japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı

+26
Kat-tun
OosakiNana666
ShiNa-ChaN
melancholyoftherain
efsane_rock
Chiyo
japonqoliq
edanurkiz
Megumi
harajuku_mai
Kazuya99
Aslihan
Michiru-chan
Shizuka
musashimaru
efsane
shirayuri
diaboliksword
Orihara Maya
Hotarubi
umi
Desire
kazemaru
mutafoglu
Shuunen
ChunLiFan
30 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
ChunLiFan

ChunLiFan

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Empty
MesajKonu: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimePtsi 04 Şub. 2008, 13:27

İşte Gotik Japon gençleri...

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 2008012612013349350yo6bfd3

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 200801261201334926bgbabiq1

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 20080126120133493726dqbxu0

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 200801261201334945fwnwbnz8

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 200801261201334939ufpnbdr2

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 200801261201334943xbymbkt8

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 2008012612013349497x33bdi5

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 200801261201334957y15cbvl6

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 200801261201334941rj0zbej6

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 200801261201334973iyimbvr4
https://japon.yetkin-forum.com
Shuunen

Shuunen

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeC.tesi 09 Şub. 2008, 02:03

Yalnız bazı resimler yanılmıosam Kawaii tarzına da girio Very Happy Ne çok emo ve gotik insan var bu Japonyada...
http://dokudoshiikinoko.deviantart.com
ChunLiFan

ChunLiFan

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeC.tesi 09 Şub. 2008, 02:47

Shuunen demiş ki:
Yalnız bazı resimler yanılmıosam Kawaii tarzına da girio Very Happy Ne çok emo ve gotik insan var bu Japonyada...

Aaa öyle mi....Ya inan ki ben hiç anlamıyorum Kawaii,emo fln:D:DHepsini Punk adı altında toplayayım dedim.Yinede bilgilendirdiğin için saol....
https://japon.yetkin-forum.com
mutafoglu

mutafoglu

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeC.tesi 09 Şub. 2008, 03:21

bunlarda bi de cosplay olayı var.
adamlar aşmışlar Very Happy
lakin biraz fazla kasıyolarmış gibi değil mi sizce de ?
tamam, onlara normalleşmiş bunlar ama biz tükleri bu kadarı bozar be abi
Amerika, kültürlerini maymuna çevirmiş garipleriminin Neutral
(not 1: şahsi yorumumdur, tabii ki başkasını bağlamaz)
(not 2: türk-japon moderleşmesinin karşılaştırılmasına dair okuduğum uzunca bir makale sonrası edinilmiştir)
kazemaru

kazemaru

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeC.tesi 09 Şub. 2008, 11:47

8. fotodakilere bayıldım.

@mutafoğlu: evet haklısın. Özellikle japon gençleri amerikan kültüründen çok etkileniyorlar. Özellikle hayatın her alanında çok fazla ingilizce kelime kullanılıyor.

Bu arada resimler bana Visual-Kei müzik gruplarını anımsattı (crossdress ve fantastik kıyafetlerle müzik yapan gruplar).
Bu arada cosplay ile ilgili başka bir başlık açarız Wink
Shuunen

Shuunen

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeC.tesi 09 Şub. 2008, 12:47

mutafoglu demiş ki:
bunlarda bi de cosplay olayı var.

Çok güzel olan bir sürü cosplay olması lazım benm pcde bi yerlerde Very Happy Bulursam ayrı bi başlık açıp oraya koyiim resimleri Very Happy Tabi benden önce davranıp da açan olursa daha iyi olur Razz
http://dokudoshiikinoko.deviantart.com
Desire

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeC.tesi 09 Şub. 2008, 15:13

ne gothik i abi yavvvv
bunlar ne yaaaa
bi de oraya gitmeyi düşnüyodummm
beni orda yerler bunlarrr
hehe lol! lol! lol!
umi

umi

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeCuma 29 Şub. 2008, 18:06

bunlarda daha çok visual kei kokusu alıyorum. the gazette, girugamesh, ancafe gibi grupların üyelerinin cosplaylerini gördüm.en çok da 2. sini sevdim. soldaki "totemo kawai"
http://site.anime.web.tr/girugamesh/
Hotarubi

Hotarubi

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeCuma 29 Şub. 2008, 19:28

şahsen kimono giymiş çayını yudumlayan japonları daha çok tercih ederim :scratch:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeC.tesi 01 Mart 2008, 02:33

