japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merry

+10
Yumi
OosakiNana666
HeLL-in
Admin
Shizuka
Lenore
efsane
Megumi
Orihara Maya
shirayuri
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
Megumi

Megumi

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 23 Ara. 2009, 20:07

bence değiL xD
bende benzetemedim xD
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 23 Ara. 2009, 22:21

Merry - Sayfa 4 654939
yok erkek pants'ymis öyle dendi zaten kiz pantsiyla oynayip dursaydi daha da bir ayip olurdu Merry - Sayfa 4 851721 Merry - Sayfa 4 654939 ahahahahah
yalniz cok kücük bendeki de, kiz pantsina benziyor hakkatan ama M-size diyor... birde %100 pamuk vede 40 derece yikanirmis vede MADE IN CHINA tel: 076-237-3141 Merry - Sayfa 4 654939 arayip deneyin kim cikacak --- "buyrun Merry pants'lari..." Merry - Sayfa 4 654939

valla konserde stupid x cupid sarkisni söylerken yeni moda oldu, bu defa Gara takmaz olmus pantsi ama fanlar pantslerini yaninda getirip, sal niyetine havada salliyorlarmis !!!!
Merry - Sayfa 4 654939 aaahh ahahah
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009, 00:51

Bu erkek pants'i olamaz Shocked Neyse, daha fazla konusmayayim Merry - Sayfa 4 654939
Fanlarin yaptigi da süper Merry - Sayfa 4 654939
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009, 18:53

uff acayip hüzünlendim ben deminden beri..
bugün 2009'un son konseri vardi ve under-world dönemi de tamamen bitmis oldu. subat ayinda yeni birseylerin cikmasi bekleniyor, yeni bir tarz, yeni bir Merry..
unbalance cinema adli yeni sarki ile punk tarzindan RETROCK'a gecis olacak gibi..

under-world'a bakiyorum, tüm konserlere... yasadiklarimiza.
birebir yanlarinda gibi hissetim ben yine.

bu yil Gara'nin sakatliginda aslinda dogru düsürt under-world'un cikmasina basta sevinemedim, sonra ama ben dahil herkesin sasirdigi bomba gibi bir Merry geri döndü!

Gara'nin noktanokta'lari …。ve [ni:dl] shirti, sari popsundan yumurta cikan tavugu, Yuu'nun üzerine tükürüp soyunma olayi, Yuu'nun cookies'leri, acayip hentai bir Merry ve tüm yaz boyunca BURST! yapmamiz, pants'i kafaya takmak falan...
2009 bir baska oldu!
daha yilbasi gelmedi ama ben bitmesine simdiden üzüldüm, gelecekteki Merry'nin yine süper ve essiz olacagini bile bile...

ve galiba sadece ben degil, forumda Merry'yi taniyip sevenler icin de özel olmadi mi 2009?
Merry'yle ilk defa belkide tanisan kisilerin farkli bir tarzi ve grubu tanidiklarini düsünüyorum..

HOSCAKAL 2009 ve under-world!
MERHABA 2010 ve .....???
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 24 Ara. 2009, 22:11

Cok haklisin. Ben bu sene tanimis olmama ragmen, Merry'nin nasil farkli yanlari oldugunu gördükçe sasirdim, büyülendim, etkilendim, bazen yadirgadim, ama herseyiyle kabullenip sevdim Smile
Gara'nin ilk kaza geçirdigi zaman ben de çok üzülmüstüm, ki o zaman yeni yeni tanimaya baslamistim, ama süper konserlerle geri dönmesine ben de çok sevindim!
Ve bana ilk Gara'nin konusmasini dinlettigin günü unutmayacagim! Her seyiyle farkli bir insan o, ve grubunu da kendi gibi farkli tutmaya ve sürekli yeni birseyler yapip fanlarina birsey katmaya çalisan bir insan. Takdir ediyorum!

Ikinci olarak etkilendigim isimse Nero! Gerek tarziyla, gerek tipiyle, ve gerek alisamadigim bateri çalisiyla beni Shocked eden kisi o Very Happy Onun da, su seyirciyle birlikte uzun uzun söyledikleri sarkida orkestra sefligi yaparmis gibi yapmasini hiç unutamam! Gerçekten büyülü bir performansti benim için!

