japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkese Merhaba!

+2
Megumi
Mitsukai
6 posters
YazarMesaj
Mitsukai

Mitsukai

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimePerş. 17 Ara. 2009, 16:30

Herkese merhaba! Very Happy Ben İrem forumu çoğu kişi gibi tesadüfen buldum hatta daha dün bulmuş olmama karşın nasıl bulduğumu bile hatırlamıyorum What a Face 14 yaşındayım Smile
Japoncaya ve tabiki Japonyaya büyük merak duyuyorum Twisted Evil Aslında çoğu dile ve ülkeye karşı oldukça meraklıyım ama şu sıralar Japonca daha bi önemli benim için Very Happy Daha Japonyaya gitme şansım olmadı ama ileride bir gün kesinlikle gidicem Twisted Evil Forumda biraz dolaştıktan sonra japoncadan biraz gözüm korktu (aslında biraz değil oldukça fazla affraid ) anime ve mangaları çok severim zaten japonyaya ilgim bunlar sayesinde başladı lol! daha japonca hakkında pek bir bildiğim yok ama forumdaki derslerden biraz biraz çalışmaya başladım daha bir gün olmasına rağmen japonca 10 a kadar sayabiliyorum bikaç da hiragana ve katana biliyorum cheers azimliyim japoncayı öğrenip japonyaya gidicem yoksa gözüm açık giderim xD yeniden herkese merhaba umarım herkesle iyi anlaşırız! Razz
(şimdi fark ettim de bi mesaj içinde ne kadar çok japon kelimesini kullanmışım vay be xD )
Megumi

Megumi

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimePerş. 17 Ara. 2009, 18:08

heheh (;
HoşgeLdin ^^
Admin
Admin
Admin

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimePerş. 17 Ara. 2009, 18:22

aramıza hoşgeldin irem Wink umarım kalıcı üyelerimizden olursun Herkese Merhaba! 597419
https://japon.yetkin-forum.com
Mitsukai

Mitsukai

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimePerş. 17 Ara. 2009, 18:33

umarım olurum Very Happy hoşbulduk teşekkürler Laughing
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimePerş. 17 Ara. 2009, 22:24

Hosgeldin cheers
albertine

albertine

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimePerş. 17 Ara. 2009, 22:38

hosgeldin aramıza cheers
Mitsukai

Mitsukai

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeCuma 18 Ara. 2009, 14:38

Hepinize teşekkürleer! cheers hoşbulduk!
Ecthelion

Ecthelion

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! Icon_minitimeCuma 18 Ara. 2009, 20:09

Hoş geldin Very Happy

Herkese Merhaba!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkese merhaba :)
» Herkese Merhaba
» Herkese Merhaba..
» herkese merhaba..
» herkese merhaba