japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........

+28
Uzumaki Naruto
ese
Lee
KiyoKa ChaN
Hikaru
Akira
Lenore
erkinacar5
ladonna
Kumiko-Chan
Shizuka
shirayuri
Megumi
La.Paradoxe
shujinkou
Judai Yuki
Hitokiri Battousai
osaki nana
halitosan
albertine
Desirem
El Mariko
kyramia
ninjin
Battousai
Orihara Maya
diaboliksword
SnoK
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
ladonna

ladonna

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 09 Haz. 2009, 09:40

ninjin le adaya düşsek güneş kremimiz var mı diye aranır sonra gölgelik bir yere serilir gevşerdik.
http://myanimelist.net/animelist/sarenesse
Judai Yuki

Judai Yuki

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 09 Haz. 2009, 12:59

ladonnayla adaya düşsek The Beatles hakkkında bilgi paylaşımı yapardık Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 09 Haz. 2009, 16:18

Judai Yukiyle issiz adaya düssek imzasindaki anteni en yüksek yere monte edip yardim cagirmaya calisirdik. Very Happy
http://www.kyokukanacke.tr.gg
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 09 Haz. 2009, 21:09

oyama ile adaya düşsek adadaki kızları taciz ederdik Twisted Evil
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeSalı 09 Haz. 2009, 23:08

ninjinle issiz adaya düssek issiz olmazdi daha üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 654939
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 00:19

oyama ile aynı adaya düşsek kafasını şişirirdim oda kafamı kuma gömerdi sanırım .... (( başka türlü susturabileceğini sanmıyom beni çünkü Razz )))
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 09:34

üstteki üyeyle adaya düşmekmi, güldürmeyin, ne açlık ne susuzluk Güneş'in çenesi yeter ölmeme.Very Happy
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 23:13

üstteki üyeyle issiz adaya düssek. Her gün antreman yapardik biraz thai box biraz hapkido geri döndügümüzde güzel bi fight club acardik Very Happy öyle degilmi hito ?
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 23:18

üff oyama ile adaya düşsek ben ona sexy kız çizimi yapardım onunda azının suyu akardı hep XD
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009, 15:43

çizim yapmasını isterim..
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009, 20:41

tüm adayı kırmızı-siyah boyardık sanırsam Razz
El Mariko

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimePerş. 11 Haz. 2009, 22:59

ninjinle issiz bir adaya düssek ninjini kizdirirdim hep Razz
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 09:53

Oyama ile bir adaya düşsek bizi adadan kurtardıkları vakit antikapitalizmin doruklarına ulaşırdık.
Sizler özel değilsiniz,
Sizler güzel yada eşi benzeri olmayan
kar tanesi de değilsiniz,
sizler işiniz değilsiniz,
sizler paranız kadar değilsiniz,
bindiğiniz araba değilsiniz,
kredi kartlarınızın limiti değilsiniz,
sizler iç çamaşırı değilsiniz,
Sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz..!
Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz.Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz …!

-Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük, ama olmayacağız. Bunu şimdi anlamaya başlıyoruz ve bu yüzden çok kızgınız.
Fight Clup 2
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 13:06

hito ile aynı adaya düşsek bütün gün önce birbirlerimizi sinir ederdik .. biraz dövüştükten sonra saatlerce felsefe kasardık heralde ... Very Happy:D:D
Judai Yuki

Judai Yuki

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 15:07

kyra ile adaya düşsek dinazorların yok oluşu dahil konuşmadığımız konu kalmazdı XD
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 17:11

Judai iLe aynı adaya düşsek
souk souk espiriLEr yapardık =P xD
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma 12 Haz. 2009, 17:16

bende soğuk espri muhabbetine katılırdım Twisted Evil
Judai Yuki

Judai Yuki

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 11:24

Shizukayla adaya ıssız bir adaya düşsek soğuk esprilerimden donardı XD sonra onu tekrar çözmek için ateş yakmaya çalışırdım XD tek başıma napayım ıssız adada Xd
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 11:34

Judai Yuki ile bir adaya düşsem heralde konuşmasın diye yabancı taklidi yapardım.
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009, 11:23

bol bol kenshinden bahsederdik o kötü adam olurdu ben onu yenerdim ben kötü adam olurdum onun beni yenmesine izin verirdim eee kenshin yenilecek değil ya Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009, 21:47

Batu ile issiz bir adaya düssem, her dedigimi emir gibi algilayacagindan hiç konusmazdim
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009, 10:38

aka sensei ile aynı adaya düşmek mi aman allah korusun Razz yok şaka şaka beraber güzel zaman geçirmeye çalışırdık her ne kadar beni zenci kölelerden birisi sanıp sürekli emirler versede ben alttan alırdım Razz
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009, 20:05

Battousai ile adaya düşsem adadaki bambulardan shinai yapıp sabaha kadar battoujutsu dersi isterdim Razz Shinai'yi kafama yer otururdum Razz
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009, 22:04

cidden kaslıysa benden de küçük çalıştırırdım valla Smile bi gölge bir de serinlik yeter bana
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 10 Icon_minitimeÇarş. 17 Haz. 2009, 22:12

Adadaki meyveleri toplayıp dondurma yapıp yedikten sonra (evet seni dondurma sever olarak hatırlıycam ninjin-san Rolling Eyes ) kaslı olmama rağmen çalıştırmaması için yalvarırdım Very Happy ama illa çalış derse büyüğüm tabi çalışçam Razz

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........
10 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-