Sonra Tetsu ve parmaklari! Ilk gördügümde nasil korkmustum Merry - Sayfa 4 654939 Siz de benle dalga geçtiniz Merry - Sayfa 4 203193

Son olarak pek tanimaya firsat bulamadigim Yuu ve Kenichi. Birine 'monster' adi vermistin galiba Razz Yuu'nun kurabiyeleri de unutulmayacak bir ani! Ve sonra fanlarin onunla dalga geçmesi beni çok üzmüstü Sad

Iyi kötü tanidigim Merry'yi tanidigimla bile bu kadar sevdim ve saygi duydum. Under-world belki bana pek hitap etmedigi için tam fan oldugumu söyleyemem ama, yeni Merry neye benzeyecek merak ediyorum.

2010'da da bizlere Merry'yi tanitmaya devam et lütfen mError Merry - Sayfa 4 597419
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 01:07

gercekten böyle mi düsünüyorsun? samimi söylüyorum ne diyecegimi bilemiyorum! öyle güzel yazmissin ki.... hicbir yorum yapamiyorum!
bence yurtdisindaki fanlardan ve sevenlerden Merry'nin istedigi böyle duygular! sadece resimlerine bakip ve yaptiklari sarkilari öylesine dinleyip gecilmesini degil, hissederek bu grubu sevmeleri....

aa birsey unutyordum!
bugünki FINAL konserinde bir COVER yapmis Merry! MAXIMUM THE HORMON'un bir sarkisi, Minagoroshi no Melody !!
görünce affraid yaptim ilk. pek sevmiyorum o grubu acikcasi nasil Merry'lestirdiler acaba cok merak ettim!
birde tipik bir laf diyecegim:
onlar acaba Merry sarkisini COVER yaparlar mi hic Merry - Sayfa 4 137605

muha anneme döndüm, o da ben ing. yabanci birseyler dinledigim zaman, onlar acaba türkce dinlerler mi der hep Merry - Sayfa 4 654939 sacmalik Merry - Sayfa 4 654939

bu sarki galiba:

oww hic sevmedim bu halini :S ama eminim bunu Merry'lestirmislerdir... cok farkli olmustur! grisi iyi gerci, bass önplana cikmis - Tetsu süper calmistir Merry - Sayfa 4 3098 ahaha sensei o parmak olayini hayatta unutmam bende artik Merry - Sayfa 4 654939

benimde sizlerle cok güzel anilarim oldu burada Merry ile ilgili! Inanin hergün severek girdim ve hala da giriyorum ve girmeye devam edecegim de ^^
cok tsk ederim!
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 12:00

Maximum the Hormone mu Shocked
Ben de sevmem, ve Merry ile hiç ayni tarz yapmiyorlar :S Acaba nasildi cover'lari?
Sarkiyi dinledim ben de sevmedim bu arada Merry - Sayfa 4 396966 Ama eminim ki Gara yine güçlü sesiyle güzel birseyler çikarmistir.
Ve evet basi güzel, Tetsu kesin süper çalmistir! Bateri de bayagi güçlü, Nero da o isi süper becermistir!
Merak ettim nasil oldugunu yahu Very Happy
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 13:10

aa ama simdi okudum, bu sarkiyi Maximum the hormon da cover yapmis Merry - Sayfa 4 654939 ben arama yapmistim google'de ve bu grup sadece cikmisti ama asli daha eski bir grup THE BLUE HEARTS'a aitmis..

bu orjinal hali de pek hosuma gitmedi zuhaha Rolling Eyes

simdi anladim zaten niye bu sarkiyi söylemisler cünkü subat ayinda THE BLUE HEARTS'in cover albümü cikacakti ve Merry orada bir sarkilarini cover yapacakti - bu sarki olmali!
yani subat ayinda cikinca dinleyebilirz umarim Merry'nin cover'sini cheers
daha önce Luna Sea cover albümünde de oldugu gibi...
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 14:04

Höh 92 yilindan kalma!
Ahahah süper bir sarkiymis!
Bunu daha çok sevdim ben, ziplayasi geliyor insanin Merry - Sayfa 4 654939
Sözler de süper Merry - Sayfa 4 690564
Cover çikacaksa kesin dinleriz cheers
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 25 Ara. 2009, 18:41

bende hic sevmedim! ama COVER nasil olacak cok merak ediyorum simdiden Very Happy

uff hic mi bir yerde bir haber cikmaz Sad Shiroi/Kuroi den daha fazla resimler görmek isterdim, sample'ler disinda yok..
siz bulursaniz birseyler koyun buraya oldu mu Merry - Sayfa 4 151828
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 26 Ara. 2009, 00:01

Bende pek sevmedim. Maximum the hormone bazı şarkılarını severim ama coverı sevmedim. Merry'ninki güzel olur inş ^^
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 26 Ara. 2009, 13:48

merakla bekliyoruz cover'i ^^

birkac hafta önce bahsetmistim, Merry kayitlardaydi diye son konserin X-mas hediyesi olarak verilecek CD icin...
Ketulog'da gören oldu mu bilemiyorum bu CD'nin kapagiydi:

Merry - Sayfa 4 68988634

Icerigi, TIC TAC sarkisi akustik haliyle ve Gara mizik calip islik da calmis..

