japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ıssız ada

+14
Megumi
shirayuri
shujinkou
osaki nana
albertine
DeliManyak
Desirem
Admin
Orihara Maya
diaboliksword
Nodame^^
El Mariko
Battousai
ninjin
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
albertine

albertine

ıssız ada - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 16 Ekim 2008, 23:26

tesekkur ederim Wink
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 08:38

benim terliklerim çiçekli diil kurukafalı SmileSmileSmile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 09:04

ıssız ada - Sayfa 6 690564 süpersin akailili ıssız ada - Sayfa 6 690564
https://japon.yetkin-forum.com
Nodame^^

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 14:46

harikasin akailili koptum gulmekten ıssız ada - Sayfa 6 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 18:30

Heheh sagolun varolun beni sizler yarattiniz ıssız ada - Sayfa 6 709433 Razz
Ayrica Ninjin, terliklerin 'cicekli', ozellikle tirnak icinde, albertine'nin lafina gondermeydi Wink ("ninjinin attığı terliğin yanında güller açar.")
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 20:39

ıssız ada - Sayfa 6 654939
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008, 22:44

hehehehhe Very Happy ıssız ada - Sayfa 6 654939
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 22 Kas. 2008, 04:03

denizden yüzerek ve aşırı yuttuğu suları tükürerek çıkan battousai ıssız adasına kavuşmanın sevinci içindedir...köpek balığı avı hüsranla sonuçlanmıştır...

neyse okurları daha fazla meraklandırmadan olayların başlama noktasına gidelim herşey big bangle başladı...buraları biraz sarıyorum herkes biliyo zaten senozoik çağ miyosen çağ falan filan(bilmeyen varsa anlatabilirim...)oraları geçtik...yağmurlu bir 30 mart sabahını falanda geçiyorum...ilk orta lise derken üni2 ve işte olayları gelişim gösterdiği o an ve battousai laptobuna kavuşmuştur...forum sitesine kavuşmuş olmanın verdiği tebessümle internetin başından kalkamayan battousai iyice asosyalleşmiştir...döküntülerden görünmeyen odanın içinde karanlıkta sadece klavye takırtıları gelmektedir... ekranın parlamasından dolayı yüzüde görünmese sanki odada eski bir gazetecinin ruhu varmış gibi algılanabilir...neyse buraları geçiyim sıkıcı olmaya başladı(aslında sıkıcılığından değilde nereye bağlayacağımı bulamadığımdan geçmedim oraları alla alla)

enteresan bii günün sabahında batu yine kahvaltıdan önce pc'yi açmıştır...izlediği one piece animesinden aşırı derecede etkilenen batu korsan olmaya karar verir ama kendisine luffy'nin tayfası gibi bi tayfanın lazım olduğunu bilmektedir...batu kadar cesur batu kadar hayalperest batu kadar güçlü batu kadar boş boş oturmaktan başka işi olmayan bu tayfayı nereden buldu dersiniz tabiki japon forumdan...

tayfalarımız

1-oyama masutatsu; kendisi dünya üzerinde yaşayan son samuralık yolunda hızlı adımlarla ilerleyen bir öğrenciyken okuldan sıkılıp türkiyeye kaset çıkarma hayaliyle evden kaçmış bir yağız delikanlıdır...

2-diabolik sword; her ne kadar batu ismini tam anlamı ile telafuz edemesede dia-san geminin her türlü teknik ekipmanı ve izlenecek rota hakkında bilgisi olan tek kişidir...

3-desire;gemide kız bulunması uğursuzluktur tabusunu yıkan kaptan batu diğer korsanlara karşı cazibesini kullanarak bişeyler öğrenebilmesi için desireyide tayfası olarak almıştır...

4-albertine;kendisi foruma sonradan katılmasına karşın baya bi ilerleme göstererek tayfada yerini almaya hak kazanmıştır ayrıca batunun onu sanjiye benzetmesinden dolayı aşçılık ve bulaşık işleri üstüne kalmıştır...hadi buda çalıntı olsun kızlara karşı düşkünlüğü ve hiç bi yemeği doğru dürüst yapamaması yüzünden gemiden bi kaç sefer atılmasına karşın yüzerek tekrar gemiye çıkması onun gemiyi ne kadar çok sevdiğini gösterir...(yalan okyanusta gemiden başka çıkış yolu olmadığı için gemiye geldiğini herkes adı gibi biliyo...)

