japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orange Range; Orenji Renji

5 posters
YazarMesaj
orionstar

Orange Range; Orenji Renji Empty
MesajKonu: Orange Range; Orenji Renji   Orange Range; Orenji Renji Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009, 12:10

Arkadaslar kimse orange range den bahsetmemis yada ben goremedim.Bleach giris sarkisini soyleyen gruptur ama ben 2004 yilina ait grubun en hit parcasini buraya koydum,Umarim begenirsiniz.

Nodame^^

MesajKonu: Geri: Orange Range; Orenji Renji   Orange Range; Orenji Renji Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009, 18:21

pek JHiphop tarzi dinlemiyorum ama bu guzelmis baya. Orange Range ismine bir kac animede rastlamistim baya populer gruplardan biri diye biliyorum. Bleachte hangi sarkiyi seslendirmislerdi unuttum gerci Very Happy
Paylasim icin tesekkurler Orionstar Orange Range; Orenji Renji 597419 Tavsiye edebilcegin baska parcalari varsa onlarida eklermisin?
orionstar

MesajKonu: Geri: Orange Range; Orenji Renji   Orange Range; Orenji Renji Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 03:04

Tesekkurler Nodame
Orange Range 4-5 yil oncesi sohretinin zirvesindeydi ,su anda fazla ortalikta yoklar.
Bu Bleach icin seslendirdikleri Asterisk isimli parca (Orginal version)
orionstar

MesajKonu: Geri: Orange Range; Orenji Renji   Orange Range; Orenji Renji Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 03:20

Aslinda bu grup music hayatina Glays ve Mr.children gibi Baba j-rock grublarinin coverlari ile basliyor ama daha sonralari hip-hop akimindan etkileniyorlar,bu yuzden grup elemanlarindan
Katuhito 2005 de gruptan ayrilir.Locolotion isimli parca musiQ albumunun ilk single parcasidir.Bu album Orange Range in en cok satan albumudur.

Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: Orange Range; Orenji Renji   Orange Range; Orenji Renji Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 10:00

Özellikle 'Sayonara' parçasının klibide kendide çok güzel.Severek dinliyoruz.
MRS.LEE

MRS.LEE

MesajKonu: Geri: Orange Range; Orenji Renji   Orange Range; Orenji Renji Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 16:35

ben en çok Ikenai Taiyou şarkılarını seviorum..hem hanazakari no kimitachie nin jenerik müziğiydi... Orange Range; Orenji Renji 892739
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: Orange Range; Orenji Renji   Orange Range; Orenji Renji Icon_minitimePtsi 15 Haz. 2009, 16:09

evet yha o şarkı süper X)

Orange Range; Orenji Renji
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A Clockwork Orange / Otomatik Portakal