japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinizden geçeni yazın...

+40
niji
_NaRuSaKu_
BNYS
-MizuYama-
Zatoichi
LastRinneganUser
Uzumaki Naruto
WhiteAngelboy18
Amandla
kyramia
OosakiNana666
mamoruko
melancholyoftherain
KıyoKısho
diaboliksword
Nodame^^
Ecthelion
Arwen~
EllieBerry
Lee
KiyoKa ChaN
Lenore
ladonna
halitosan
ninjin
gozluklu
Kumiko-Chan
La.Paradoxe
Megumi
Shizuka
shirayuri
Admin
efsane
osaki nana
Orihara Maya
albertine
yamgur
Hitokiri Battousai
Battousai
Desirem
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Sonraki
YazarMesaj
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Empty
MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePaz 20 Ara. 2009, 13:03

Isınma kendini yazın gösteriyor ama barajlardaki su miktarı bi ara hava durumlarında felan çıkıyordu hala çıkıyor mu bilmiyorum ama sanmam Rolling Eyes

Senin konun tam olarak neydi şimdi bende başka bi derse araştırma konusu bulmak zorundayım evet ve hayır cevabı olan soru olcak bende bi kısmından savuncam düşünceyi ama aklıma hiçbirşey gelmiyor ya pfff..

Öğrenci milleti ne dengesiz hoca konu verir memnun olmaz kendin ara der gene memnun olmaz nannnkörüzz içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 654939
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePaz 20 Ara. 2009, 22:23

Heheh Razz
Shizuka Razz

~ Öff....
Canım sıkıLdı ya T_T
Bi ders çaLışıyım dedim dersten midem kaLktı xD
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePaz 20 Ara. 2009, 22:36

Ayy delirciiiiiiiiiimmm içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 645896
Bloody Monday dizisinin 8.inci bölümünü izledim, heyecan öyle bir doruktaydi ki, neredeyse stresten kazagimin kollarini yiyecektim!!!
9.uncu bölüm iniyor, ne olacak acaba?!? Kalbim bu heyecana dayanabilecek mi? Peki ya kazagim?
Merak ediyorum hadi çabuk 9.uncu bölüm insin içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 645896
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePaz 20 Ara. 2009, 23:42

bende şu sıralar dizilere sardım sensei böyle diyince merak ettim onada bakim Very Happy
Bugün kimi wa pettoya başladım çoook beğendim Very Happy
KıyoKısho

KıyoKısho

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePtsi 21 Ara. 2009, 19:12

arkadaşlar bu hafta çok sıkkınım en güçlü silahım hayal gücüm tükenmek üzere
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009, 23:34

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Suspect Pff..

Yaşama sevincimi kaybettim ..
Tükettim artık kendimi ..

OkuL da stres , evde ayrı stres , notLarım düşüşte ..
20 küsür dersten hangi birine ne zaman çaLışıcam şaşırdım ..
ÇaLışmıyorum Len ...
Yemişim dersi !!

~ÖğretmenLer ayrı psikopat ,
"Limon gibi sıkarım sizi!" , " Sınavda göstercem ben size! " , " Boşsunuz siz boş .. "
[geL doLdur o zaman maLoz .. -__-''] " Ağzınızı yırtarım! " ..
Töbe aLLah ' ım sen sabır ..

Az önce de ayağa kaLkıyım dedim bi düştüm kaLkamadım -__-''
AyakLarım taşımıyor artık beni ..

Kardeşimde korktu " abLa noLdu !? noLdu neyin var! "
öLLüğün körü var düştük yardım etsene Lan!? -__-''
Anca çene cıkcıkcık... içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_neutral

Ölcem mi ne ? ~ ..
ÖLsemde kurtuLsam ..
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 13:42

uff evdeyim bugün noel 1.gün burada heryer kapali, cok sikici~ Sleep
bende kitaplari karistiryorum, coktandir okumadigim Sei Shonagon - Makura no Soushi, bir bakayim dedim ve kitabin tam orta yerini actim ve bir yer cikti karsima, aglamakli oldum!
o kitabi zaten japon tarihi ile ilgilenen herkes okumasi gerekir!! türkde adi galiba Yastikname...

hikayeyi kisaca anlatyim cünkü cok hosuma gitti ..

