japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

içinizden geçeni yazın...

+40
niji
_NaRuSaKu_
BNYS
-MizuYama-
Zatoichi
LastRinneganUser
Uzumaki Naruto
WhiteAngelboy18
Amandla
kyramia
OosakiNana666
mamoruko
melancholyoftherain
KıyoKısho
diaboliksword
Nodame^^
Ecthelion
Arwen~
EllieBerry
Lee
KiyoKa ChaN
Lenore
ladonna
halitosan
ninjin
gozluklu
Kumiko-Chan
La.Paradoxe
Megumi
Shizuka
shirayuri
Admin
efsane
osaki nana
Orihara Maya
albertine
yamgur
Hitokiri Battousai
Battousai
Desirem
44 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Sonraki
YazarMesaj
shirayuri

shirayuri

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Empty
MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010, 16:57

gecmis olsun shizuka-chan! ben gecen ayagimin minik parmagini carpmistim , vücudumdaki en hassas yeri oldgunu fark ettim!
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010, 20:23

benim gibi bir manyak yok herhalde - gecen bir luna sea sarkisi dinlemistim, simdi tekrar dinleyim dedim arama yapiyorm "true bird" diye. Meger "true blue"mis sarkinin ismi. bird nerden cikti? aaa "blue bird" diye baska bir sarki vardiiii...... AYUMI HAMASAKI sarkisi!!!!!!!!!!!!!! Ben Ayumi'niin bu sarkisini nerden taniyorum bir içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 iki LUNA SEA ve Ayumi'yi nasil corba ederim birbirine içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 REZILIM yaa
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimeC.tesi 10 Nis. 2010, 22:41

arkadsm biri turkiye ye tatile gitmisti bende gitmisken birseyler getirmesini istemistim demin aradi istedigim bir albumu almis, diyor ki extra sordum bu gercek mi, korsan olmasin, yoksa bunu arkdasim alir üstüne tükür sonrada ayaklarinin altinda ezer! demis saticiya içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 YUH YANI! puhaha gece gece koptm valla . yok bi buldozer eksik kalmis içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 ee yuh yani beni ne anlatiyorsun elalemin adamina puhaha
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 11 Nis. 2010, 00:04

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 mError
Kafayi yedim resmen, ne bitmek bilmeyen ismis benimki!! Sad
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 11 Nis. 2010, 13:58

kardeşim ygs'ye girdim benim sınav anılarım canlandı ahhh aahhhh içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 617652
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 21:26

imdaaaaaaat!!!!!!!!
anasayfadaki chatbox beni bloke etti içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 sacma mesajimi arkalar atacaktim boxun yaptigina bak ...
Gönderim başarısız. Mesaj gönderemezsiniz - sistemden bloke edildiniz. dedi chatbox içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 126451
ben bir daha chatboxa yazamayacakmiyim içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 57288 Crying or Very sad offf ya bi dakka rahat dur be merror içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 puhaha
simdi angel boy göbekcikleri atar oh be kurtuldum diye içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 aaoooo içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi 12 Nis. 2010, 22:10

mError demiş ki:
gecmis olsun shizuka-chan! ben gecen ayagimin minik parmagini carpmistim , vücudumdaki en hassas yeri oldgunu fark ettim!

Teşekkürler mError =)
Küçük ayak parmağı felakettir bende kendisini genelde hep salondaki koltuğa inatla çarparım =P

Ayrıca son mesajına koptum ahahah Very Happy:D Yok etmende mesajlarını yardımcı oldum merak etme Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePerş. 15 Nis. 2010, 22:00

Yarislari sevmiyorum!
Hep en öndeki ilgi görür, hep birinci olan "en" iyidir...
Halbuki arkada birinciye yetismeye çalisan onlarca kisi vardir, ve o kisiler belki de birinci olandan çok daha fazla enerji sarfetmektedirler. Ama onlar birinci olmadikça onlarin ne derece ugrastigini kimse anlamaz...

