japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

School Days

+7
Desirem
Orihara Maya
Nodame^^
garett
Battousai
diaboliksword
albertine
11 posters
YazarMesaj
albertine

albertine

School Days Empty
MesajKonu: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 02:06

School Days Scholldayskg6
Spoiler:
Adı: School Days
Diğer Adlar: Sukûru deizu,スクールデイズ
Kategori: Tv Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Tür: Drama, Romantizm, Okul, Ecchi
Yıl: 2007
Firma/Stüdyo: TNK, Marvelous Entertainment, Overflow

Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Keitaro MOTONAGA
Senaryo: Makoto UEZU
Müzik: Kaoru OKUBO
Dizayn: Junji GOTO

Tanıtım:

Makoto Ito, her gün okuldan evine trenle gitmektedir. Ancak ikinci dönemin başlangıcında, kendisiyle aynı trene binen bir kıza aşık olur. Kotonoha Katsura isimli bu kız ise ne yazık ki, Makoto’nun varlığından habersizdir. İkili, aynı okulda okumalarına rağmen, aynı sınıfta değillerdir. Makoto, Katsura’nın gözüne girebilmek için onun yakın bir kız arkadaşından yardım ister: Sekai Saionji. Sekai ise aslında Makoto’ya aşık olmasına rağmen yardım etmeyi kabul eder. Böylece üç genç kendilerini, yaşamlarını değiştirecek bir aşk üçgenin ortasında bulurlar.

Bölüm Listesi:

01. Confession
02. Distance between the Two
03. Crossing Thoughts
04. Purity
05. Waves
06. A Revealed Relationship
07. Festival Eve
08. School Festival
09. After Evening Festival
10. Mind and Body
11. Everybody's Makoto
12. School Days

alıntıdır: anime.gen.tr

Okulda geçen anime bol esprili,cinsellik ve süprizli gelişmelerle çok eğlendirici bir yapıt.
diaboliksword

diaboliksword

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 02:26

Kesinlikle izlenmesi gereken bir seri makotoya hayran olacaksınız hatta ben dahil bitün erkek arkadaşlar oyuzden izleyin Smile onun haricinde sonu kesinlikle süper bitti cok holuma gitti en sondaki bir kaç replik Very Happy
http://www.diabolikss.com
Battousai

Battousai

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 10:40

ben bunu bi yerde daha okudum ve sıraya koydum gibi hatırlıyorum yaa dia abim bu senin anime listende var mı?
garett

garett

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 11:02

seri genel olarak ağır işlendiği için sıkıcı gibi görünse de final bölümü için izlenmeye değer.
bu arada yayınlanan final alternatif olarak hazırlanmış. orjinal finali, dvd si ile çıkacak diye
duymuştum ama hiçbir yerde bulamadım.
diaboliksword

diaboliksword

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 12:41

bu finalde mükemmel bilmiyorumvallaha daha nasıl bir final olur battousai bende var ben izledim seriyi sende izle bi ara bence
Battousai

Battousai

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 13:31

School Days 151828
Nodame^^

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 16:55

diaboliksword demiş ki:
Kesinlikle izlenmesi gereken bir seri makotoya hayran olacaksınız hatta ben dahil bitün erkek arkadaşlar oyuzden izleyin Smile onun haricinde sonu kesinlikle süper bitti cok holuma gitti en sondaki bir kaç replik Very Happy

ben tam tersine makotoya anime ilerledikce gicik oldum ne o oyle kendisine ilgi duyan her kizla cikti benim kiz arkadasim var yaptigim yanlis dedigi olmadi hic sonundada olacagi oldu simdi spoiler vermeyim izlemeyenler vardir ama finali guzeldi.
diaboliksword

diaboliksword

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 17:01

Nodame^^ demiş ki:
diaboliksword demiş ki:

ben tam tersine makotoya anime ilerledikce gicik oldum ne o oyle kendisine ilgi duyan her kizla cikti benim kiz arkadasim var yaptigim yanlis dedigi olmadi hic sonundada olacagi oldu simdi spoiler vermeyim izlemeyenler vardir ama finali guzeldi.

