japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ıssız ada

+14
Megumi
shirayuri
shujinkou
osaki nana
albertine
DeliManyak
Desirem
Admin
Orihara Maya
diaboliksword
Nodame^^
El Mariko
Battousai
ninjin
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

ıssız ada - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 26 Mayıs 2009, 10:46

batuuuuuuu ıssız ada - Sayfa 12 172472 bak hiç hikaye yazmadım kalemimden kan damlatma ıssız ada - Sayfa 12 172472
https://japon.yetkin-forum.com
El Mariko

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 26 Mayıs 2009, 12:38

ıssız ada - Sayfa 12 654939 batu ne adamsin yaw ıssız ada - Sayfa 12 654939
http://www.kyokukanacke.tr.gg
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 26 Mayıs 2009, 15:31

Admin demiş ki:
batuuuuuuu ıssız ada - Sayfa 12 172472 bak hiç hikaye yazmadım kalemimden kan damlatma ıssız ada - Sayfa 12 172472

ıssız ada - Sayfa 12 654939 adminden süper bir hikaye bekliyoruz cheers
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı 26 Mayıs 2009, 23:52

walla ne diyim bende bekliyorum ama sanmam ıssız ada - Sayfa 12 654939 daha uzun hikaye okuyamayan admin yazmakla hiç zaman harcıyamaz Very Happy ama hak veriyorum admincim adminlerin admini
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 10:59

Battousai demiş ki:

köyün çevresini tüm members ile çevreledikten sonra amazonları dikizleye çıkan admin san. amazonların ateşin etrafında göbek dansına benzer bi dans ettiklerini görünce kıvırmaktan kendini kıvırmaktan alı koyamaz ıssız ada - Sayfa 12 654939
burası süpermiş okuyunca kriz geçirdim Very Happy
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 11:01

Battousai demiş ki:
okuyanların gözlerine sağlık
hadi ama admin san kolay okuman için arada boşluklar bıraktım. bi dahaki sefere seni tecavüzcü katil yapıcam Very Happy ıssız adada olduğu için bide büyücü olursun herhalde Very Happy kabile reisinide desirem yapıcam Very Happy ne yaparsan yap onunla Very Happy
okudum bile =_= ya niye hep kurban ben oluyorum ve neden adminle ya beş çocugumuz oluyor yada başka bişiler karıştırıyoruz XD
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 20:57

ıssız ada - Sayfa 12 654939
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 23:20

yav gülme Very Happy adminle adım çıkacak yakında zatin *-*
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 12:33

Desirem demiş ki:
okudum bile =_= ya niye hep kurban ben oluyorum ve neden adminle ya beş çocugumuz oluyor yada başka bişiler karıştırıyoruz XD

Admin'i ancak kalabalık aile paklar da ondan Razz
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi 13 Haz. 2009, 15:33

senseiiiii ıssız ada - Sayfa 12 172472
https://japon.yetkin-forum.com
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009, 11:07

ben artık buraya girmiyorum yoksa desiremle aram açılcak Rolling Eyes ne yapim kanki seni unutamıyorum her zaman hikayelerimde sende oluyorsun king
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. 18 Haz. 2009, 21:45

akailili demiş ki:
Desirem demiş ki:

Admin'i ancak kalabalık aile paklar da ondan Razz

XD öyle gibi
batu bogarım seni bak kaldıgın yerde yakın bana atlarım otobüse tak yanındayım Very Happy
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 20:45

yüreğinin ıssızlıklarında bugünlerde kelimeler ile arasının iyi gitmediğini düşünen batu birden ürpertici bi rüzgarla uyanır.çevresine bakınır martı sesleri kulaklarını delmektedir denizin dalgalanışı martı çığlıklarından zar zor duyulmaktadır. kumların sıcaklığı içini yakmışcasına yana yakına su aramaya çıkan batu az ilerde bi karartı görür buda aynen batu gibi gece uykuya daldıktan sonra bu ıssız adada az sonra uyanacak olan birisi olmalı. bitkin görünen yüzünden dün gece aynı kabusu gördüğü anlaşılmaktadır. batu sessizce yanına yaklaşır ölü olup olmadığını kontrol etmek için nefesini dinler. uyuyan adamın ağzından bir çift söz dökülür "hayır... hiç komik değil..."