Imparatorun cok sevdigi bir kedi varmis, Myobu diye. birgün Myobu tembel tembel oturuyormus ve bakicisi ona seslendigi halde aldiris etmemis ve Okinamaru adli köpege onu korkutmasi icin "gel de isir su Myobu'yu" demis. Okinamaru kovalamaya baslamis Myobu'yu ve bunu imparator görmüs!
Aninda Okinamaru'nun saraydan sürülmesini ve Myobu'nun bakicisinin da degistirilmesi emrini vermis!!

Birgün gece bir uluma sesi duyulmus ve Okinamaru'nun sürüldügü yerden kacip saraya yeniden geldigi icin kirbaclaniyor oldugu ögrenilmis!!
Nedimeler basta, herkes cok üzülmüs ve tam Sei Shonagon bu iskencenin durdurulmasi icin haber salacakken uluma sesi kesilmis ve Okinamaru icin ÖLDÜ denmis ve cesedi de saray disina atildigi ögrenilmis.. aksam herkes sarayda yasini tutmus Okinamaru'nun.
derken bir cirkin, heryeri sismis bir köpek gelmis iceriye... "bu yoksa Okinamaru mu?" diye denince, herkes cok sasirmis cünkü o cirkin köpek Okinamaru'ya artik hic benzemiyormus ve normalde "Okinamaru" diye seslenildiginde kuyrugunu sallaya sallaya sevinerek gelen köpekten eser yokmus! yani onun okinamaru olmadigina karar verilmis..

birgün Sei Shonagon Imparatorice ile konusurken yine bu cirkin köpek girmis iceriye. Onu görünce Sei Shonagon'un aklina Okinamaru gelmis ve onu ne kadar özlediklerini, ne kadar sevecan ve güzel bir köpek oldugundan bahsederken, cirkin köpek birden havlamaya baslamamis! odanin orta yerinde bir saga bir sola kosusturmaya, kuyrugunu sallamaya baslamis!
O an anlamislar ki, BU OKINAMARU!
Imparator da onun bu haline aciyip affetmis ve Okinamaru saraydaki eski huzurlu günlerine geri dönmüs ve o günden sonra herkes Okinamaru'ya cok eskisinden cok daha saygi ve sevgi duymaya baslamis........

cok duygulandim ben bu hikayeye!
Okinamaru'nun ona "cirkin bir köpek" denip igrenildiginde, sanki o kendisi degilmis gibi ses vermemesinin sebebi aslinda herkesin aklindaki güzel köpek Okinamaru'yu öldürmemekti demek...
ne kadar gururlu bir köpekmis Okinamaru içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 57288
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 18:25

oww istemedigim birsey oldu, tanrim beni koru içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 433346
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 20:04

kediyle ilgili bişey bekliyodum içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 654939
süper hikaye yinede içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 922276
https://japon.yetkin-forum.com
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 22:22

çok sıkılıyorum son bi kaç zamandır yafff... içimi baydı bi yoğunluk içerisine girdik ki aman allahımmm çıkabilene helaaaaal!!!
KıyoKısho

KıyoKısho

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimeC.tesi 26 Ara. 2009, 14:57

şu anda oturmuş kederden edip akbayram dinliyorum.
Her an çıldırabilirim kitap yazıcam aklıma bir şey gelmiyor.
Gelenleride şekillendiremiyorum.
konuşucak sohbet edecek birilerine ihtiyacım var.
Ama ben aylnızım ve hiç kimse yok.
Biri beni bu lanet yerden kurtarsın.
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePaz 27 Ara. 2009, 01:51

aklimdan gecenleri yazarsam cok uzun olur<.< diye düsündüm basligi görünce
KıyoKısho

KıyoKısho

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePaz 27 Ara. 2009, 16:45

efsane sen yeri düşünme içinden ne geliyorsa yaz
Koca dünyada iki satır yerin ne önemi var
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimeÇarş. 30 Ara. 2009, 01:20

kar yagiyor cheers
KıyoKısho

KıyoKısho

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimeÇarş. 30 Ara. 2009, 19:14

içimdeki sıkıntılar yeni yılın güzel olması umuduyla yavaş yavaş kendini mutluluğa bırakmaya başladı. Umarım yeni yıl hem benim, hem tanıdıklarım, hem de bütün japon forum üyeleri için güzel geçer. HEPİNİZİN YENİ YILI KUTLU OLSUN.
gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 15:16