Birinci degilim, olamiyorum, ve aslinda olmak da istemiyorum! Sadece ugraslarimin yeterli saygiyi görmesini istiyorum.
Cok sey mi istiyorum?
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimeC.tesi 17 Nis. 2010, 02:20

Ne yarismasina katildin bilemiyorum, yada katildin mi ama önemli olan zaten birseylerde cabalaman ve ugrasman. baskalari takdir etmis etmemis o kadar da önemli degil bence.. kendin memnun kalman önemli..

ben bir fenayim su an hakkaten nerdeyse koca bir caydanlik cay ictim kalbimin caprintisini tarif edemem! Merry yi gördügüm zaman bile bu kadar carpmiyor yani düsünün içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 ölüyorum galiba
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 12:39

Yarismaya katilmadim. Sadece okumak zor sey Rolling Eyes

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 Seni Gara bile böyle çarpmamisti demek ki
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 13:00

yok Gara carpmiyor, direk ezip geciyor genelde içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 o ince narin vücuduyla nasil yapiyor anlamis degilim içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 957859 puhaha içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939

dün basima gelenlere.....
trende gdiyorm acayip da dolu, haftasonu... birden baktim acayip tipler oturdu yanima -ama görseniz kusarsiniz! sapsari saci siyaha boyatip en az 2-3cm cikmissa, mavi koca gözlere yamuk bir siyah makyaj yapinca o kadar igrenc oluyor! onu da gectim birde 100kilo falanlar kisa kolsuz acik sacik giyinince... bööööö pale
aman bana ne dedim kitap okuyrm zaten bosverdm, birden biri demez mi "surda Merry yaziyor, merry mi dinliyorsun" ben nerde diye düsünürken,kafamda butonlari unutmusum! evet dedim fanlariyim. "Merrynn fani varmiymis, cok sikicilar bence" ben:" içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 49464 " birsey demedim, sacma muhabettlere girmem!!!!!!! dinlemediklerine daha cok sevindim hatta, o tipler dinleseydi ben köprüden kendimi ataradm falan yani.. Merry dinlemeye laik degiller içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 945242 beyni bos insanlar.
LMC bugün Bochuma geliyormus , otelde kalmk icin oraya gidiyorlarmis, albümlerini almislar imzalatmak icin de, SID den de ondan bundan anlatiyorlar falan, her iki cümlede bir de sunu taniyormusun bunu taniyormusun. TANIYORUM, TANIMAZ OLAYDIM! içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939
duragimin geldigine sükrettim!
hep diyorm Merry hakkinda konusack birini istiyorum diye ama bigün böyld tiplerle karsilasmaktansa kimseyi tanimamk daha iyi!

off acayip uzun yazdm, ne dertlenmisim ama içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 13:12

içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 Geçmis olsun. Aslinda ben de MUCC'dan konusacak adam istiyorum, ama sendeki de sans mi sanssizlik mi karar veremedim Very Happy
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 14:27

mucc fani cok görüyorum aslinda ben Very Happy
bir defa myspace de birini bulmustum aslinda Merry'yi yeni dinlemeye baslamis falan ama birkac kez konustuktan sonra "Merry cok karisikmis" diyip konusmaz oldu. kimine karisik geliyor kimine sikici, pes dogrusu içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939
twitter de görüyorum aslinda bir sürü fanlari var ama aralarina karismak istemiyorum yabanci olarak -birde acayip hentai lar içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 ben hic öyle degilm diyemem ama o kadar da pisagiz degilim yani.. anlatsam burda neler okudugumu rtük burayi kapatir içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 okumaz oldum zaten-sonradan aklimdan cikmiyor okuduklarim içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 851721 puhaha

her yer insan kayniyor ama konusacak kimse yok Very Happy bu forumu nasil etmisim de bulmusum hayret dogrusu içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 16:08

su an dünyada hicbir olay konusulmuyor TVXQ'nun dagilmasi protesto edilioyr ben böyle birsey görmedim hayatta içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 en cok tweet edilen 1. topic-dünya basimiza yikilsin ama TVXQ dagilmasin!
müthis yaa aglayasim geldi, dagilma olayina degil, bu kadar destege içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 57288
içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Savetvxq
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 16:57

Vay be! Dagiliyorlar filan gibi birseyler duymustum ama dedikodu diye düsünmüstüm Sad Yazik olacak...
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 18:02

tam olarak dagilmiyorlar, sirketle alakali bir sorunmus galiba ve ancak TVXQdan baska bir grup kurulsa devam edebiliyorlarmis, o yüzden 2si gidip 3 kisi kalacaklarmis.. bu kampanya baslatanlar da hepsi bir olsun,5ini de seviyoruz diye yapiyorlar..

yinede saskinim ben! haberlerde falan da bahsederlerse sasirmam! teknoloji ve cagin geldigi noktaya bakin -umarim i$e yarar cünkü bende severdim cidden..
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 18:51