TIC TAC ojinal ver.:

CD'nin kapaginda sol alt kösede kirmizi yazilar görnüyor...
Orada tam olarak sunlar yaziyor:

japonca:
・開封後はすぐにお聞きください。
・開封後に部屋に放置するとCDが破裂したり何処かへ飛ぶ恐れがあります。
・音飛びが激しい場合は一度水洗いをしてください。
・時間の経過や保存状態により音がやや変化することがありますが、
品質には問題ありません。投げ捨てないようにご協力ください。
・お父さん早く帰ってきてください。

türkcesi:
* Açtıktan sonra lütfen hemen dinleyin.
* Açtıktan sonra odaya bırakırsanız CD'nin kırılıp biryere uçma ihtimali var.
* Söyleniş sert geldiğinde bir defa su için lütfen.
* Zamanın geçmesine ve saklanış şekline bağlı sesde değişiklikler olabilir ama kalitesinde bir sorun yaşanmaz. Atılmayacak şekilde muhafaza edin lütfen.
* Babası çabuk gel lütfen .

Merry - Sayfa 4 654939
allahim nerden geliyor akillarina, koptum okuyunca Merry - Sayfa 4 654939
özellikle son cümle, Merry dinlerken babamin gelmesi kabus hakkaten, birtek bende degilmis demek !
valla süpermis cok hosuma gitti yine !
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 26 Ara. 2009, 14:41

Merry - Sayfa 4 654939 Yazilar süpermis. Otouuusaaaan kos kos Razz
Sarki da güzelmis. Gara'nin masanin üstüne oturdugu yere bittim XD
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi 26 Ara. 2009, 18:20

yeni sarkialrda bu tarz birsey olacak gibi, özellikle Modern Gard ve Koseiha BLEND Classis albümlerini dinlemeni tarzise ederim bu tarzda..

benim kafam karisit :scratch:
Yuu provalardan bahsetmis, Merry'nin provalari yok, baskalarinin provasi baslamis.
ne provasi, kimin provasi Suspect
derken, söööyle bir baktim, MUCC'un katilacagi yarin bir etkinlik vardi Jack in the box, sen deminstin sensei, onun provalari varmis! onud diyor galiba..
Yuu bazen kendi basina konusuyor, kimse de alamiyor Merry - Sayfa 4 654939 aklindan gecenleri ne bilelim ayol Merry - Sayfa 4 654939
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. 30 Ara. 2009, 20:36

aaaa birtek ben yazarsam birileri birsey yaziyor yada yazmiyors Rolling Eyes Merry - Sayfa 4 654939

ben yok oldum, gittim, öldüm farzedin... Merry'yle kimse ilgilenmez olacak galiba?!
o zaman benim buraya devamli yazmak istememin anlami yok cünkü ben zaten biliyorum takip ediyorum ve buraya yazdiklarim duyup gördüklerimin yarisi bile degil! yoksa konudan cikilmazdi..
buraya yazmamam takip etmiyorum, bilmiyorum anlamina gelmiyor yani.

yeni birseyler cikacak pek yakinda ve ben buraya koymayacagim, bakalim kendi basina ilgilenip haberi olan cikacak mi?!
Merry resmi sitesinde agacin icine bakmak yeterli aslinda neler yenilenmis diye Merry'yi birazcik takip etmek icin...

takip edin demiyorum! isteyen eder, isteyen etmez ama ciddi anlamda sevmiyorsaniz da bana diyin sirf bir konuya yazmak icin yazilmasini istemem..

alinmis merror bugün stresli belli, yinede gördügü yeni resmleri koymaya karar vermis...

Merry - Sayfa 4 1554-a_1
Merry - Sayfa 4 1555-a
Merry - Sayfa 4 781d_1
Merry - Sayfa 4 781c_1
Merry - Sayfa 4 781b_1
Merry - Sayfa 4 781a_1
Merry - Sayfa 4 780d_1
Merry - Sayfa 4 780c_1
Merry - Sayfa 4 780b_1
Merry - Sayfa 4 780a_1
bu ne gülüs böyle son resimde Merry - Sayfa 4 654939 pis pis gülmeyin Gara bey Merry - Sayfa 4 654939

kaynaklar JaMe:
http://www.jame-world.com/uk/articles-57995-merry-tour09-under-world-burst-at-shinjuku-loft.html
http://www.jame-world.com/uk/articles-58021-merry-tour09-under-world-burst-at-heaven-s-rock-saitama.html
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 12:50

iste en büyük yilbasi hediyesi cheers
Ayin basinda yapilan Shiroi/ Kuroi Hitsuji konserinin TVde cikan röportajini ve konserden görüntüler eklemisler!!!!