5-akailili sensei;tabi yaa o eksik olur mu? gidilen yerlerde kendisine tercumanlık yapması için onuda gemisine alan batu aka-senseinin yönetimi ele geçirme isteğiyle başetmesini bilen tek kişidir...(kızların gönlünü etmek kolaydır Wink)

neyse hikayedeki kişileri tanıdıktan sonra o amansız geceden bahsedelim aka-senseinin ve dia-sanın kuzeye gidilmemesi büyük bir fırtına kopacağı söylentilerine kulak asmayan batu inadına kuzeye yelken açılmasını emretmiş ve gemi batmıştır...ıssız bi adaya çıktıklarını sanan batu ve tayfası etrafılarını saran kara kara adamların muhade puka muhade puka laflarının arasında güneşe gözlerini açmışlar ve açtıkları gibi sıkıca bağlanmışlardır...tayfada bağlanmayan tek kişi güzelliği ve sinsiliğiyle yürekleri ürperten desiredir ne yapıp edip işve ve cilvesini kullanıp kendisini bağlatmamayı başarmıştır.aralarında bağlanmamak için son nefesine kadar direnen oyama batunun teslim ol bi yolunu buluruz sağlık olsun laflarına kanmış ve teslim olmuştur.

kabileye götürüldükleri akşamında...aka-senseinin dostane sözleri ve desirenin vahşi cazibesi karşısında herkesi bırakan kabile reisi canlarını sadece sınavlarından geçtikten sonra bağışlana bileceğini aksi takdirde herkesi tekrardan bağlanıp kokoreç gibi kızarana kadar volkandan aşşa sallandırılacağını söylemiştir.(akayı boşuna getirmedik herhalde tercuman...desireyi zaten anladınız...)

ilk sınav kabilenin en güçlü erkeği ile dövüşmektir...adamımız belli bu görev senindir oyama evire çevire döv şunu...müsabakanın sonunu söylemicem...(hikayenin sonunda öğrenirsiniz...)

ikinci sınav ıssız adadan internete nasıl bağlanılır...işte tam dia sanlık bi görev...kesilmiş ağaçlardan dev bir çanak yapan dia yanında sürekli taşıdığı laptobun bataryası ve bileğinde taşıdığı gümüş tellerden trafo yapan ve çok yüksek güçte elektirik üreten dia sinyalleri daha iyi çekmesi için canak anteni ipek iç çamaşırları ile kaplamıştır...Wink sormayın iççamaşırlarının nerden geldiğini...bu görevi başarıyla atlatmamızın ardından hemen 3.görev verilmiştir.

üçüncü sınav en hızlı yemek yapma (ne yapiiim albert'ın kendini göstereceği bi sınav olsun istedim bu sınav fikri kabile reisinden değil benden çıktı...) en hızlı yemeği yapması istenen albert hemen sahile kkoşup kuma gömülen kaplumbağa yumurtalarını getirmiş ve en hızlıyemeğin güneşte pişmiş kaplumbağa yumurtası olduğunu söyleyerek sınavı geçmiştir.

saat 4 oldu uykum geldi zaten bu kadar fazla şeyi kimse okumak istemicek ve mız mız edeceğini bildiğim için hikayeyi burda kesiyorum hani ne derler devam edecek

(AYRICA BENİM HİKAYELERİM OKUYANAA)
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 22 Kas. 2008, 06:57

puhaha süpermiş batto devamını cok merak ediyorum valla.

bir de ---> aka-senseinin dostane sözleri ve desirenin vahşi cazibesi karşısında --->ıssız ada - Sayfa 6 654939
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 22 Kas. 2008, 14:31

albertine demiş ki:
puhaha süpermiş batto devamını cok merak ediyorum valla.

