japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!

+21
Orihara Maya
Lenore
semiho
efsane_rock
hackeRAP
Megumi
Desirem
WhiteAngelboy18
Shizuka
..ToMoKo..
gül
shirayuri
akay
albertine
PiNaTSu
Lee
SnoK
diaboliksword
ninjin
Battousai
nicholaihel
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
WhiteAngelboy18

WhiteAngelboy18

Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 23 Nis. 2009, 18:20

benim şuan yukarda yazılan japon sitelerinden çogunda üyeligim var Very Happy ve skypede kulanıyorum şuan skypem da 6 tane japon arkadaşım var arada bi online oluyolar malum saat farkı var Smile ama sesli konuşma yapıyorum ve yazı tahtasında bana japonca alfabelerini ögretiyolar Very Happy çok güzel japonlarla sesli konuşmak ama ben yarı japonca yarı ingilizce karışık konuşuyom anlaşıyomda Very Happy saolsunlar onlarda çok yardım sever Very Happy hjatta birisine onichan demeye başladım Very Happy oda kabul etti Very Happy
Desirem

Desirem

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 19 Mayıs 2009, 20:04

Ben normal bir arkadaş istiyorum yaa Smile japon mapon fark etmez
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 19 Mayıs 2009, 20:14

bende jpon bilaç kişinin msn adresi var verebiLirim xD
ama ben daha hiç konuşmadım onLarLa xD
hackeRAP

hackeRAP

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 30 Haz. 2009, 13:30

Bn face de arkadaş bulma bölümünü japonca isimler yazıyorum.Orda millete arkadaşlık teklifi yolluorum.Bazıları kabul edio şu an konuştuum bi kaç japon arkadaşım war...
efsane_rock

efsane_rock

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 12 Ağus. 2009, 16:28

bende faceden buluyorum xD
Lee

Lee

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 12 Ağus. 2009, 16:35

http://mixi.jp/

Şöyle diyeyim;

Türkiye'de Facebook nasılsa, Japonya'da da Mixi öyle..
Japonya'nın Facebook'u gibi.. en çok kullanılan sosyal ağ sitesi..
Nasıl üye olcam ben Japonca filan bilmiyorumki diyen olursa eğer..
Beni ilgilendirmez.. Cool
semiho

semiho

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Tem. 2010, 11:47

benim bir sürü var yardımcı olurlar
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Tem. 2010, 12:32

açılan sayfada ortadaki turuncu yere tıklıyosunuz arkadaşlar sonra gelen sayfada ki boşluga mail adresinizi yazıyorsunuz sonra mail adresinize gidip orada gelen linke tıklıyorsunuz ve yeni bir mixi açılıyor sonra oradaki boşlıkları doldurup altdaki turuncu kısma tıklıyorsunuz ve üyesiniz Smile

Nasıl ama 0 japoncayla üyelik sistemini anlattım size Smile
http://www.diabolikss.com
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Tem. 2010, 12:40

Lee demiş ki:

Nasıl üye olcam ben Japonca filan bilmiyorumki diyen olursa eğer..
Beni ilgilendirmez.. Cool

Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 654939 ay Lee'yi özlemişim Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 654939

aslında google translate'i de deneyebiliriz bu işlemlerden sonra, her ne kadar iğrenç çevirse de Very Happy
semiho

semiho

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Tem. 2010, 13:07

ne demek akailili senseye ? Shocked
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Tem. 2010, 13:09

Forumumuzun japonca dersleri veren sensei'si yani, Orihira Maya, eski nickiydi o ^^

Razz
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 07 Tem. 2010, 14:19

Orihira Maya arkadaşımıza yani lenore acıklamış gerçide ben hatırlayamıyorum yeni nickini senseiyinde Smile
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 11:51

Vayy be dia, agzim açik kaldi! Sifir japoncayla düzgün doldurmussun! Yalniz o 12 13 yazdigin yerde isim filan soruyor, ama onun disinda cinsiyeti bile dogru seçmissin Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 608799
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 13:29

ya 12 13 öylesine hızlıca bastım sonra acaba yaş falan mı diye düşündüm hani olurya ilgilendiginiz yaş gibi ama bi anlam veremedigim için 12 13 yazmayı tercih ettim Smile

Cinsiyet doğruysa problem değil bi kez gelmişti ingilizce hiçbilmedigim zamanlarda başıma hoşbi anı olmamıştı yani Smile

Varmı aşka site hemen çözeyim Smile
hazelollipop

hazelollipop

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 14:22

merhaba =) işine ne kadar yarar bilmiyorum ama penpal site'lerine bakabilirsin internetten. Dünya'nın heryerinden arkadaş bulma olasılığın oluyor =) benm şu an g.koreli bir arkadaşım var e-mailleştiğim =)=)=) gerçekten çok hoş birşey... işte linkler:

www.penpalworld.com/

www.interpals.net/

http://www.japan-guide.com/local/

bu liste uzar gider =) bu sitelerin öğrenicler için olanları da var ben onlardan buluyorum daha güvenilir olduğunu düşünüyorum =)
http://hazellover.blogspot.com
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 18:34

Evet ben de biliyorum bu siteleri, çok güzeller gerçekten.

hem çoğu kişi kendi dillerini öğretebileceğini ya da hangi dilleri öğrenmek istediklerini yazıyor, güzel bişi ^^
Airinu-chan

Airinu-chan

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 07 Eyl. 2010, 05:38

Japon arkadaş bulmak istiyorum, hatta Japonyada yaşamak istiyorum Very Happy

Mixi'de 3. adıma kadarı kolay da 3. adımda QR kodu istiyor ve bu kodu edinemiyorum. Sinir bozucu bir durum.

Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 942747
japonqoliq

japonqoliq

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 14 Eyl. 2010, 08:29

arkadaşlar bu QR kodu nedir 3 adıma kadar geldimde
XemalixTechno

XemalixTechno

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 29 Mart 2016, 15:41

..ToMoKo.. Banada Ayarlasan Yahu Very Happy

Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-