Valla bence cok sekerler Very Happy Bu arada kirmizi ekose hastasiyim, yani o yari pantolon yari sorta ve o ekose etege bayildim!!! Ben de istiormmmmm! Very Happy
Isin guzeli, boyle giyinseniz Turkiye'de size garip garip bakarlar, hatta laf bile atabilirler, ama Japonya'da istedigin gibi dolas, kimse bisey demez cunku senden daha garibi iki adim otede durur...
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeSalı 25 Mart 2008, 21:09

akailili demiş ki:
Valla bence cok sekerler Very Happy Bu arada kirmizi ekose hastasiyim, yani o yari pantolon yari sorta ve o ekose etege bayildim!!! Ben de istiormmmmm! Very Happy
Isin guzeli, boyle giyinseniz Turkiye'de size garip garip bakarlar, hatta laf bile atabilirler, ama Japonya'da istedigin gibi dolas, kimse bisey demez cunku senden daha garibi iki adim otede durur...

dayak bile yiyebilirsiniz ben kakashi eldivenimle geziyorum millet ona bakıyo bide böyle olsan neler olur heralde Smile
http://www.diabolikss.com
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimePaz 26 Nis. 2009, 02:35

bunları görmek için japonya'ya gitmeye gerek kalmadı avrupalı daha doğrusu alman dostları sağolsun bir akımdır sürüyor buraya!

japonların ki süper duruyor,
ama burdakiler gıcıklar yakışmıyor burdakilere birde çok terbiyesizler yaa sinirim ben bu kılıkta birini gördüm mü yolumu değiştiriyorum valla...

birde böyle dolaşınca bişey oldum sanıyor burdakiler ve rockın alasını dinliyoruz diyorlar.
j-rock dinleyenler böyle dolaşıyor burda ama benim dinlediğim sertliği onlar haytta dinleyemezler, demek rock veya gotik punk dinlemek için böyle dolaşmak gerekmiyormuş!!!
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimePaz 26 Nis. 2009, 12:50

Almanlari bilemem ama Fransa'da da böyle dolasanlar var. Pek dikkat çekmiyorlar ama, sadece 'tatli' gözüyle bakiliyor onlara. Tabii bir de punkçilar var, ben asil onlardan tirsiyorum Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 67431 Yanlarinda 3 tane devasa kangalla dolasiyorlar, her taraflarindan koca koca piercing'ler sarkiyor, ve sokakta yasiyip (ne kadar pis olduklarini söylememe gerek yok sanirim) ha bire dileniyorlar Rolling Eyes Ama buradaki gotikler genelde daha bir "asalet" meraklisi, o yüzden bayagi güzel seyler giyip dolasiyorlar. Ama genelde j-rock dinlemiyorlar benim bildigim. Daha çok gotik müzik yapan karamsar gruplari dinliyorlar Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 67431 (bu gruplarin en hafifi sanirim Within Temptation ve Nightwish filandir...)
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimePaz 26 Nis. 2009, 16:40

burda punkcilar daha cok j-rockcilara göre ama nedense j-rock dendigi zaman cogunun aklina yukari fotodaki tipler geliyor aklina, ben buna kiziyorum iste, insanin giyim kusam tarizyla dinledigi muzigin ne alakasi var?
birde j-rock dinleyenler burda cogu 18 yasin altinda...
sirf renkliler eglenceliler diye dinliyorlar gibi geliyor bana gercek anlam aradiklari yok gibi yani...
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeSalı 05 Mayıs 2009, 20:56

merry demiş ki:
bunları görmek için japonya'ya gitmeye gerek kalmadı avrupalı daha doğrusu alman dostları sağolsun bir akımdır sürüyor buraya!

japonların ki süper duruyor,
ama burdakiler gıcıklar yakışmıyor burdakilere birde çok terbiyesizler yaa sinirim ben bu kılıkta birini gördüm mü yolumu değiştiriyorum valla...

birde böyle dolaşınca bişey oldum sanıyor burdakiler ve rockın alasını dinliyoruz diyorlar.
j-rock dinleyenler böyle dolaşıyor burda ama benim dinlediğim sertliği onlar haytta dinleyemezler, demek rock veya gotik punk dinlemek için böyle dolaşmak gerekmiyormuş!!!

su misuculara hele bayiliyorum guya almancayi japonca siveyle konusuyo gibi konuyuorlar yikildim duydugumda kizim siz normal konusamiyormusun dedim japonlar böyle konusyor onda konusuyoruz dediler. O zaman git önce japonca ögren ey allam. Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 654939

gercekten cok abartili ve igrenc yerine göre ya.
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 12:15

