japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zettai Kareshi

+10
Lenore
Moongirl
KiyoKa ChaN
Megumi
matrixsakini
WhiteAngelboy18
aslian
Orihara Maya
Nodame^^
rei
14 posters
YazarMesaj
rei

rei

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePerş. 31 Tem. 2008, 11:25

Konusu:
Izawa Riiko, ideal erkek arkadaşını arayan sevimli bir kadındır. Birgün barda bir adamla tanışır, adam ona; "hayatını değiştirecek bir erkek arkadaşla tanışmak ister misin?" diye sorar. Kafası karışan Riiko, adamla beraber istenilen yere gider. Orada kendisine ideal erkek arkadaşın kişiliğiyle ilgili birkaç soru sorulur, görünüşüne karar vermesi istenilir. Ne olduğunu anlamayan Riiko aceleyle sorulara cevap verir ve gider.
Bir kaç gün sonra evine bir paket gelir. Paketi açan Riiko, içinde çıplak bir erkeğin uyuduğunu görür, yanındaysa bir kullanım talimatı vardır. Onu şirketten anlayıp durumu anlatırlar, gördüğü erkek, aslında Riiko'nun ideal erkek arkadaşı olması için programlanmış bir robottur! Önceleri onu evinde tutmak istemeyen Riiko, onu göndermek için her yolu dener, ama zaman geçtikçe, aslında onu göndermek istemediğini fark eder.
Bunlarla beraber, iyi bir aşçı olan Riiko, o sıralar hoşlandığı erkeğe Cream Puff yapmıştır. Birkaç talihsizlik sonucu yaptıkları hoşlandığı erkek tarafından yenilmez, üstelik rencide edilir, Riiko da yiyecekleri almayı unutur. Ancak o sırada oradan geçen bölüm şefi Soshi, cream puffların tadına bakar ve büyük babasının küçük dükkanında yaptıklarını hatırlar. Onu biraz geçmişe götüren bu pufflardan daha fazla yemek isteyen Sohsi, Riikodan rica eder. Başlarda bölüm şefi için böyle bir şey yapmak istemeyen Riiko, şefin gerçek duygularını bir kazayla öğrenince ona yardım etmeye karar verir.
Ancak bu durum, evinde zoraki tuttuğu ve Night ismini verdiği "ideal erkek arkadaş"ını biraz kıskandıracaktır... Ne var ki bu boşuna bir kıskanma olmayacaktır çünkü Riiko gerçekten de Soshi'den hoşlanmaya başlamıştır..

Karakterler
# Hayami Mokomichi as Tenjo Night
Zettai Kareshi Hayamimokomichijc6
Shirasagi Yuki tarafından, kadınları mutlu edecek bir erkek arkadaş olması için yaratılmış bir projenin deneme robotudur. Riiko'yu mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar, ne var ki bir robottur ve Riiko gerçek bir ilişki istemektedir. Onu Asamoto Soshi'den biraz kıskanır ve 7/24 onunla beraber olabilmek için Riiko'nun şirketinde temizlik görevlisi olarak işe başlar.

# Mizushima Hiro Embarassed as Asamoto Soshi
Zettai Kareshi 200pxmizushimahirook0
Riiko'nun çalıştığı tatlı şirketinin bölüm şefidir. Abisiyle şirket hakkında sürekli problemler ve karşıt düşünceler yaşamaktadırlar. Bir gün Riiko'nun cream puff'ından yer ve bu onu eski günlere götürür. Büyük Babasının ilk açtığı küçük bir dükkanda yaptığı cream puffları yediği günleri hatırlar. Büyük babasının ona, "içine senin gülümsemeni koydum" demesini hatırlar ve cream puffların tadının gülümsemeye benzediğini söyler. Bundan sonra, herkesin bu gülümsemenin tadına bakmasını istemektedir ve cream puffları satmak için elinden geleni yapar. Ne var ki, süslü püslü şeylerle ilgilenen müşteriler tarafından cream pufflar pek rabet görmez. Ancak Asamo Soshi'nin, Riiko'nun da yardımıyla vazgeçmeye niyeti yoktur.

# Aibu Saki as Izawa Riiko
Zettai Kareshi 200pxaibusakiaz3
Izawa Riiko, ideal erkek arkadaşını bulmak isterken yanlışlıkla bir robot alan genç bir kadındır. Bu robotu ne kadar vermek istese de, bir türlü ondan kopamaz, sonuçta bu robot onu kırmamak için her şeyi yapmıştır. Bir gün bölüm şefi Soshi için cream pufllar yapan Riiko, aslında onun tahmin ettiği gibi biri olmadığını farkeder, bölüm şefi aslında kırılgan, kibar ve duygusal biridir. Zamanla ondan hoşlanmaya başlar ama Night ismini verdiği robotundan da ayrılamamaktadır...