MUTLU YILLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yaradan herkese huzur versin!!!! Smile
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 17:24

Yeni yılı herkesin şimdiden kutlu olsun ^^ 2010da herkesin japonyayı görmek nasip olması dileği ile... Very Happy
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 18:08

Japonya icin, akemashite omedetou gozaimasu~ m(_ _)m
bu yilda tapinakta giremedim [bir gün girecegime inaniyorum] ama girmis gibi oldum, Zoujouji'nin önü yine süperdi!!
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 18:41

Hep merak ederdim, üniversiteyi bitirenler neden hep diplomalarini çerçeveletip duvara asarlar diye, görmemislik gibi gelirdi... Ama yeni yilda bile ders çalismak zorunda olan biri olarak, nedenini anlamis bulunuyorum. Su okul bir bitsin, diplomama altindan çerçeve yaptiracagim valla içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 608300

Yeni yiliniz kutlu olsun...
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 19:00

gozluklu demiş ki:
MUTLU YILLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yaradan herkese huzur versin!!!! Smile

Shocked
demin girdiğimde sayfaya alttaki yazdığın yoktu! yemin ederim yoktu içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 654939
OK, 2010'a da kafayı yemiş bir şekilde gireceğim anlaşılan ..
KıyoKısho

KıyoKısho

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 19:17

Yeni yıl, yeni umutlar, yeni hayaller. İçimden bir ses bu yılın hiç olmadığı kadar güzel geçeceğini söylüyor. Umarım hepimizin yeni yılı güzel olur.
Bu bu akşam yeni yıla büyük bir değişimle gireceğim. Çünkü ilk kez içimde aşk pırıltıları belirmeye başladı.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 20:23

akailili demiş ki:
Hep merak ederdim, üniversiteyi bitirenler neden hep diplomalarini çerçeveletip duvara asarlar diye, görmemislik gibi gelirdi... Ama yeni yilda bile ders çalismak zorunda olan biri olarak, nedenini anlamis bulunuyorum. Su okul bir bitsin, diplomama altindan çerçeve yaptiracagim valla içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 608300

Yeni yiliniz kutlu olsun...
içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 690564

yeni yılınız kutlu mutlu olsun içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 922276 içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 597419
https://japon.yetkin-forum.com
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimeC.tesi 02 Ocak 2010, 23:44

Uzakdoğu da sevmediğiniz özeLLik var mı diye sormuşLar tutturmuşLar dinLeri diye ..
Yok efendim hepsi müsLüman oLsunmuş..

Ba ba ba ba ... içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Onion-head-10

Len sizene onLarın dininden , inanışından ..
Bizde eskiden Şamanizm ' e inanan bi topLuLuktuk ..

HaLada Şamanizm den kaLma inançLarımız var ..
[Edebiyatçı saydı bikaç tane Razz unuttum yarısınıda afferim ne beyin bendekide .. ]

~ AnLamıyorum bu miLLeti ya ..
Kendisi Kitabını okumaz sûre biLmez , yok Asya dakiLer MüsLüman oLsaymış..

AçtırcaLar akşam akşam ağzımı töbe töbe Yarabbim ya ..

Gıcığım , Uyuzum , KıLım ben bunLara içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 5b83a27efa0742f8bbc9bb69ffdf5e2e
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimePaz 03 Ocak 2010, 00:16

herkesin kültürü, dini falan ayni olsaydi dünya nasil biryer olurdu?!
dogru din, iyi din, kötü din, yanlis din diye birsey yok bence - herkes kendi kültüründe gördügü gibi yasamaya calisiyor.
o tarz düsünen kisilerle konusmam bile, sacmalik..
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 22 Icon_minitimeÇarş. 13 Ocak 2010, 18:06

off midem bulaniyor bir tuhaf hissediyorum - hayir hamile degilim What a Face (yani herhalde Rolling Eyes zuhaha )
biktim yaa! anneme, doktorlara ve tüm su an yasadiklarimdan sorumlu olan kisilere buradan cagrida bulunuyorm, hersey bir an önce eski yerine gelsin yoksa kendim adina ve japon forum adina hepinizi birden &%´*§ !!!!!
Dir en grey'e sardim ya psikopat <<<

içinizden geçeni yazın...
22 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Sonraki