bir de ---> aka-senseinin dostane sözleri ve desirenin vahşi cazibesi karşısında --->ıssız ada - Sayfa 6 654939

batu kaşınıyon vala ba bi hikaye daha yazarım yine boş bogaz aç herif olursun ona göre ıssız ada - Sayfa 6 203193
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 22 Kas. 2008, 14:38

ıssız ada - Sayfa 6 690564 Yarildim gulmekten Batu supersin XD ıssız ada - Sayfa 6 654939 hele Oyama'nin kaset cikarmak icin evden kaçma fikri acayip komik Very Happy

Battousai demiş ki:
5-akailili sensei;tabi yaa o eksik olur mu? gidilen yerlerde kendisine tercumanlık yapması için onuda gemisine alan batu aka-senseinin yönetimi ele geçirme isteğiyle başetmesini bilen tek kişidir...(kızların gönlünü etmek kolaydır Wink)
Kizlarin gonlunu etmek kolay oldugu icin hiç kiliniz kipirdamiyor anlasilan ıssız ada - Sayfa 6 945242

Albertine sen beni tanimamissin ıssız ada - Sayfa 6 57288

Ve Desire supersin XD ıssız ada - Sayfa 6 654939
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 22 Kas. 2008, 15:04

ayy ben sana kıyamam senseilerin senseisi sen merak etme ben seni ıssız adada gelmen gereken en üst noktaya getircem canımsın...
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimeC.tesi 22 Kas. 2008, 23:50

ahahahah kaset cikarmak icin Türkiyeye kaciyorum ıssız ada - Sayfa 6 654939 ayrica Müsabaka sonucu noldu Battousai söylemedin Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 01:09

OyamaMasutatsu demiş ki:
ahahahah kaset cikarmak icin Türkiyeye kaciyorum ıssız ada - Sayfa 6 654939 ayrica Müsabaka sonucu noldu Battousai söylemedin Very Happy
Bence kesin kaybettin Oyama ıssız ada - Sayfa 6 172472 Senin yerine Batu dovusmeye kalkmistir onun yerine. Ama tabii kadinlarin becerisi sizde olmadigi icin Desire sinirlenmistir, ve Batu'yu itip adami dovmeye baslamistir. Tabii bu arada ben adadaki kuslarin dilini cozmusumdur ve onlar tarafindan kurtulmamizi saglamisimdir Razz (ben olmasam siz volkanin agzinda yanmistiniz, kabile reisinin onune kokoreç niyetine getirilmistiniz ıssız ada - Sayfa 6 945242 Razz)
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 02:57

devam etmicem Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 03:29

Battousai demiş ki:
devam etmicem Very Happy
Niyeeeeee?!?
Tamam susuyoruz sen yeter ki devam et hikayeye ıssız ada - Sayfa 6 57288
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 12:17

şuna bak ya bi de naz yapıyo bırak lili ben yazarım size bir hikaye batu yandın yaa güzelim seni sapık şişko adam yapacam kızları görünce agzından salya fışkıran çirkin şişko olacaksınn nihahahha

