japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba

+10
Yagami Yasaki
ayumi-fan
hokkyokusei
El Mariko
Admin
nicholaihel
Nodame^^
Desirem
diaboliksword
orion9
14 posters
YazarMesaj
orion9

orion9

ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Empty
MesajKonu: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 14:16

Herkese Merhaba forumun görüntüsü ve tarzı hoşuma gitti algoritma dersindeki ağaç yapısına benzettim bir an ,düzenli bir forum Smile

24 yaşındayım ankarada oturuyorum eskişehirde maden mühendisliğinde okuyordum oraya yı bırakıp 2 yıllık bir bilgisayar bölümüne geçtim.Eskiden Ankaradaki buluşmalara katılırdım.

Belki aranızda beni tanıyanlar vardır anime forumlarında uzun zamandır bu nicki kullanıyorum ve eskiden mircdeki anime kanallarında diğer kullandığım nicklerse evori,rayearth,raskolnikov,bangkok...türünde nickleride kullanıyordum.

Bunun dışında sevdiğim türden animelerden bahsedersem genelde clamp animelerini severim çizimleri,karakterleri,fantastik hikayeleri sevme nedenlerim arasındadır tabi tüm clamp animelerinide seviyorum diyemem onun dışında hikayesi sağlam olan animelerde var tabi gits,evangelion,lain... kenshin özellikle oav ı , komedi türüde love hina ile fruits basket gibi animeleride severim ve taparım ancak belli bir süredir yeni animeleri seyretmedim ondan yeni seriler hakkında nerdeyse hiç bir bilgim yok.Son dönemlerde biraz asya kökenli filmlere sardım.

Foruma üye olmamın nedenini söylersek ;dediğim gibi forumun görüntüsü hoşuma gitti ve konular ile yazılarda onun dışında eski arkadaşları bulmak (Rei,Yagami,Meilin,Lillian,Garaa,Endymion... ve şu an aklıma gelmeyen diğer arkadaşlar ) ve yeni anime manga ile ilgili konuşacak arkadaşlar ile tanışmak

not: keşke foruma ilk davetiye geldiği zaman üye olsaydım diyorum şimdi
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 14:26

hoşgeldin ankaradayım bende bi buluşma yapamadık aslında ufak bitane oldu ama coook ufakdı Very Happy eger yine böyle bişeyler yaparım dersek yeni bi buluşma olur artık 6-7 olduk yani Very Happy

onun dışında umarım forumda genel olarak aktif olursun
http://www.diabolikss.com
orion9

orion9

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 14:46

elimden geldiğince forumda aktif olmaya çalışacam Smile ankarada egemen isimli animeci bir arkadaş geçen bir buluşmadan bahsediyordu belki sizin buluşmadır. Smile şimdilik tatil modunda şehir dışındayım gelince bende buluşmala katılırım.
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 14:49

Hoşgeldin.
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Nodame^^

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 14:54

hosgeldin orion9 forumda eglenceli dakikalar gecirmeni dilerim ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba 597419
nicholaihel

nicholaihel

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 15:46

İraşşaimase !!!

aramıza hoşgeldin.faydalı paylaşımlar,hoş sohbetler temennisi ile...
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 16:01

bizim toplantı degil. tabi forumda beni dışlayıp toplandılarsa başka Very Happy:D ama tatil genel bi bitsin ankara görüşmesi ayarlarız Very Happy
http://www.diabolikss.com
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 17:14

aramıza hoşgeldin orion9 ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba 597419 umarım kalıcı üyelerden olur ve bilgilerini bizimle paylaşırsın Wink
https://japon.yetkin-forum.com
El Mariko

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimeSalı 05 Ağus. 2008, 00:42

Hosgeldin orion9 Smile iyi eglenceler ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba 431805 ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba 597419
http://www.kyokukanacke.tr.gg
hokkyokusei

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimeSalı 05 Ağus. 2008, 14:33

hosgeldin
iyi eglenceler
orion9

orion9

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimeÇarş. 06 Ağus. 2008, 15:05

hoşgeldin mesajlarınız için hepinize teşekkür ederim Smile
ayumi-fan

ayumi-fan

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimeÇarş. 06 Ağus. 2008, 18:15

hoşgeldin Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com/muzikKutusu-h1.htm
Yagami Yasaki

Yagami Yasaki

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePerş. 07 Ağus. 2008, 13:44

Hadi ya bu yagami yi ben tanıyor muyum Twisted Evil çok mükemmel bir insanmış kendisi aşmış böyle über süper düper falan Razz o alttaki imza nedir öyle yanlız bende ekleyebiliyor muyum??bildiğin duygu sömürüsü tadınıda aldım minimal olsada seni tanıdığımdan keitaroda çok uygun bir seçim olmuş bu arada avatar için takdir ettim
orion9

orion9

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePerş. 07 Ağus. 2008, 14:01

vay sonunda yagami nerelerdesin sen lem iki nickini birden kullanırmıydın mükemmel insan cheers o alttaki imzada forum modundan yoruldum biraz ondan geldi ancak yazışmalarım sürecektir forumlara ama güzel forum Smile imza hakkında da kızlarla yaşanılan bazı olaylar sonucunda keitaro modu nun en uygun olacağını düşündüm

hemen msni mi ekliyorsun Twisted Evil senin avatarda güzelmiş (kimdi o avatardaki ya ^^' )
Yagami Yasaki

Yagami Yasaki

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePerş. 07 Ağus. 2008, 14:29

sonuçta ikisinide biliyorsun Very Happy forum modundan yoruldun ben agt den sonra 2 foruma girdim kendine söyle burası güzel daha pek aktif olamasamda yaz dönemi,hem madencilikte okurken yeraltında dövüştüğün yaratıkları söylemeyi unutmuşsun Laughing ayrıca bu mesaja cevap yazan insanlar senin şahsen bir manga ana karakteri olduğunu bilmiyorlar di mi!!!ben oraya göre keitaro modunu aldım güzel dedim.avatarı kullanalaı okadar çok sene oluyorki bakınız sen satalıda okadar...bende unuttum
Splendour

Splendour

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 04:21

Oriii sen buraya üyemiydin yya Shocked
orion9

orion9

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 13:26

anime ile ilgili forum olurda ben olmazmıyım splen Smile ama 2. yazdığım forum burası çok sık olmasa da bi kaç mesaj attım heralde ^^'
Splendour

Splendour

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 13:49

sen bnm mesaj sayıma baksana d:
toDoshi*meSce

toDoshi*meSce

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009, 21:25

hg orion9 Very Happy
http://miyavifantr.1talk.net/
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009, 22:07

demek forumlarınızı japon forumla aldatıyosunuz haa pirat daha sık görmek isteriz sizi Wink bol muhabbet şamata kahkaha....
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba   ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba Icon_minitimePaz 15 Şub. 2009, 22:58

ve daha fazlasi..

ahanda!!sonunda geldim herkese merhaba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkese merhaba
» Herkese Merhaba
» Herkese Merhaba :)
» Herkese Merhaba!
» Herkese Merhaba!