japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dizi: My Fair Lady

3 posters
YazarMesaj
Nihan

Nihan

Dizi: My Fair Lady Empty
MesajKonu: Dizi: My Fair Lady   Dizi: My Fair Lady Icon_minitimeÇarş. 30 Eyl. 2009, 21:27

Dizi: My Fair Lady Myfairlady2009

Adı: 아가씨를 부탁해 (Agasshireul Butakhae) / My Fair Lady
Alternatif adı: 레이디 캐슬, Lady Castle, Take Care of Agassi, Agassireul Pputakae, 拜託小姐
Yönetmen: Yeong-su Ji
Senarist: Eun-kyeong Yun, Eun-hee Kim
Yayınlandığı kanal: KBS2
Bölüm sayısı: 16
Yayınlanma tarihi: 19 ağustos 2009
Oyuncular (rolleri): Yoon Eun Hye (Kang Hye Na), Yoon Sang Hyun (Seo Dong Chan), Jung Il Woo (Lee Tae Yoon), Moon Chae Won (Yeo Eui Joo), Wang Suk Hyun (Hye Na’nın Kuzeni), Yoon Ye Hee (Jo Mi Ok), Kim Myung Gook (Müdür Kang), Park Hyun Kyu (Dong Gun), Shin Ki Hyun (Byung Hun), Kim Young Kwang (Woo Sung), Jang Ah Young, Yoon Joo Young

Konusu:

Kang Hye Na (Hena) Kore jet sosyetesinde, erkeklerin deli olduğu, kadınlarınsa kıskançlıktan çıldırdığı biridir. Hena aynı zamanda Kore’nin en büyük ve güçlü holdingi Kang-san Grubu’nun tek varisidir. Hizmetçileriyle birlikte Lady Castle’da prenses hayatı yaşayan Hena küçük yaşta anne ve babasını bir uçak kazasında kaybettiği için büyükbabası himayesinde yaşamaktadır. İstediği her şeye sahip olmasına rağmen çevresindeki hiç kimseden, arkadaşlarından bir dost sıcaklığı görememiştir. Kahramanımız hayatında köklü değişikliklermi yapacak, yoksa ait olduğu dünyadan kendisine bir eş mi seçecek?

Lady Castle son zamanlarda Kore’nin en tartışılan yapımlarından biri oldu. Konusu ya da kadrosuyla değil, Lady Castle adlı bir drama çekilecek mi çekilmeyecek mi derdiyle magazin basınını ve biz drama severleri epey meraklandırdı...

Dizi: My Fair Lady Myfairlady2009

Dizi: My Fair Lady Myfairladycopie1

Alıntıdır
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Dizi: My Fair Lady   Dizi: My Fair Lady Icon_minitimePerş. 01 Ekim 2009, 21:52

Çok merak ettiğim bi drama, ^^ Yoon Eun Hye'nin olması ayrı bi etken Very Happy

Kang Hye için dişi Gu Jun Pyo diyolardı Dizi: My Fair Lady 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Dizi: My Fair Lady   Dizi: My Fair Lady Icon_minitimePerş. 01 Ekim 2009, 22:27

Lenore demiş ki:
Kang Hye için dişi Gu Jun Pyo diyolardı Dizi: My Fair Lady 654939
Vaaaay öyle diyorlardi demek Dizi: My Fair Lady 3098 Ama Goo Joon Pyo'nun erkegi bile zor bulunur, disise de neymis Dizi: My Fair Lady 203193 (kiskandim evet ne var Dizi: My Fair Lady 191126 )

Razz
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Dizi: My Fair Lady   Dizi: My Fair Lady Icon_minitimeC.tesi 03 Tem. 2010, 14:05

İlk bölümünü izledim geçen gün çok hoşuma gitti ve bu "zengin şımarık kız/oğlan'ın zaman geçtikçe akıllanması" konsepti çok yaygın olsa da seviyorum izlemeyi Very Happy Yoon Eun Hye'yi özlemişim. Dizide güzel kızlar var baya ama Hye na'nın salak uşaklarından başka yakışıklı oyuncu yok Dizi: My Fair Lady 57288 Ama olsun ben başrol oyuncusu erkeği de sevdim komik baya ^^
bakalım ilerleyen bölümlerde neler olucak..

Dizi: My Fair Lady
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dizi: A love to kill
» Dizi: You're beautiful / You're handsome
» Dizi: Hero
» Dizi: I am sorry, I love you