japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rüya

+2
Admin
albertine
6 posters
YazarMesaj
albertine

albertine

Rüya Empty
MesajKonu: Rüya   Rüya Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 10:27

Arkadaslar gördüğümüz ilginç, olağanüstü rüyalarımızı burada paylaşabiliriz.Hatta rüya yorumlayabilenler varsa burada bize anlatabilirler.. Sleep
Admin
Admin
Admin

Rüya Empty
MesajKonu: Geri: Rüya   Rüya Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 10:43

sohbet bölümüne daha uygun oldugu için konuyu buraya taşıdım Wink Aklıma şimdi ilginç bi rüya gelmiyo malesef gelirse anlatırım Rüya 510855
https://japon.yetkin-forum.com
albertine

albertine

Rüya Empty
MesajKonu: Geri: Rüya   Rüya Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 11:01

İyi yapmışsın admin kardeş.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Rüya Empty
MesajKonu: Geri: Rüya   Rüya Icon_minitimeC.tesi 17 Tem. 2010, 12:22

Çok süper bir rüya gördüm!!!
İlginç veya olağanüstü değildi ama çok mutluydum T-T
X japan konseri varmış, duyar duymaz ona koşuyorum, ve çok az seyirci olduğu için Yoshiki sahneden iniyor, fanlarla resim çektiriyor. Ben de resim çektirmek istiyorum, iki arkadaşım varmış benimle onlardan çekmelerini istiyorum, neyse Yoshiki ile sarılıp resim çektiriyoruz. Sonra tam Toshi gelirken UYANDIM! Rüyama geri dönmek istiyorum... Rüya 57288

X japan forever cheers
Ecthelion

Ecthelion

Rüya Empty
MesajKonu: Geri: Rüya   Rüya Icon_minitimeC.tesi 17 Tem. 2010, 12:48

Rüyanız hayrolsun o zaman Sensei Rüya 654939
Battousai

Battousai

Rüya Empty
MesajKonu: Geri: Rüya   Rüya Icon_minitimeC.tesi 17 Tem. 2010, 18:47

şimdi söyleyeceğim rüya çok fantastik gelebilir ama hepsi gerçek Smile üstelik yaklaşık iki üç ay önce yaşadım ilk rüyam bi metrodaydı galiba kalabalık bir yer oraya nasıl ve neden geldiğimi bilmiyordum etrafıma boş gözlele bakarken bana bakan bir çift çekik göz gördüm tatlı bi japon kız bana bakıyordu ona baktığımı görünce gülümsedi ve başını hafif yana yatırdı evet evet msn gülümsemesi Very Happy sonra parmağı ile arkamda bi yer işaret etti dönüp baktım bişey yoktu geri kıza döndüğümde ortalıklarda yoktu. bunu ilk gördüğümde sıradan bi rüya yaa hay allah kızda çok tatlıydı dedim geçtim. ama rüyadan bi gün sonra aynı kızı bi göl evinin kenarında gördüm ben yüzmeye çıkmış iskeleden atlıcaktım ki ormanın derinliklerinde onu farkettim "hey sen" diye seslenmek üzereydim ki bi ses geldi oraya baktım tekrar kıza döndüğümde kız ortadan yine kayboldu. arkadaşlarıma anlattım gülüp geçtiler Smile hatta dalga bile geçtiler rüyandaki kıza aşık mı oldun yoksa diye. üçüncü gün otel gibi bi yere gidiyorum tam oda işlerini hallederken o görüyorum dur demeye kalmadan asansörle yukarı çıkıyo merdivenlerden onu çatıya kadar takip ediyorum sen kimsin diyerek yanına yaklaştığımı görünce bana el sallayıp kendini çatıdan aşağı bırakıyo ve ben terler içinde kalkıyorum. üç gün ard arda farklı mekan aynı kız çok ilginç bi rüya dizisiydi bölümü gördüm paylaşmak istedim
kyramia

kyramia

Rüya Empty
MesajKonu: Geri: Rüya   Rüya Icon_minitimeC.tesi 17 Tem. 2010, 18:57

size geçen sene gördüğüm ve asla unutamadığım bi rüyadan bahsedicem ... adminim kızmazsın umarım Very Happy

en başta belirtiyim yanlış anlaşılmasın gerçekten çok meraklı biriyimdir Smile

neyse daha istanbul buluşması resimlerini 2-3 ay önce admini gerçekten çok merak ediyordum .. hatta bilgisayar programı mı acaba diye düşünmedim değil XD
artık kafaya ne kadar taktıysam rüyama admin kafasında soru işareti olan biri olarak girmeye başları ... foruma takılmayı bıraktığım zamanlarda admin yine rüyama girdi ... neden foruma girmiyorum diye elindeki sopayla beni bi güzel dövüyodu ... Very Happy
nasıl uyandığımı ben bile bilmiyorum .... XD
Ecthelion

Ecthelion

Rüya Empty
MesajKonu: Geri: Rüya   Rüya Icon_minitimeC.tesi 17 Tem. 2010, 19:13

Puhahahaha çok fazla takmışsın bence Rüya 654939
Ben çok ağır grip olduğum bir dönemde Naruto izleyip yatmıştım hüzünlü bir bölümdü bilinç altıma işlemiş herhalde Efsanevi Sannin'le sake içiyordum çok garipti... Shocked
Admin
Admin
Admin

Rüya Empty
MesajKonu: Geri: Rüya   Rüya Icon_minitimePaz 18 Tem. 2010, 11:10

kyramia demiş ki:
size geçen sene gördüğüm ve asla unutamadığım bi rüyadan bahsedicem ... adminim kızmazsın umarım Very Happy

en başta belirtiyim yanlış anlaşılmasın gerçekten çok meraklı biriyimdir Smile

neyse daha istanbul buluşması resimlerini 2-3 ay önce admini gerçekten çok merak ediyordum .. hatta bilgisayar programı mı acaba diye düşünmedim değil XD
artık kafaya ne kadar taktıysam rüyama admin kafasında soru işareti olan biri olarak girmeye başları ... foruma takılmayı bıraktığım zamanlarda admin yine rüyama girdi ... neden foruma girmiyorum diye elindeki sopayla beni bi güzel dövüyodu ... Very Happy
nasıl uyandığımı ben bile bilmiyorum .... XD

hepinizin kulağına küpe olsun bu sözler Rüya 942747 foruma girmezseniz kabusunuz olurum Rüya 430865 Razz
https://japon.yetkin-forum.com
kyramia

kyramia

Rüya Empty
MesajKonu: Geri: Rüya   Rüya Icon_minitimePaz 15 Ağus. 2010, 14:57

aman bi daha yaparmıyım zaten adminim ... 1 aydır tatildeyim giremedim foruma ... korkundan gelir gelmez bilgisayarı açtım zaten XD

Rüya
1 sayfadaki 1 sayfası