japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?

3 posters
YazarMesaj
Nodame^^

Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi? Empty
MesajKonu: Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?   Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi? Icon_minitimeCuma 27 Haz. 2008, 19:57

Yukleme gerektirmeden Tukce manga okuyabilecegim site veya siteler ariyorum. Oyle bir turk sitesi bilen varmi aranizda acaba.
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?   Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi? Icon_minitimeCuma 27 Haz. 2008, 21:06

vallahi bilen varsa çabuk sölesin hatta benim için yükleme gerektiren bi site bile olur yani nolur ya söleyin ya.... hadi hacı söleyin ya hadi ya
Illdan

Illdan

MesajKonu: Geri: Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?   Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi? Icon_minitimeCuma 27 Haz. 2008, 21:30

Ahhh ah anianka ve flameriders kapanmasaydı dünya kadar türkçe mangamız olurdu ama... Neyse sana bi iki adres yolladım mesajlarına bak
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?   Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi? Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:18

Illdan demiş ki:
Ahhh ah anianka ve flameriders kapanmasaydı dünya kadar türkçe mangamız olurdu ama... Neyse sana bi iki adres yolladım mesajlarına bak

mesaj gelmemis birtek battuyami gonderdin yoksa Suspect
Illdan

Illdan

MesajKonu: Geri: Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?   Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi? Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:37

Valla ona "yükleme gerektiren" 2 tane adres yolladım yoksa gerektirmeyen bende bilmiyorum Rolling Eyes olacağını da hiç zannetmiyorum xD Razz
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?   Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi? Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:43

hmm bende bi bakayim zip ile aciliyorsa yukleyebilirim.
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?   Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi? Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 23:11

rarla açılıyo meraketme gerçekten güzel bi yer ben çk beğendim hatta var ya çok çok teşekkür ederim

Turkce manga okuyabilcegim bir site bilen varmi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-