japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hadise Japonya'da

+2
nicholaihel
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimeCuma 04 Eyl. 2009, 14:23

Türkiye'yi Eurovision'da ‘Düm Tek Tek' şarkısı ile temsil eden Hadise, Japonya'daki ilk gününde ülkenin en çok dinlenen radyolarının başında gelen İnter FM'in yayın konuğu oldu.

Hadise Japonya'da 04092009102712_65_643506had

Canlı yayınlanan programda birçok telefon bağlantısı yapılırken Hadise zaman zaman hayranlarını Japonca selamladı. Hadise, bir Japon hayranın isteği üzerine Japon müzik listelerinde 7 numaraya yükselen ‘Düm Tek Tek' şarkısını canlı olarak seslendirdi. Oldukça keyifli geçen program sonrası Japon hayranlarına bol bol imza dağıtan Hadise, hayranlarıyla da fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Hadise Japonya'da kalacağı süre boyunca birçok etkinliğe, radyo ve TV programlarına katılacak. Hadise ayrıca, yarın Japonya’da 4 milyondan fazla izleyici kitlesine sahip olan Japonya'nın en çok izlenen şov programı Fuji TV'ye konuk oluyor. Bu programa Maria Carey, Beyonce, Kath Perry, Jay Holiday ve Shakira gibi dünya starları da konuk olmuştu.

(Hürriyet)
https://japon.yetkin-forum.com
nicholaihel

nicholaihel

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimeC.tesi 05 Eyl. 2009, 21:49

kişisel kanaatim geçmişten bugüne her daim güçlü, köklü kültürümüzü temsil etmek için çok uygun ve yeterlilik sahibi bir kimse değil. umarım benim zannımdan daha iyi bir intiba bırakmıştır japon halkı üzerinde.
Megumi

Megumi

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimeC.tesi 05 Eyl. 2009, 23:26

en saçma insan gitdi bence..
neyse diceğim tek şey: LANET OLSUN! xD
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimeC.tesi 05 Eyl. 2009, 23:34

Niye bu kadar karşınız kızcağıza yahu? Olaya Türkiye'yi temsil etmek olarak bakmazsanız, belki daha sevecen yaklaşabilirsiniz Hadise'ye karşı. Onu savunduğumu düşünmeyin (alakası yok), sadece demek istediğim, Japonya'dan Türkiye'ye Ayumi Hamasaki gelseydi, o da Japonya'yı en iyi temsil eden kişi olmazdı, Japonya'da tutan biri olsa bile...
Megumi

Megumi

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimeC.tesi 05 Eyl. 2009, 23:37

ben hadiseye sırf bu yüzden değiL haL ve hareketLErinden doLayıda karşıyım -__-''
sahneye kaç kişi iç çamaşırıyLa çıkıyor yahu -__-''

türk oLaraktan!?
bana beyonce çıkıyo LiLy aLLen çıkıyo demeyin xD
zaten buda özenti ona sinirim xD

biLmiyom sevmiyorum...

ama LANET OLSUN (2)
nedenide biz gidemiyoz japonyaya bu gitti ya T_T
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimeC.tesi 05 Eyl. 2009, 23:51

Hadise Japonya'da 654939 Kıskanç Megumi Hadise Japonya'da 172472 (her ne kadar Japonya konusunda sana katılsam da Hadise Japonya'da 654939 )
İç çamaşırıyla çıkmasına birşey diyemem, kendi tercihidir, tv programında "Türkiye'de biz sokakta böyle dolaşıyoruz" demediği sürece de beni bağlamaz Hadise Japonya'da 654939
Özentiler fazla ayakta duramazlar zaten Wink
Bu arada fotoğrafta çok yaşlı görünüyor, ben onu bayağı genç sanıyordum halbuki Suspect
Megumi

Megumi

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimePaz 06 Eyl. 2009, 12:11

Kıskanç ve Fesat bi insanım ben! xD

Hahaa xD
Tamam iç çamaşırına karışmıyoruz xD

Gayet ayakta duruyo vaLLa öLdiricimmm -__-'' xD

Eurovision yaşLandırdı kızcaazı T_T
Yazık T_T

Yada az makyaj yapmışLar xD
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimePaz 06 Eyl. 2009, 13:42

Her insanın kötü çıktığı en az bir resim vardır ^^'
ve Hadiseye zaten türk halkı eurovision dan sonra anti bakışla yaklaştılar..
çoğu kişi böyle ^^'
böyle olmaması gerekirdi ^^'...
neyse *-*
Umarım orada iyi vakir geçirir hayranlarını arttırır ve ülkemizi iyi temsil eder.
Ben Hadise yi özenti bulmuyorum açıkçası ^^'...
eğer o özenti ise Hande Yener ne Hadise Japonya'da 654939 neyse konuyu saptırmayayım xD ...
Megumi

Megumi

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimePaz 06 Eyl. 2009, 14:01

oda özenti xD
zaten onun görünüm biLe özenti Hadise Japonya'da 203193
itaLyan bi mankenin resmini aLıp gitmiş estetikçiye tabi oLmamış nihahha Hadise Japonya'da 172472

neyse hande yener değiL konumuz HADİSE Hadise Japonya'da 467653

ne yaparsa yapsın umrumuzda mı?
Nop... Hadise Japonya'da 203193

JaponLara bizi reziL etmediği sürece sorun yok Hadise Japonya'da 654939
aLLah'ım noLur frikik vermesin Hadise Japonya'da 687508

Bunu türkiye için değiL kendisi için istiyorum xD

~hadiseye anti oLan çookk kişi var ama eurovision yüzünden değiL çoğu Razz ~
aksine eurovision sayesinde sempati kazandı..
yıldırım

yıldırım

Hadise Japonya'da Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'da   Hadise Japonya'da Icon_minitimeC.tesi 28 Kas. 2009, 07:48

Bence Hadise sesi ayrı güzel kendi ayrı güzel resimde güzel cıkmamıs diyenler var da aynı resime mi bakıyoruz acaba orda tıkanıyorum Very Happy

Hadise Japonya'da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadise Japonya'da 1 numara
» Japonyada is ve oturum