ben lili rukia oyama ve admin bir adaya düşeriz bilindik ada hayatı süreriz bir kaç gün herkez bişiler yapmaya çalışır filam bi türlü bir işi beceremeyen erkeklerde hep böbürlenir ada günleri çabuk geçer ee yapacak bi iş olmayınca Very Happy nese gelelim olaylı güne uzaktan bir gemi görülür ben ve bizim ada ahalisi koşarak sahil e gideriz ama gemidekiler bizi görmezler lk başta adanın öbür ucuna dogru yola çıkarlar biz de peşlerinden eee adadan kurtulacagımızı sanarak baya gaza gelmiş bir şekilde koşuyoruz tabi heyecan da var aptal gibi atlıyoruz adaya çıkan suratsızların yanına yok biz gerçekten aptalız çünkü adamların ellerinde bacak uzunlugunda silahlar var XD ee tabi ada da bi süre yaşayınca hepimiz sıyırdık adaya ayak basanlar ise allbertine, batu ve adminin ikizi (aaa adminin bi ikiz kardeşi mi var mışş Razz ) ve bir de bayan var tabiki kötü kadın zynb
biz adamlara ilk defa insan görmüş gibi bakarken adamlar sinnsi bir sırıtmayla bakıyorlardıbatu ise liliye bakakalmış bir şekilde salyaları taaa yere kadar degiyorduu bizim kızı aşagıdan yukarıya süzüyordu tabi suratında tuhaf bir sırıtma ile Razz nese ben çok kıskanç birisiyim arkadaşlarımı bile kıskanırım hemen atılıyorum lilinin önüne ne bakıyon diye tabi bizim erkeklerimiz bi iş beceremiyor iş bize kalıyor hıhhhhhh
batunun agzından dökülen salyalar taaa denize kadar ulaşıyor balılar filam korkuyla kaçışıyor XD nese bizi esir alıyorlar o süper lüx yat a götürüyorlar ilk önce bir gece kaldıktan sonra başlıyoruz yürümeye ada içerisinde tebi batunun gözleri hep lili de
kayıp şehir gibi bir yere geliyoruz daha sonra adamların bizi kurban etmek için getirdilerini ögreniyoruz azımız açık bir şekilde bakıyoz adamlara tabi bizim batunun agzı hep açık bi saniye bile kapanmadı XD bi süre kendi aralarında konuşuyor all zynb ve batu kötü kadın zynb yüksek bir sesle ilk önce kızları kurban edelim diyor batu ordan haykırıyor şu kızıl saçlıyı bana bırakın diye sapık işteee ıssız ada - Sayfa 6 191126 hemen yanımıza koşup lilinin kolundan tutup çekmeye başlıyor bunu gören admin ve oyama ya bir andan yukarıdan erkeklik yagıyor ve batunun çevresini sarıyorlar all ve zynb o kadar gürültü çıkarıyor ki olaydan haberleri bile yok nese ben ve rukia da atılıp zynb ve all ın önüne çıkıyoruz ben zynb e yöneliyorum saçından tuttugum gibi yere seriyorum silahını bile dogrultamadan rukia da all ın silahından tutup kapışıyor ben bi kaç yumruk ile zynb i sersemletiyorum sonra rukia ya yardım ediyorum bizimkiler de batunun a. etmiş bile lili de korkmuş bir halde kenarda duruyor
off öle bi köpürmüşüm kii zynb i tutugum gibi ordan oraya fırlatıyorum yumruklarımla suratını dagıtıyorumm vala süper rahatladım düşünürken bile XD
zynb benim ayaklarımın altında rukia da all ı alır ayaklarının altına bizim iki cesur erkek ise batuyu aynı şekilde almışlar ayaklarının altına
bize bulaşanın sonu böle olur diyerek ellerimizi birleştiriyoruz hep beraber veeee
the end
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 13:15

ıssız ada - Sayfa 6 Kaoswhiteusagi06au8 Yaraticiligina hayran kaldim Desire Very Happy Batu'dan hakikaten korktum ıssız ada - Sayfa 6 67431 ıssız ada - Sayfa 6 654939
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 17:42

sugoi güzel hikaye iç dünyamı yasıtmış woaaah ben bir sapığım ıssız ada - Sayfa 6 454460 ıssız ada - Sayfa 6 455336 ıssız ada - Sayfa 6 617652
Nodame^^

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 17:52

ıssız ada - Sayfa 6 654939 super hikayeler gulmekten koptum harikasiniz valla ıssız ada - Sayfa 6 654939
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePaz 23 Kas. 2008, 23:40

eheheheh süper hikaye Desire. Yalniz ne yaptin Zeynebe yaw Very Happy oha yanii ıssız ada - Sayfa 6 654939
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 00:04