Ben de böyle birsey duymustum, ama okudugum haberde diyordu ki DBSK olarak Japonya'da devam ediyorlarmis... ?
gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePaz 18 Nis. 2010, 21:58

Artık bıktım insanlardan dediğni duymayanlardan tiksindim sorumsuzlardan dediği lafın nereye gittiğini bilmeyenlerden tanrıyı yok sayıp kendini tanrı sananlardan bir gram olsun alçak gönüllülük ne bilmeyenlerden adabı ile takılmayanlardan! her şeyi bilip de kendini bilmeyenlerden! BAZILARI YÜZÜNDEN İNSAN ŞEKLİNDE OLDUĞUM İÇİN TİKSİNİYORUM KEŞKE SÜMÜKLÜ BÖCEK OLSALARDI DA ŞU HAYATTA DAHA SEVİMLİ OLSALARDI!!!!!!!!!

HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM AMA ARTIK TAK ETTİ! BU HİTAPLARIM BU FORUMDAKİ HİÇ KİMSE İÇİN DEĞİLDİR. FORUM DIŞI YARATIKLARADIR!!!!!
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi 19 Nis. 2010, 18:06

Orihara Maya demiş ki:
Ben de böyle birsey duymustum, ama okudugum haberde diyordu ki DBSK olarak Japonya'da devam ediyorlarmis... ?
detayini bilmiyorum- bir diyorlar imzaladiklari seyden dolayi, bi digerleri diyor aralarinda anlasamiyoralrmis üyeler... kore de TVXQ birseyler yapiyor mu ki? hep Japonyada görüyoruz zaten

gozluklu bayagi birseylere kizmis..
birilerine kizmak ve sinirlenmek ve onlarin kötü" odluklarini görmek iyileri yüceltiyor diye düsünüyorum.
kötü olmasa iyinin degeri anlasilmazdi..
gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimePtsi 19 Nis. 2010, 20:57

mError demiş ki:

Alıntı :
gozluklu bayagi birseylere kizmis..
birilerine kizmak ve sinirlenmek ve onlarin kötü" odluklarini görmek iyileri yüceltiyor diye düsünüyorum.
kötü olmasa iyinin degeri anlasilmazdi..

Ama ben bıktım hep iyi olmaktan. Yani iyi olup insan olup o insanların saçmalıkları altında ezilmekten bıktım. Kötüler olmadan da iyinin değeri anlaşılabilir. Her şeyin zıttı olmak zorunda değil. Hep iyi olup sineye çekmekten sıkıldım artık. Çok üzgünüm her zamanki gibi Crying or Very sad
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı 20 Nis. 2010, 18:03

üzülme bence cünkü seni üzenler zaten üzülmen icin seni üzüyorlar, izin vermemelisin buna! zordur bazen ama yinede güclü olup üzülmedigini göstermelisin.. yoksa dedigin gibi hayat cekilmez, dertler ve sorunlarla yalniz degilisin ki! seni üzenler elbet bir gün kendileri üzlecek!!!!!!!!!
gozluklu

gozluklu

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı 20 Nis. 2010, 20:02

teselliler için teşekkür ederiyorum. ama bence üzen insanlar asla ama asla üzülmeişler ve üzülmek ne bilmiyorlar. ya da tam tersi ezikliklerini bastırmaya çalışıyorlar üzerek...
Megumi

Megumi

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimeSalı 20 Nis. 2010, 21:34

Orihara Maya demiş ki:

DBSK SM ent. dava açmıştı
Davayı kaybettikLerinden doLayı korede DBSK adı aLtında herhangi bir iş yapamıyacakLAr
Ancak Japonya daki şirketLEri onLarı destekLemeye ve grup aktiviteLerini destekLemeye devam ediyo

Gruptan 3 kişi Xiah Hero biri daha açmış davayı
Grup henüz soLo mu oLucak ne oLucak biLinmiyor...
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. 21 Nis. 2010, 00:54

stüdyo sahipleriyle arkadaş olmak yorucu
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: içinizden geçeni yazın...   içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 Icon_minitimeÇarş. 21 Nis. 2010, 11:37

albertine demiş ki:
stüdyo sahipleriyle arkadaş olmak yorucu
sürekli taşınanlarla arkadaş olmak da öyle içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939 hala kollarım ağrıyo içinizden geçeni yazın... - Sayfa 25 654939
https://japon.yetkin-forum.com

içinizden geçeni yazın...
25 sayfadaki 43 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Sonraki