japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji)

4 posters
YazarMesaj
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) Empty
MesajKonu: 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji)   100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) Icon_minitimeSalı 14 Nis. 2009, 21:34

100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) 100dayswithmrarrogant

Filmin adı: 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji - 내사랑 싸가지) - Bay kendini beğenmişle 100 gün
Yönetmen: Shin Dong-yeop
Oyuncular: * Ha Ji-won : Kang Ha-young
* Kim Jae-won : Ahn Hyung-joon
* Kim Tae-hyun : Young-eun
* Han Min : Hyun-joo
* Yong Seon-hee : Joo-yeon
* Hong Ji-young : Ma-ni
* Kim Chang-wan : Ha-young'un babası
Yapım yılı: 2004
Tür: Romantik komedi
Konusu: Ha-young umursamaz liseli bir genç kızdır. Bir gün istemeden zengin bir adamın araba kazası yapmasına sebep olur. Arabanın sahibi genç burnu büyük biridir, ve Ha-young tamir parasını karşılayamadığı için onu bir anlaşma yapmaya zorlar; 100 günlüğüne genç kız adamın köleliğini yapacaktır...

Spoiler:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji)   100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) Icon_minitimeSalı 14 Nis. 2009, 21:44

Internet üzerinden izlediğim ilk Kore filmlerinden biridir bu film. Ayrıca Kore film ve dizilerine bağımlı olma sebeplerimden biridir. Filmi zaten iki defa izledim Smile Yalnız ilk izlediğimde başroldeki adama acayip gıcık olmuştum ("güya yakışıklı birini oynuyor, adam bence çok tipsiz!!" diye düşünüp, bütün film boyunca dövünüp durduğumu hatırlıyorum 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) 654939).
ANCAK, filmin sonunda hikayeyi öyle tatlı bulmuştum ki o adama resmen hayran kalmıştım 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) Thonionhead064 (hele o sondaki sahne, ah o sondaki sahne yok mu XD)
WhiteAngelboy18

WhiteAngelboy18

MesajKonu: Geri: 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji)   100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) Icon_minitimeÇarş. 15 Nis. 2009, 16:54

internetten izledim bende Very Happy zaten ordan başka bi yerden izleyemiyom:D güzeldi,komiktide sonu duygusaldı Smile
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji)   100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) Icon_minitimePerş. 16 Nis. 2009, 00:40

Ilk yorumumu geri aliyorum 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) 654939 Biraz önce ablamla filmi tekrar izledik ve unutmus oldugum bir sürü igrenç sahneyi görünce hatirladim pale Nasil olmus da
Spoiler:
...ve o
Spoiler:
...unutabilmisim?!? Izlerken içim disima çikti zaten. Ablamin da dedigi gibi koreliler bazen gerçekten çok midesizler 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) 654939
Demek ki 19'umda begendigimi 22 yasimda begenmeme ihtimalim yüksekmis... :scratch:
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MesajKonu: Geri: 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji)   100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 13:53

Vakit geçirmek için güzel bir film. Bazi sahneler komikti. Ben erkek oyuncuyu begendim sahsen, kizin bazi hareketleri yapmacik geldi ama.
Bu arada simdiye kadar iki Güney Kore yapimi gördüm ikisinde de ya kusan, ya tüküren, ya da igrenç seyler yiyenler vardi. Bir üçüncüsüne midem dayanir mi bilmem Very Happy
http://candynindunyasi.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji)   100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 13:55

100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) 690564 Ben film seçmeyi bilmiyorsam senin suçun mu ablacigim 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) 654939 Gomennasaiii Embarassed
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: 100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji)   100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji) Icon_minitimePtsi 20 Nis. 2009, 15:21

Spoilerdeki hatun sex is zero dakine çok benziyo.

Edit: evet oymuş.

100 Days with Mr. Arrogant (Naesarang ssagaji)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» School Days
» Yoon Sang Hyun - Precious Days