batu doğrulur acaba bana mı dedi diye düşünür. uyuyup uyumadığını kontrol etmek için şöyle bi parmağıyla itekler "böö" der. sonunda biraz sırstıktan sonra baya bi derin uykuda olduğunu farkeder. peki uyadırmalı mıyım? neler olup bittiğini bana söyleyebilir mi acaba? diye içinden geçirir ama sonra "off şu uyuyuşuna baksana hiç bişeyden haberi yok henüz.." diye mırıldanır.

o anda adanın içinde bi ses yükselir " kim... yokk...im...yaar....iinnn" sesi daha net duyabilmek içib batu aya kalkar elini kulağına götürür " kimse yoook muuu? imdaaatt yardım ediiinnn" batu sesin bi insana ait olduğunun farkına varır varmaz sesin geldiği yöne doğru koşmaya başlar. çalılıkların içinden kollarına batan dikenlere aldırmaksızın geçer ve sese doğru ilerler. ayağında asılmış halde bir kız baş aşğı durmaktaydı. batu'nun oraya vardığının farkına varır varmaz elleri ile açılan eteğini kapatmaya çalışarak " hey sen bana yardım eder misin" batu güzelliğinden etkilendiği bu güzel kıza bi süre bakakaldı. kız içinden acaba dilimizi bilmiyor mu diye geçirdi sonra "can you help me? batu şöyle bi dikkatlice baktı
-aka... aka sensei sen misin? akailili sensei...
-sen beni nerden tanıyorsun? ıssız ada - Sayfa 12 817184
-benim battousai... ıssız ada - Sayfa 12 25829
-battou senin burda ne işin var? ıssız ada - Sayfa 12 7525
-dur senseim önce seni indirelim. Neutral
-evet ya çok iyi olur aslında. ıssız ada - Sayfa 12 645896

bunun üzerine batu aka'nın ayağına bağlı olan iplerin nereye bağlı olduğunu bulmaya çalışır. o kadar karmaşık bi sarmaşık birikintisi ve örgüsü vardır ki batu hangisinin aka'yı indireceğini tam olarak kestiremez. bi anda dikkati bişey üzerine yoğunlaşır. çalılıkların arasından parlayan bi bıçak mı o? diye aklından geçer. almak için eğildiği anda fufft aniden önüne saplanan bi ok ile irkilir. aka "batu kaç!!!" diye bağırır. batu parlayan nesneye elini atar kavramak için elini sıktığı anda eli kesilir. batu iyice kavrayı üzerine biriken otlar arasından nesneyi çıkarır. Shocked bi anda şok olur bu bi katana diye içinden geçirir. simsiyah piano black kabzası muhteşem çeliği ile göz kamaştıran bi katana. batu bi anda dağılan dikkatini toplar ve okun geldiği yöne doğru bakar ama orda kimse yoktur. hemen yanındaki kayanın arkasına saklanıp.
-aka bişeyler görebiliyo musun diye fısıldanır.
-batu ne olur indir beni burdan diye sızlanır aka.

bi süre bekledikten sonra hiç bişey olmaması üzerine neler olup bittiğini anlamak ve aka'yı kurtarmak için batu saklandığı kayanın arkasından çıkar. okun üzerindeki not birden dikkatini çeker hemen eliğip oku saplandığı yerden çıkarır. notu çözer ve bakar ( kimseye güvenme doğrularını kendin bul!!! ) yazılı notu cebine atar.
-aka senin bağlı olduğun sarmaşığı bulamıyorum
-batu ne olursun biraz dikkatli ara
-bütün sarmaşıkları kesicem başını koru
-batu hayır çok yüksek!!!
-başka çare yok burda zaman harcayamayız. hazır olduğunda kesicem
-tamam kes
-3
-2
-1
-aaaaahhh omzum
batu hemen aka'nın yanına koşar. aka eteğini toplar biraz üstünü düzeltir ve omzunu tutar.
-ah omzum
-bişeyin var mı?
-omzum.
batu akanın omuzunu kontrol eder biraz oynatmasını ister.
-tamam kırık çıkık yok gibi görünüyor. biraz incinmiş yakında geçer.
akanın ayaklarının mosmor olduğunu gören batu
-yürüyebilicek misin? ayakların çok kötü durumda istersen bi süre ayağa kalkma seni ben taşıyabilirim der.
-ayağımı hissetmiyorum ama yürüyebilirim
aka ayağa kalkmaya çalışır birden yere yığılır bacaklarında hala güçsüz olduğunun farkına varır.
-tamam dediğin gibi olsun der ve gülümser
aka'yı sırtlanan batu
-off göründüğünden ağırmışsın ka kilosun
-ya batu
-tamam tamam şakaydı
-şu durumda bile o soğuk espriler
-gülümsemek için hiç bi durumun önemi yoktur sadece gülümsersin o kadar
-çok yorgunum neyere gidiyoruz
-sahilde birisini daha buldum hala uyuyor.
-sahilde mi? sizde mi orda uyandınız
-evet ben az önce uyandım. yoksa
-evet bende orda uyandım bu sabah
-sabah derken saat kaç acaba
aka koluna bakar
-hay aksi yatarken hep saatimi çıkarıyorum
batu şöyle bi sakallarını yoklar. güneşe doğru bakar
-yaklaşık olarak 16 falan olsa gerek.
-nerden anladın?
-güneş baya bi yol almış üstelik sakal saati sakallarımı dün akşam kesmiştim. yaklaşık bi günlük olmuşlar.
aka gülmeye başlar
-ne sakal saati mi? hiç güleceğim yoktu.
batuda gülümser sonra
- ne var sen sakalların çıkmadığı için bilmezsin hanımefendi. gerçi pek çok erkekde henüz bunun farkında değildir. ama bak her durumda gülümsemek ne kadar güzel bişey değil mi der?
-yaa hiç sorma senin ayakların mosmor olmadı tabi der aka.

