japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin

2 posters
YazarMesaj
NightStalker

NightStalker

merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin Empty
MesajKonu: merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin   merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin Icon_minitimePtsi 07 Haz. 2010, 23:19

forum güzel hosda japonca karakterlerin görüntüleme sorunu olusuyo genelde ben bi çare buldum ama pek çözüme ulasamadım fakat çareninde bu olduundan eminim gibi denetim masası - bölge ve dil seçenekleri - üst sekmeden gelişmis orda liste açılıyo japonca direk çıkıyo zatide agt040d.dll dosyası istiyo servicepact bilmem nesinden bulunuyomuss bulablen varsa yardım edebilir mi ??? bu arada xp de firefox kullanıyorum sadece firefoxda değişiklik yapılabiliyosa oda işime yarar şimdiden sagolun
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin   merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin Icon_minitimeSalı 08 Haz. 2010, 06:39

aramıza hoşgeldin NightStalker merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin 597419 xp cdsinden dil paketini yüklersen sorun kalmaz sanırım Wink
https://japon.yetkin-forum.com
NightStalker

NightStalker

MesajKonu: Geri: merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin   merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin Icon_minitimeSalı 08 Haz. 2010, 13:30

hmm çaresi bu olcak gibi görünüyo Wink

merabaa + japonca karakterler nası ayarlanıyo bilen varsa yardım etsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?