japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!

+21
Orihara Maya
Lenore
semiho
efsane_rock
hackeRAP
Megumi
Desirem
WhiteAngelboy18
Shizuka
..ToMoKo..
gül
shirayuri
akay
albertine
PiNaTSu
Lee
SnoK
diaboliksword
ninjin
Battousai
nicholaihel
25 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
nicholaihel

nicholaihel

Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Empty
MesajKonu: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimePaz 03 Ağus. 2008, 23:37

evet arkadaşlar.japon arkadaş bulup mektup,e-mail vs. ile iletişim kurmak istiyorum.ama bunu herhangi biri ile değilde özelliklerini bilerek tercih edeceğim biri ile yapmak istiyorum (mesela ilgi alanları,üniversitede okuduğu bölüm vs.)

bu konu ile ilgili herhangi bir oluşum,site bileniniz var mıdır acaba???
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 05:39

ya sen öle dedin de benimde acayip canım çekti Very Happy bende istiyoruuuum
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 08:20

humm aslen +1 ama aradaki 7 saat fark insanı çok zorluyor (benim arkidiş şu an orda... daha önce de ordaydı cidden bak zorluyor)
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 10:59

arkadaş falan değilde ben orda olsam iyi olur ama arkadaşda japonca ögrenmeye başlayınca pıraktis için güzek olur hani
http://www.diabolikss.com
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 19:55

ya taa ağustosun konusu ama irdelemek istedim ya arkadaşlar japonca öğrenmeye çalışna türklerle,türkçe öğrenmeye çalışan japonlarla ortak yapım bi site kurulsa yada kursak manyak olur haa Very Happy bi de gerçekten böle capon arkadaş nerden bulunur ya ???? ben de ben de Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! 510855
Lee

Lee

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 20:00

Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 11:33

japan-talka girdim ne çirkin kızlar var öyle ıyy Very Happy ben ayrıca hiç biri japon değil galiba hep japonlarla tanışmak isteyenler Very Happy nakatsu senin önerdiğin ve kullandığın bi yer varsa orayı ver (ahanada yeni aklıma geldi link vermek yasak değil mi yaa)Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! 654939
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 15:18

ya linki falan bırakın nakatsu-kun ın önerdiği yerlerden de iş çıkmas öle çok link göünce atladm hemen ama bu ne yaaa Very Happy cıx benm istediğim bu değil Very Happy

Battousai sama zaten güzel olsalar girmezler öle yerlere Very Happy
Lee

Lee

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 17:09

Hani tayland filan olsa bi sürü varda..

hem japonca hem ingilizce olan arkadaşlık sitesi biraz zor..

bi tane link vardı japonyanın facebook u diolardı ona unuttum ama adresi aklıma gelirse yazarım..

Cool
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 17:29

bekliyoruz merakla beyfendi Very Happy
aslında benm de bildiğim bir yer vardı hatta ordan bi capon velediyle tanşmıştım Very Happy
ama püftt toz oldu uçtu Very Happy ben de bakınim sağa sola bulursam yazarım =)
bu arada ilk mesajdaki önerimi herkes görmezden geliyor Sad ben Türk-Capon ortak yapım bi site istiyorum yaufff
gerçi bizim Türkler daha anime kostümü satmıyor tuhaf karşılıyor bi de site mi açcaklar Very Happy
PiNaTSu

PiNaTSu

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 19:16

en iyi tanışabilceqiniz ortam skype olsa gerek cheers cheers cheers cheers cheers
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 18:41

sen benim tek japon arkadaşımsın pinatsu Wink ayarlasana bize bi kaç arkadaş yaa hadi noolur yaa güzel olmasına gerek yok kör topal bile olur yani Wink yaa tamam nefes alsın yeter noolur bi japon arkadaşım olsun yaaa Sad
nicholaihel

nicholaihel

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 21:33

facebook dan ingilizce olarak derdimi anlattım.dedim "ben nu kültürle ilgileniyorum, şöyleyim böyleyim.".arkadaşlara eklemek istedim.hiç kabul görmedi ya Sad

gerçekten karşılıklı paylaşım yapabileceğimiz bir platform olsa keşke...
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 29 Kas. 2008, 22:20

Battousai demiş ki:
sen benim tek japon arkadaşımsın pinatsu Wink ayarlasana bize bi kaç arkadaş yaa hadi noolur yaa güzel olmasına gerek yok kör topal bile olur yani Wink yaa tamam nefes alsın yeter noolur bi japon arkadaşım olsun yaaa Sad

bende bir tane var ama bi bacağı yok uyar mı ? Very Happy
akay

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 11:11

meraba ben taylan
akay

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 13:33

hey millet nerdesiniz
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 16:53

selam adaş Very Happy burdayiz sen nerdesin Very Happy
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 21 Mart 2009, 18:30

japon arkadaş bulmak hiç kolay değil özellikle gençler arasında yabancılarla ilgilenen gençler pek nadir ilgilenenlerde daha çok amerika veya avrupalılarla ilgileniyor maalesef.

30 - 40 yaş üstü baya var özellikle türkiye gibi ilgilerini çeken ülkelerle ama gençlerde biraz zor!
yaşlılarda arkadaşlık sitelerinde gezinmiyor genelinde yani biraz zor netten bulmak Embarassed
akay

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 04 Nis. 2009, 11:34

selam millet ....

malum yaz sezonu acildi yazlikdayim.
hemen cevap veremessem kusura bakmayın:)

demek netten cok zor Sad
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 04 Nis. 2009, 11:46

özletme kendini akay Wink
akay

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeC.tesi 04 Nis. 2009, 11:47

Wink tamam görusuruz... Very Happy
gül

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 14:50

arkadaşlar buraya kulak verinnnnn ben japonlara bayılıorm onlara ulasmak için bi adres msn falan varsa verirn yaaaaaaaaaaaa nolur
..ToMoKo..

..ToMoKo..

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 16:09

benim japon arkadaşlarım var. ulaşmak o kadar zor değil. bi dil sitesinde istediğiniz ülkeden istediğiniz yaşta istediğiniz kişiyle kolaylıkla iletişim kurabiliyorsunuz. oradaki japon sayısı gayet fazla ve japoncanızı geliştirmeniz için size yardım ediyorlar.

özel mesaj atarsanız bilgi verebilirim.
gül

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimePaz 12 Nis. 2009, 16:39

lütfen arkadasım bana yardımcı ol onlarla tanısmak istiorm
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!   Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!! Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 20:45

Bende bi tane var konuşacak şey bulamıyorum gördüğümde gariplik o Razz

Japon Arkadaş Bulmak İs-ti-yo-rum !!!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» <3 Japon Forum <3