öf sorma Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 942747 valla bunlarin yüzünden j-rock in da adi kirleniyor Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 654939 sanada anlattim ya gecen dergi ariyordum Merry var mi diye, adam sordum "jrock hakkinda baska dergiler var mi" diye, adam bi dalga gecti "sen su micky mouse rockcilari mi seviyorsun" diye,
halbuki Merry'nin öyle renkli ve cocuksu bir tarafi yok Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 654939
birde su sonradan cikma burdaki gruplar yok mu efsane, Cinema Bizarr, Tokyo Hotel falan gibi Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 608300 valla midem kalkiyor onlari görünce.. Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 49464 bööööööö pale
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 16:00

yani bide hadi cinema bizarr hadi birazcik benzetmege calsiiyo cok kötüde olsa ya tokio hotel neyin nesi bide cocuklar almanya ici kalmadibütün dunyada ünlü olmaya yola ciktilar ah ah gercekten cok kötü ya manga satlan bölümüne kitabcida gitemye bile iki kere dusunuyorum japonyada olam hic problem oomazdi burda hep coluk cocuk oluyo basinda
musashimaru

musashimaru

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 16:58

evet bunları türk haber sitesinde görmüştüm. maskeli baloya katılıyor gibi hepsi Smile
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 17:25

efsane demiş ki:
yani bide hadi cinema bizarr hadi birazcik benzetmege calsiiyo cok kötüde olsa ya tokio hotel neyin nesi bide cocuklar almanya ici kalmadibütün dunyada ünlü olmaya yola ciktilar ah ah gercekten cok kötü ya manga satlan bölümüne kitabcida gitemye bile iki kere dusunuyorum japonyada olam hic problem oomazdi burda hep coluk cocuk oluyo basinda

aynen efsane bu salaklar yüzünden Merry de, Dir en Grey falan gibi ciddi gruplar da artik gelmiyor Almanya'ya! seviyeyi iyce indirdiler!
benzetmeye calisiyor ama yapamiyorlar efsane,igrenc görünüyor bence, avrupali erkeklerin yüz hatlari daha sert o tarz bir makyaj yakismiyor Evil or Very Mad yaptiklari muzik de ucuz taklit, japonlarin verdigi havayi vermiyor, veremiyor!
ay birde gecen sene az kalsin eurovizyona katiliyorlardi Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 654939 tüm dünyaya rezil olmaktan ucuz kurtulduk valla Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 19:11

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 654939 Japon Forumda sayenizde Japonya'dan çok Almanya hakkinda bilgiler edindim
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 20:23

kiz lili fransadada varmi bunlardan ?
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 20:24

@ merry : kiz cinema bizarre katilmadi mi ya ondan önceki sene
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 20:43

Fransa'da dediginiz kadar kötüsünü görmedim ben Very Happy
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimeÇarş. 06 Mayıs 2009, 21:24

Valla bi çok türk kızı bu gothiclerden daha güzel yapıyor bence.. Japonların gothic akımını sevmiyorum çoğu rezil ediyor kendini.. Arada istisnalar var tabii.. Ama ben bi kaç arkın gothic tarzda resimlerini gördüm süperlerdi çokta yakışmıştı onlara Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 957859
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı   Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı Icon_minitimePerş. 07 Mayıs 2009, 01:46

akailili demiş ki:
Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 654939 Japon Forumda sayenizde Japonya'dan çok Almanya hakkinda bilgiler edindim

napalim akailili ben cok dertliyim bu konuda iyice tiksindirdiler beni valla efsanenin dedigi gibi insan utaniyor o ortamlara girmeye
siz gelin birde bana sorun Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 654939 Merry fani ben, herseyi delik delik arastiriyorum manyaklarin oldugu ortamlara girmeye mecbur kaliyorum, birde bana ters ters bakiyorlar Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı 654939 bunun ne isi var burda deer gibi kendiler gibi degilimya ...

yaw birde her biseye KAWAII diyip duruyorlar efsanenin dedigi gibi ögrenmisler bir iki kelime japonca biliyom saniyorlar
ahhhh ne dertliyim ben ne dertli pale tam damar konuya girdik valla
sükret akailili orda böyle sacmaliklar yok burda acayip boyutta.

efsane cinema seyleri katilacaklardi da katilamadilardi hatirlarsan eurovizyona. iki sene oldu mu yaw Shocked allahim zaman ne cabuk geciyor

Japon Gençlerin Yarattığı Gotik-Punk Akımı
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Gotik - Lolita modasi
» Daft Punk - Interstella 5555
» Japon bulmacalari
» Japon gazeteleri