uyuyan adamın yanına gelirler ve batu akayı omzundan indirir
-off gerçekten ağırmışsın
-başlamayalım istersen.
-tamam tamam
uyuyan adama dikkatlice baktıktan sonra aka
-aaaa admin. der ve sırsmaya başlar uyanması için.
birden gözlerini açan admin
-neler oluyor kimsiniz siz. aka sen misin?
-evet benim admin
-ne işiniz var burada. biz nerdeyiz burası neresi.
batu konuşmaya katılır
-ıssız ada galiba.
admin
-nasıl yani
batu
-forum oyundakiler gibi. yazıklarım gerçek oluyor galiba. bu hikayeyi dün gece elektronik çalışırken sıkıldıktan sonra yazmıştım.

aaa elektronik yarın büt'üm var arkadaşlar sonra devam edeceğim...
-
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:14

Battousai... Sen beni ne hallere sokmussun öyle ıssız ada - Sayfa 12 526860
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:28

ya senseim her gerilim hikayesinin içinde birazda erotizm olması gerekiyordu kurban sen seçildin samimiyetimize güvenerek yazdım. yenilerden birisinide yazabilirdim ama yanlış anlaşılmasın şimdi diye seni günah keçim yaptım ama güzel oldu yaa hikaye ilerledikçe hoşuna gidicek merak etme Smile kızdıysan ayrıca özür dilerim.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:31

-_-' erotizm demezsen daha çok sevinecegim. Kizmadim sadece agzim açik kaldi ıssız ada - Sayfa 12 780249
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:37

tamam tamam konuştukça batıyorum galiba. en iyisi ben konuşmayım sadece yazıyım değil mi ayrıca merak etme ayakların iyileşicek inş yani belki iyileşmez bakarsın keseriz pirat
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:38

ıssız ada - Sayfa 12 645896 Aaaaaa Batuuuuuuuu!!! Sus ve yaz bence de -_-
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:42

tamam sustum elektronikten kalıcam galiba yazmaya devam mı etsem. yok ya çok uzun diye okumazlar sonra Smile
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:46

Ben yazilan bütün hikayeleri okuyorum ama elektronikten kalma sen git çalis bence Wink
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:47

xD
ahah xD
konuşmanıza koptum haha xD

süper oLmuş xD
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:56

tamam o zaman bundan sonraki echi kısımlar senin üstünden yürücek megumi bende tam kendime kurban arıyordum pirat
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:56

Battousai çok güzel olmuş ya Very Happy piano black kabzalı katana istiyorum ben de xD
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 21:59

kabza biraz kaygan olmuş ama baya güzel bi işçiliği var onun hikayesinide anlatılıcak ilerde. baya uzun bişi düşünüyorum bu hikayeyi olmadı wordde yazarım önce sonra buraya dökülür. bakarsın sonra bide buna dizi çekmişim. dizinin adı bile belli kesson pirat
erkinacar5

erkinacar5

MesajKonu: Geri: ıssız ada   ıssız ada - Sayfa 12 Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 22:03

Very Happy:D:D:D:D:D abi olur mu olur ya yaz sen ben de herşeyi okuyorum ama hepsine yorum yazmıyorum ( bu yazmıyo halim düşünün artık )

ıssız ada
12 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
 Similar topics
-