aaaa bence hata cokda fazla değil yani kızlarda hani hiç öyle aman sevgilisi var yapmayım falan demiyolar neyse izlesin insanlar ozaman acıkca tartışırız biraz nodame sama
Nodame^^

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 17:03

izlesinler tabi izlemesin demiyorumda ben sahsen gicik olmustum bakalim onlar nasil bulacak:) kizlarda fena idi canim simdi tek makotoda suc bulmayalim. ama baya passif biri olarak gosterildi okadar dusuncesiz olmaz bir insan demi
albertine

albertine

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 17:23

ya kısacası dizideki herkes şerefsiz Very Happy
Nodame^^

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 17:30

yanii kisaca oylede denilebilir Razz
Battousai

Battousai

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 18:54

abi öyle saçma sapan çıkma inme olayları varsa ben izlemem ciddiyim nedense bu çıkma muhabbetine aciiip gıcık oluyorum
albertine

albertine

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 21:17

izle kesin seversin
diaboliksword

diaboliksword

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 19 Eyl. 2008, 23:29

battou bundaki çıkma inmeler öyle değil izle mutlaka
Battousai

Battousai

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 11:09

yalan rüzgarı gibi değil mi abi o onla çıkar o onu aldatır falan filan o aslında diğerine aşıktır söyleyemez ıyyy iğrenç bi konu School Days 654939
albertine

albertine

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 15:36

Batto şimdiye kadar çoktan bitmişti seri..hatta senin şu anda torunlarına tavsiye etmen gerekiyodu.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 19:08

School Days 654939 albertine esprilerine hayranim valla School Days 654939
Ayrica anime ile yalan ruzgarini karsilastiran Battousai'ya da sastim kaldim XD
Desirem

Desirem

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 19:14

bat öle sıkıntıya glemez satin şöle basit konulu animeler tam ona göredir entrika düşmanı işte Razz
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Battousai

Battousai

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. 2008, 21:18

ıyy iğrençsiniz Razz ayrıca nereye izlemiştim yaa kotayı yine geçtim sövücem bu kotaya zaten babam elinde tüfek faturanın gelmesini bekliyo fatura gelmeden kocaeliye kaçtım kaçtım kaçamazsam School Days 654939

neyse ne demek ben yaa ben aşkı öyle yaşıyanlardan olamadım ne yapıyım ben aşkımı içimde yaşarım yanar kavrulurum ama o sahte çıkma olaylarına girmem School Days 942747 ayrıca bunuda izlemek istiyorum ama kota sorunum var pc'min harddisk sorunu var yani ikisinde de yer yok allah kahrı bela dolarda fırladı laptop gecikti üfff sorun sorun sorun
leyli_

leyli_

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePtsi 28 Eyl. 2009, 12:26

izledikten sonra yok artık,daha neler diye cümleler kurduğum finalinde ise şaşırdığım ama yinede finalini orjinal bulduğum bir anime Very Happy
albertine

albertine

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePtsi 28 Eyl. 2009, 19:36

bildiğin türk filmi finali Very Happy
yakusha

yakusha

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeSalı 29 Eyl. 2009, 14:43

finalini duyunca izlemekten vazgeçtiğim, daha doğrusu korkup tırstığım ve yarıda bıraktığım anime...
http://www.yakusha.net
OosakiNana666

OosakiNana666

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeCuma 01 Ocak 2010, 19:43

albertine demiş ki:
bildiğin türk filmi finali Very Happy

Ehehe harbi öyleydi, küçük çocuklar izlemesin diyorum Razz
Spoiler:
Battousai

Battousai

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimePaz 14 Şub. 2010, 12:33

sonu neydi öyle yaaaaa affraid
tükoja

tükoja

School Days Empty
MesajKonu: Geri: School Days   School Days Icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010, 17:20

İzlemek istiyorum ama bir türlü fırsat bulamadım. En kısa zamanda izlerim umarım.=)

School Days
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ouran High School Host Club
» After School
» Yoon Sang Hyun - Precious Days
» Sang Doo Let's Go To SchooL!
» Samurai High School