her zamanki gibi her yerde yakiyorrrr ama B'de Yuu de bri baska cikmis! böyle takim da süper yakismis ayrica birtek Yuu da degil Nero da cok begendim zaten Gara'nin taktigi sali da süper ama kimono lu hali bir acayip süper olmus aaa Merry - Sayfa 6 957859 ama en acayip resim iple olan Merry - Sayfa 6 654939 Yuu'nun en iyi resmi yandan örülü sacla olan E bence. Nero dedigim gibi B de en iyi ve Kenichi de B de en iyi cikmis sonra Tetsu E de karizma süper, gerci Tetsu her yerde karizma Rolling Eyes ve Nero da B de ama Neroyu demistim :scratch:
ay ben gidip ormana bir bagrayim "ayyyyyyyyyyyyyyyyyy" diye yoksa ben buraya 10kilometre daha yorum yazabilirim bitiriyorum haydi eyvallah gittim ben Merry - Sayfa 6 654939 Merry - Sayfa 6 654939

Merry
6 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sonraki
 Similar topics
-
» merry christmas
» BURST EP - Merry
» [Album] Merry - Underworld