japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........

+28
Uzumaki Naruto
ese
Lee
KiyoKa ChaN
Hikaru
Akira
Lenore
erkinacar5
ladonna
Kumiko-Chan
Shizuka
shirayuri
Megumi
La.Paradoxe
shujinkou
Judai Yuki
Hitokiri Battousai
osaki nana
halitosan
albertine
Desirem
El Mariko
kyramia
ninjin
Battousai
Orihara Maya
diaboliksword
SnoK
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
albertine

albertine

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 11 Kas. 2008, 20:14

dia ile ıssız bir adaya düşsek o cosplay yapardı ben de kimi yaptıgını bilmeye çalışırdım.
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 13 Kas. 2008, 21:57

aman allah korusun Very Happy iki erkek bi ada da ömür boyu sıkıldım yaa erkek görmekten ulan lisede de kız yoktu ünide de kız yok ah ahh hayatımda kız yok Sad
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 13 Kas. 2008, 22:04

Battousai ile ıssız bi adaya düşsek ona kumdan hatun heykeli yapardım Smile
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 00:56

kyra ile issiz adaya düşsek türkiş lost yapardık.
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 19 Kas. 2008, 09:01

albertine ile ıssız bir adaya düşşek "ya gene mi sen" der harakiri yapardım Smile
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 19 Kas. 2008, 12:13

Very Happy hitokiri ile ıssız bir adaya düşsek onu bir ağaca bağlar,nıhaha sonsuza kadar burdayım diyip çıldırtırdım.
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 20 Kas. 2008, 21:41

albertine ile aynı adaya düşsek bol bol fotoğraf çekerdik ... benim filmim bitincede başının etini yerdim onun .. Smile
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 21 Kas. 2008, 05:41

kyra ile ıssız bir adaya düşsek ben avcılığı geliştirirdim o da aşçılığı,avladığım yabani hayvanları o pişirirdi böyle bi düzende devam ederdik.
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 20:38

all yine mi sen Very Happy
vala biraz sinirliyim herhalde ada yerlilerine yem olarak verirdim Razz
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 20:57

seni kuma gömüp kafanı dışarda tutardım sonra da adanın o nefis bitkilerinin tadına baktırırdım.
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 21:07

albertine ile aynı adaya düşsek ona tüm gün ingilizce dersi verirdim Razz
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 21:10

kyra ile issiz adaya dussek kiz kiza dedikodu yapip gunesin altinda yatadik butun gun.ohh mis!!
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi 24 Kas. 2008, 23:42

kuchi ile ıssız bir adaya düşsek yemek muhabbetine o kadar kaptırırdık ki 'hayır o benim en sevdiğim yemek' 'hiçte değil o yemeği ben küçüklüğümden beridir yiyorum bi kere hıh' tarzı tartışmalar içine girerdik.
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 03:57

albertinele adaya düşsek yapacak herşeyi üst postlarda yaptıgımız için öyyyyle kumsala yayılır güneşlenirdik Smile
http://www.diabolikss.com
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 11:30

diabloliksword la bir adaya düşsek hitokiri battousai hikayeleri ile başını şişirir beyni patladıktan sonra sıkıntıdan ölürdüm.
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008, 19:49

hitokiri battosai ile issiz adaya dussek catlayana kadar kenshin konusurduk sonra onun bi heykelini yapar tapadik. (ilkel kabileye geri donus)
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008, 19:55

kuchi ile ıssız bir adaya düşsek kendi ilkel yemek dükkanımızı açardık adada kimsecikler olmadığı için hepsini kendimiz yerdik.
Judai Yuki

Judai Yuki

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. 26 Kas. 2008, 21:02

albertine ile adaya düşsek ağaçlardan topladığımız portakal mandalina turunç vb. biri vardır herhalde Very Happy bunların kabuklarıyla sarhoş olur günlerin daha hızlı geçmesini dilerdik Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 28 Kas. 2008, 05:48

judai ile ıssız bir adaya düşsek hayali gitar çalarak konser verirdik foklar da bizi alkışlardı.
osaki nana

osaki nana

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 28 Kas. 2008, 18:19

albertine ile issiz adaya dussek, karetta karettalara rusvet verip bize en guzelinden yemek sigara icki getirmelerini saglardik
Judai Yuki

Judai Yuki

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 28 Kas. 2008, 18:24

kuchiyle ıssız bir adaya düşsek Very Happy sabahları taş kağıt makas oynar akşamları xOx oynardık ada maymunlarıda bize eşlik ederdi XD
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimePerş. 04 Ara. 2008, 09:59

judai ile bir adaya düşsek ona smileyi yasaklardım.
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 05 Ara. 2008, 09:30

Hitokiri Battousai ile aynı adaya düşsek çok eğlenirdik ... bütün gün anime muhabbeti yapardık ...ben rica ederdim o bana anime çekerdi ((( artık ıssız adada da neyle çekecekse orası hayal gücümüze kalsın Very Happy:D:D:D )))
Wink
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 05 Ara. 2008, 09:39

kyra ile issiz bir adaya dussek ben agaclara tirmanirdim o da asagda beklerdi meyveleri ona atardim sonra da yerdik.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........   üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........ - Sayfa 6 Icon_minitimeCuma 05 Ara. 2008, 12:15

Albertine ile issiz bir adaya dussek beraber saklambaç oynardik. Ebe ben olurdum ve ona "saklan" derdim, ama onu aramaya hiç gitmez, adanin keyfini çikarirdim Razz XD

üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşsen........
6 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-