MUTLAKA izleyin !!!!

http://www.nicovideo.jp/watch/sm9249853
http://www.nicovideo.jp/watch/sm9249907

Gara veyuu röportajda, Yuu Merry - Sayfa 4 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 14:06

Üyelik istiyor o_O
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 14:08

evet yaa Sad niconico da kötü olan o üye ol sensei Merry - Sayfa 4 151828
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. 31 Ara. 2009, 14:58

kendime videodaki görüntülerden imza yaptım ve şu atmosferdeki farka bakarmısınız??

Spoiler:

bu arada videoda müjdeli haberi verdi Gara:
Konser DVD'leştirilecekmiş Merry - Sayfa 4 645896 bizlerde izleyebileceğiz yani aaaaoooo Merry - Sayfa 4 25829
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 01 Ocak 2010, 12:29

Merry-san, akemashite omedetou!!
umarim bu yili da birlikte güzel anilarla geciririz..

ay bayilirim kedilerin köpeklerin özel günlerde baslarina portakal falan baglamalarina ve Yuu da hii-chan'a oni sapkasi gecirmis!!
Spoiler:
kötülüklerin sadece hii-chan'dan degil, Merry'den de uzak olmasi dilegiyle...
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 01 Ocak 2010, 12:36

Hiii, çok tatli Merry - Sayfa 4 957859
Konser dvdsi haberi çok güzel cheers Insallah 2010'da Merry bir sürü güzel seye imza atmaya devam eder Merry - Sayfa 4 597419
Siteye üye olacaktim bu arada, sadece dersten pek basimi kaldiramiyorum, video izlemeye pek vaktim yok, gomen Wink Vaktim olunca bir göz atacagim ama söz Smile Yuu neler karistirmis görmek istiyorum What a Face
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 01 Ocak 2010, 13:16

o siteden reklam falan gelmiyor hic, o yüzden rahatlikla üye olabilirsin istiyorsan tabii.
Yuu birsey yapmiyor aslinda videoda, ikiside her zamanki gibi ciddiler ama ilk defa detone ses cikmis gibi geldi Shiroi Hitsuji'de "Fuyu no Castanet" söylerken. Yuu hareketli sarkilarda daha iyi backvokal'de sanki Rolling Eyes zuhahah
shirayuri

shirayuri

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 01 Ocak 2010, 13:58

aa birsey fark ettim! yilbasi gecesi Yuu bir etkinlike katilmis ve resim eklemis..
resimde en sagda biri va Tatsurou'ya benziyor?!
Spoiler:
yalniz resmi upload ederken, ben resmin isimini "yuu" koymustum, imageshack isim degistiriyor ve "yuum" yani Yuu'm [benim Yuu anlaminda ] demis Merry - Sayfa 4 137605
https://2img.net/r/ihimizer/img29/6070/yuum.jpg
imageshack'de Yuu fani cikti aaooo!!
seytan ayrintida gizlidir What a Face Merry - Sayfa 4 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 01 Ocak 2010, 14:25

Evet seytan ayrintida gizli Merry - Sayfa 4 654939
Tatsurou galiba ya Merry - Sayfa 4 3098 Resim minnacik ama o olduguna eminim Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Merry - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Merry   Merry - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma 01 Ocak 2010, 23:35

Üye oldum iki video'yu da izledim. Ikinci video'da kuroi hitsuji demedi (ya da ben dikkat etmedim) ama ilk video'ya göre atmosferi o kadar farkliydi ki, kuroi oldugu hemen anlasiliyordu! Sahsen kuroi hitsuji'yi izlemek isterdim, daha bir sert ve giyimleri, atmosfer filan da daha çekici bence Smile Ayrica Gara kakkoiiiii Merry - Sayfa 4 957859 Yalniz biraz kilo almasi gerek Merry - Sayfa 4 654939
Bu arada Gara hala korse takiyor mu??
Fuyu no castanet'te bence çok o kadar detone olmamis, tabii o sarkiyi sürekli dinlemedigim için belki de bana öyle gelmistir Very Happy

Merry
4 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sonraki
 Similar topics
-
» merry christmas
» BURST EP - Merry
» [Album] Merry - Underworld