Sira bende Very Happy anlatim size biseler

Akailili, Desire, Nodame ve Battousai issiz bir adaya düserler. Battousai direk erkekligini gösterip cadir felan kurar ates yakar.
Nodame ve Akailili güzel yemekler yapar ve hepsi oturup yemek yerken ne yapacaklarini düsünürler.
Birden ormandan sesler cikar. Battousai kizlara beklemelerini söyler ve bakmaya gider.
Ormanda sesler devam etmektedir. Battousai sesleri takip ederek ormanda ilerler. Bi bakarki yillar önce kaybolmus olan dostu Oyama ıssız ada - Sayfa 6 245944 . Agaclara tekme yumruk atarak yikiyor.
Battousai i görünce Oyama sevinir kosarak birbirlerine sarilirlar. Özlem giderirler. Oyama Battousai i kendi yasadigi bir magraya götürdü ve issiz adada yetistirdigi otlari felan gösterdi.
Hava iyice kararmisti ve Battousai birden ´Oyama bizim kizlarda adada unuttum onlari cabuk gidip getirelim´dedi ve ikiside kosmaya basladilar cadira dogru.
Cadira vardiklarinda kizlar yoktu. Oyama ve Battousai etrafi inceledi ve büssürü ayak izleri gördü.
Düsünmeden izleri takip etmeye basladilar ve sonunda kücük bir köye vardilar.
Oyama ´Bunlar bu adanin yerlileri, adada kaybolanlari inandiklari tanrilarina kurban veriyorlar, bazilarini fena dövmüstüm´
Köye sizarlar hic görünmeden ( Battousai ve Oyama Ninjutsu ögrenmislerdir beraber)
Akailili, Nodame ve Desire bagli bir sekilde köy meydaninda bulurlar.
Köylülerin Krali elinde upuzun bir kilicla kizlara yaklasir ve ´ hulu dulu mulu lek mek tek hou mou dooo luuu huuu fuuu ´ diye tanrisina seslenerek kilici Akaililiye Hedefleyerek kaldirir
ve birden bir ates sesi cikarak Kralin kolu kilicla birlikte firlar. Battousai silah kullanmakta ustalasmis.
Oyama direk kosturur kizlara dogru ipleri cözer. Ve tüm köylüler ellerinde mizrak, bicak, kilic vb. silahlarla saldirmaya baslarlar.
Oyama ilk gelen 5 kisiyi süper tekme yumruk kombolariyla indirir.
Battouasi silahiyla 15 kisi öldürmüstür bile
Oyama kizlara cadira dogru kacmalarini söyler ve bunlar kosturmaya baslar. Sadece Akailili yanlarinda durup dövüsür.
Akailili de dövüscü cikar ve süper tekme kombolariyla 10 kisi indirir. ( Oyama böyle kizlara hasta ıssız ada - Sayfa 6 245944 )
Battousai süper bir hizda sarjör degistirip atese devam eder ve büssürü köylüyü etkisiz hale getirir.
Birden bir ok Battousai in gögüsüne saplanir ve Battousai yere devrilir
Oyama bunu görünce oku firlatana dogru süper bir hizda kosup öldürücü ucan tekmesiyle tam kafasina isabet eder.
Köylü 10 metre ileri ucar ve ölür. Cogu köylü etkisiz hale gelmistir geri kalanida kacmistir artik.
Oyama ve Akailili Battousai in yanina kosar ve Oyama ilk müdahaleyi yapar.
Nodame doktor oldugu icin hemen cadira götürürler orda Nodame tedavi eder.
Battousai ile Nodamenin arasi iyice olmustur bu ara Wink Sonra hep beraber orda yasarlar Very Happy happy end
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 00:26

ıssız ada - Sayfa 6 690564 Hepiniz supersiniz ilham bir sekilde geliyor size ve super seyler yaziyorsunuz XD
Beni bosbos oturtmadin ve dovuscu yaptin ya Oyama, super rahatladim sagol XD
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 06:22

süper hikayelermiş cidden.desire de hikayesini yazarken baya bi deşarj olmuş ıssız ada - Sayfa 6 654939
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 08:21

Hiç bir üyeyi kötü gösteren yada inciten başka bi hikaye yazılmayacaktır! yazan forumdan atılır!
Bu mesaja cevap yazılmasın silinir
https://japon.yetkin-forum.com

ıssız ada
6 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-