japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ouran High School Host Club

+8
Lee
Lenore
Luthien
SnoK
diaboliksword
Yagami Yasaki
Nodame^^
rei
12 posters
YazarMesaj
rei

rei

Ouran High School Host Club Empty
MesajKonu: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePerş. 31 Tem. 2008, 14:22

var mı ki bunu bilmeyen_?
haruhi isimli sevimli bi kız(damn rich bastrads xD ) zenginlerin ve prestijli insanların çocuklarını gönderdiği ouran koukou'dan burs kazanır, ancak tam okula gitmeden önce bitlenir ve saçlarını kestirmek zorunda kalır, erkek gibi görünmektedir. ders çalışmak için boş bir sınıf ararken 3. müzik odasına girer, ancak orası host clubın kullandığı sınıftır, şamata, karmaşa derken yanlışlıkla çok pahalı bir vazoyu düşürür ve ödemesi için host clubda işçi olarak çalışması gerekmektedir. falan filan falan filan xD

okuduğum en komik mangadır büyük ihtimalle XD
chapter 62 sonrası yorumlar;
Spoiler:

chapter 63 daha çıkmadı ama rawı çıkmış, hemen spoiler vereyim:
Spoiler:
Nodame^^

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePerş. 07 Ağus. 2008, 15:35

63.cu bolum cikti cok komik bir bolumdu.tamakinin elini haruhinin yanagina koydugu sahne cok kawaai idi tam chuu sahnesi olcak derken gene hayalkirikligina ugradim Crying or Very sad bu is uzucakta uzucak sanirim. ama yavas yavas birbirlerine birseyler hissetdiklerinin farkina variyorlar gibi. kacirilma sahneside en son sayfada bulunuyor ne olup bittigini ogrenmek icin gene bir ay beklicez Evil or Very Mad
Yagami Yasaki

Yagami Yasaki

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePerş. 07 Ağus. 2008, 17:03

animey seyredeli sanırım 1 sene oluyor manga hala devam mı ediyor başlarım okumaya
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeCuma 08 Ağus. 2008, 18:11

adına dergi bile yaptık Very Happy
http://www.diabolikss.com
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 22:00

ouran 1 numaradır ama açıkçası mangadaki çizimlerin kalitesi konusunda şühelerim var... özellikle bi yerde Hikaru'nun Hikaru olduğundan şüphe etmiştim...mangada animedeki kalite olmasa da bu anime insanı kitliyo =)
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 11:38

ouran en eğlendigim animedir kesinlikle cok güldüm yani cokda komik değil ama izlerken gülmeye ihtiyacım vardı galiba kısss kıssss güle güle izledim izlemeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum mutlaka İZLEYİN mangasına gelince oda güzel animede olmayan bölümler falan var onlarında animede olmasını hatta ouran a bir sezon daha cekilmesini cook istiyorum ama zor biraz Very Happy
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 12:05

biraz kapı açık şekilde bitti sanki Very Happy aslında zor değil yapabilirler Very Happy Haruhi kral oldu ya Very Happy Tamakinin yerine Very Happy olabilir yani ama ilk tadı verir mi bilinmez
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 08:47

verir verir ben ouranda herşeye fitim yeterki bir sezon daha çeksinler Very Happy
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 09:00

tamam ben senaryonun başlangıcını da yazdım Very Happy
haruhi kral oldu ya,okula bi kız gelir,bunn da kendi grubu varmş hiç erkek almıyolarmş bu gruba Very Happy kız haruhi ye aşık olur,eğer haruhinn kız olduğunu öğrenrse okula bunları rezil eder ve bunların yerine okuln en popüler grubu bu kızın ki olur,eğer kız olduğunu bilmezse de haruhinn peşini bırakmaz işte bunun çizgisinde bi başlangıç olar mı dersin XD XD
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 09:26

olmaz mı ya hemde süper ama tamakiyi daha aktif yapmaları lazım tamaki forever Very Happy

ilahım hatta Very Happy
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 20:45

orasını hallederiz zaten bi kız haruhi ye aşık olunca tamaki direktmen olaya akıyo XD geçirdiği krizler ve haruhiyi o kızdan uzaklaştırma çabası falan Very Happy olaylar gelişir gider yani Very Happy elbetteki tamaki forever hastayım o çocuğn hareketlerine XD
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 22:18

ya snok acayip gaza geldim izleyim ben bidaha tüm seriyi Very Happy
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 22:30

izle izle Very Happy hemen kaptın gazı iki dk. da Very Happy izleyesin varmış demek Very Happy
ya biz manga olarak yapsak belki senaryo tutar XD
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 22:48

mangasında bilmem ama animede süpr olur
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 22:50

animesi bizi aşar ondn manga dedim alıştırma olsun göze batmyalım XD
olayı geyiğe çevirdik nayıııııııır kızcaklar Ouran High School Host Club 240426
Luthien

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePaz 09 Kas. 2008, 19:08

Okurken gaza geldim yahu... My precious.. Manga'sını algılayamadım online okumak istemedim böyle laptopu çevirip kitap gibi okuması daha eğlenceli de, var mı bildiğiniz bir yer indirebileceğim?
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009, 11:36

Animesini bi solukta izlemiştim, mangasını okumadım ama 61.5'uncu bölümünü indirdim dün ve okudum. çok eğlenceliydi ^^ Tamaki'nin Japonya'ya ilk gelişinin konu edildiği kısa bir özel bölüm.

Tamaki hiç bi yerde geisha, ninja falan göremediği için hayal kırıklığına uğruyor, komikti baya Ouran High School Host Club 654939
Lee

Lee

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePerş. 13 Ağus. 2009, 12:59

İzlediğim en komik animelerden biri..
çok çok güzel..

+ Haruhi görüp görebileceğiz nadide akıllı kız karakterlerden.. Cool
Senem

Senem

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 09 Eyl. 2009, 13:43

Yha mangasını nerden buldunuz ben türkçe okumak istiyorum ama hiç biyerde bulamadmmm Crying or Very sad
CanSama

CanSama

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePaz 27 Ara. 2009, 17:15

Mangayı indirebileceğim bi yer söyler misiniz
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeCuma 23 Tem. 2010, 12:39

"Ouran High School Host Club" mangasının son bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu : 24 eylülde çıkacak olan Lala dergisinin 11. sayısında yayınlanacak. Serinin 18. ve sonuncu cildi Japonya'da bu kış çıkacak.
http://candynindunyasi.com
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeSalı 27 Tem. 2010, 14:05

Ouran bitiyor mu =(
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010, 10:17

Animesi çok kısa sürmüş çoook fazla güldügüm bir seriydi mangasını pek takip etmedim ama bitiyo olması normal epey sürdü yani
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeÇarş. 28 Tem. 2010, 13:24

yaaa ben mangasını hala okuyorum aynı zevkle devam ediyor =(
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePaz 08 Ağus. 2010, 12:00

bende aslında bi ara manganın başından alığ okusam iyi olur ya

Ouran High School Host Club
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ouran Koukou Host Club/Ouran High School Host Club
» Ouran High School Host Club
» Samurai High School
» Happy Hustle High
» After School