japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamenashi Kazuya

+4
KiyoKa ChaN
Orihara Maya
Nodame^^
rei
8 posters
YazarMesaj
rei

rei

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 11:40

Kamenashi Kazuya 558990264smallbb8uz2
İsim: Kamenashi Kazuya
Takma isim: Kame, Kame-chan, Kazuya, Ka-kun
Meslekler: Aktör ve Şarkıcı
Doğum Tarihi: 23 Şubat 1986
Doğum Yeri: Edogawa Tokyo Japonya
Boy: 171 cm
Kilos: 53 kg
Burç: Balık
Kan grubu: B
Aile: 2 abi, 1 erkek kardeş ve köpeği Ran
Sevdiği Yemek: Sushi
Yetenek Ajansı: Johnny's Entertainment

eveeeeet... kame-chan wa kawaii neee~ xDDD bakanishi'mle aynı grupta yer alan yine johnny's tarafından bize verilen bir lutufdur XDD ama eniştemdir kendileri o yüzden sulanmıyorum O__o yine de çok severim kendilerini xDD tanıyanınız var mı 0.o
Nodame^^

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Geri: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 13:44

gokesende gormustum cokta hosuma gittigini soylemem. sole kendinden hoslandiracak bir dizisi varmi. gokusende pek etklenemedim kendisinden Rolling Eyes
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Geri: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 13:45

Nobuta wo produce'ta oynamamis miydi bu?
Nodame^^

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Geri: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 13:55

bilemicem o diziyi izlemedim malesef nasil guzel bir dizimi Question
rei

rei

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Geri: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimePtsi 04 Ağus. 2008, 15:50

evet kiritani shuji olarak oynamıştı xD
ayrıca gokusen sayesinde iki, nobuta wo produce sayesinde bir adet en iyi yardımcı ve en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştı XD
gokusen 2yi kendileri için izlemiştim zaten(o yüzden ordaki rolü de hoşuma gitti sanırım xDD )

ayrıca gokusen 2nin şarkılarından kizuna ve special happinessı kendileri yazmıştır O__o
kat-tunda da önemli bir yeri var kendilerinin 0.o

kame-chan sevimlez mi ya ^^
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Geri: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimeÇarş. 21 Ocak 2009, 12:25

kame chan çok sevimlidir... seside oyunculuğuda iyi bence... nobuta wo produce ta herne kadar bazen beni sinir etsede severim keratayı... Kamenashi Kazuya 235242 teşekkürler !
efsane

efsane

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Geri: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimePaz 17 Mayıs 2009, 23:49

ah kame ah böyle bu cocugu görünce yüzüne dokunasam geliyor acaba cildi göründügü kadar yumusak mi neyse sapik hallerimi bi gecelelim. Cartoon diye showlari var bunlarin kattun grubunla cok komik herkesin bakmasina tavsiye ederim
Arwen~

Arwen~

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Geri: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimeÇarş. 02 Eyl. 2009, 16:41

efsane demiş ki:
ah kame ah böyle bu cocugu görünce yüzüne dokunasam geliyor acaba cildi göründügü kadar yumusak mi neyse sapik hallerimi bi gecelelim.
Kaymak gibi görünüyor lol! Kame sesine kurban oLdugum xD
Herbiseyi harika Very Happy Gokusen de cok sevmistim onu haLa da cok severim ^-^
Darkangel

Darkangel

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Geri: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimePerş. 12 Kas. 2009, 21:03

Japon aktörler arasında Ikuta'dan sonra en sevdiğimdir kendisi. Sonra Yamapi ve Matsujun gelir. One Pound dışında çevrilmiş bütün dizilerini izledim ve gerçekten yetenekli olduğunu düşünüyorum. Bence dramadan çok komedi de başarılı. Grup içinde ise öne çıkması boşuna değil çünkü karizma denen şeyden Jin ve Kame'de kürekle var. Diğerleri birazcık piyon gibi kalıyor. Ancak zaten grupları ön plana çıkaran bir veya birkaç üye olmazsa tutmaları da zordur. Arashi de Ohno ve Matsujun, News de Yuya ve Yamapi gibi Kat-Tun da Jin&Kame

Kamenashi biraz kendini beğenmiştir evet ama bu kadar ünden sonra şaşılacak bir şey değil bence. Aslında grup içinde en girişken insandır. Çok kawaiidir. Gülümsediğinde insanın otomatikman gülümseme isteği duymasına yol açar. Çevirdiği dramalarda her zaman set görevlileri tarafından çok sevilir. Çünkü Kame'ye göre asıl stresi taşıyan onlardır ve sette her daim şebeklik yapmayı, etraftakileri güldürerek rahatlatmayı sever. Mesela Nobuta'da Mariko ilk başlarda Kame'den çok ürktüğünü ve onunla konuşmaktan korktuğunu ama sonra Kame'nin kendisiyle ilgilenerek rahattığını ve sonra onunla konuşmaya başladığını söylemiştir.

Akame meselesine gelince Jin ve Kame biraz bu işi düdüklemeseler bu kadar büyümezdi bence. Yok dudak dudağa pozlar, yok konserlerde yılışmalar falan Ne zaman bir skit yapsalar Jin kız Kame de onun ilgilendiği erkek olur. Eh ateş var duman neden olmasın yane di mi Smile
http://darkangelhome.proboards.com/index.cgi
Kazuya99

Kazuya99

Kamenashi Kazuya Empty
MesajKonu: Geri: Kamenashi Kazuya   Kamenashi Kazuya Icon_minitimeC.tesi 05 Ara. 2009, 01:34

waaa bende diorm bu kamenashi kazuyanın resimleri nie böle şarkıcı resimleri gibi diyordm Very Happy bu adamın bende facesi var kamenashi kazuya xD sürekli yeni resimler ekliyor şarkı söylerken felan demekki ünlüymüş xD

Kamenashi Kazuya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konnichi Wa, Watashi Wa No Namae Kazuya Desu