japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul)

YazarMesaj
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul) Empty
MesajKonu: Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul)   Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul) Icon_minitimePaz 12 Tem. 2009, 23:33

Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul) Link66

Dizinin adı: Powerful opponents (강적들 Kang Jeok Deul, Müthiş rakipler)
Diğer adları: Formidable Rivals, Adversaries
İlk yayınlanma yılı: 2008
Bölüm sayısı: 16
Yönetmen: Han Jun Seo
Tür: Romantik

Oyuncular: Lee Jong Hyeok (Yoo Gwan-pil), Chae Rim (Cha Yeong-jin), Lee Jin Uk (Kang Su-ho)

Konusu: Cha Yeong-jin Başbakanın korumalığını yapacak olan ilk kadındır. Bunun için hiç anlaşamadığı Yoo Gwan-pil ile aynı ekipte çalışmak zorunda kalacaktır. Beraber Başbakanın haylaz ve kontrol altında tutulması zor oğlu Kang Su-ho'yu korumaları gerekmektedir...

Spoiler:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul) Empty
MesajKonu: Geri: Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul)   Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul) Icon_minitimePaz 12 Tem. 2009, 23:40

Bu ara Bad Love adlı diziyi izliyorum aslında, ama o dizide sürekli üzücü veya sinir bozucu şeyler olduğu için daha kolay izlenen ve hikayesi daha hafif bir dizi izlemek istedim. Powerful Opponents'e tesadüfen denk geldim ve ilk bölümüne bir göz atayım dedim, ve o andan beri bu diziye kenetlenmiş durumdayım. Hikayesi akıcı bir şekilde ilerliyor, hatta her bölümün sonunda "ne çabuk bittiii =(" diye kalıyorum. Yalnız 4.üncü bölümden sonrasını internete ingilizce altyazılı koymamışlar, o yüzden her bölümü tek tek indirip altyazı eklemek gerekiyor bu da biraz zaman alıyor Sad
Eğlenceli bir dizi, tavsiye ederim Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul) 597419

Dizi: Powerful opponents (kangjeok deul)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dizi: Hero
» Dizi: I am sorry, I love you
» Dizi : Hello my teacher (2005)
» Dizi: My Fair Lady
» Dizi: You're beautiful / You're handsome