# Sasai Eisuke as Shirasagi Yuki
Zettai Kareshi Sasaieisukecg3
Night'ı icad eden şirkette çalışan bir adamdır. Night'ın Riikoyla olan yaşamını gözlemek ve projenin başarılı olup olmadığını gözlemlemekle görevlidir, ancak Night kendi icadı olduğu için kötü bir şey olduğunda hemen vazgeçmez ve düzeltmek için büyük çabalar harcar.

# Ueno Natsuhi as Ito Mika
Zettai Kareshi 200pxnatsuhifq4
Riiko'nun en iyi arkadaşı olan Mika, biraz ikiyüzlü bir kadındır. Night'a olan ilgisi yüzünden Riiko'ya defalarca kazık atmıştır.
Nodame^^

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePerş. 31 Tem. 2008, 20:41

bloglarda arastirmistim biraz bu diziyi seyredenler pek hayalkirikligina ugramis. nightin rolu biraz aptalca sergileniyormus. ne kadar dogru bilmem gerci ama okudugumdan etkilenmis olmaliyimki pek ilgimi cekmedi bu dizi.
rei

rei

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePerş. 31 Tem. 2008, 20:47

mangasına kıyasla pek başarılı sayılmaz evet, bir çok şey değiştirilmiş ve bu yüzden komediye olanak verecek pek çok unsur yokolmuş. riikonun lise öğrencisi olması, nightın sisteminin sıfırmanmasını sağlayan şeyin öpücükten daha başka bişey olması gibi Razz
Nodame^^

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePerş. 31 Tem. 2008, 20:52

mangasini okumadim arastirdigim kadari sonu tadmin edici bitmemisti hatta hayalkirikligana ugrattigini yaziyordu.gene oyuzden vazcaydiydim bu mangadan. ama obur diziler cok ilgincmis bizi yasattin boyle bissuru dizi ile yassa emi ucansupurge Wink
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimeC.tesi 02 Ağus. 2008, 21:42

Ben bunun mangasini okudum, dizisini de gorunce izlerim dediydim... Su siralar agzima layik bir dizi bulamadim yaaa, fikri olan varsa yardim etsin.
Gokusen 3'e basladim, sarmadi (onceki iki sezon gibi aynen, baydi yani...), Anna-san no omame'ye basladim, onu izliyorum ama bas karaktere sinir oluyorum (onun adi da benimki gibi Lili ustelik Mad). En son Papa to musume no nanokakan'a baslamistim. O da fena degil ama klasik hikaye. Zettai Kareshi belki guzeldir diye umuyordum (Mizushima Hiro olunca icinde XD) ama yazdiklariniz pek de oyle olmadigini gosteriyor...
Ya bir de soylemeden edemeyecegim, Mizushima Hiro her haliyle tatli/yakisikli sifatina erisebilen bir insan yaww. Saclari ve yuzu mukemmel XD Allah nelere kadir Very Happy
rei

rei

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePaz 03 Ağus. 2008, 14:38

ehehe mizushima hiro xDDD

hayatımda gördüğüm en yakışıklı japon olabilir kendisi *-* bir de hana-kimide acaip derecede matsumotoya benzetmiştim Very Happy

gokusenleri izlememin tek nedeni ne kadar johnnys elemanı varsa oynatmalarıydı zaten ahah xDD

izlemediysen ve romantik komedi seviyorsan kimi wa pettoya bak derim =))) bir de japonlarla sınırlı değilim diyorsan devil beside you izle, hayatımda izlediğim en iyi romantik komedilerden biri T_T biraz uzun gelebilir ama XDD 20 bölüm O__o

hana-kimi izlemişsindir kesin. nakatsuyu oynayan toma-chani seviyorsan honey & clover izleyebilirsin, ama o sıkıcı baya uyarıyorum O__o sıkılmayım, polisiye olsun, yine toma-chani göreyim diyorsan da maou izlemeni öneririm, manyak polislikten ermişliğe giden yolculuğunu izlersin ehuehue xDD

neyse çenem düştü di mi 0__o yeter bu kadar evet O__o
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePaz 03 Ağus. 2008, 17:23

Devil Beside You'yu izledim zaten. Mike He de super bisi XD
Kore dizilerine de bakiyorum ama onlar da cok uzun ve pek sarmiyor. Mesela A love to kill'i izlemistim, o guzeldi baya. Ama Coffee Prince fln sarmadi. En son Goong'u yarida birakmistim. Honey and clover'a da bakayim demistim ama ilk iki dakikanin sonunda uyuklamaya baslamistim bile Laughing Akihabar@deep fena degil gibi. Ilk uc bolumunu izledim. Ona devam ederim belki, Toma-kun var icinde XD Zettai Kareshi'yi de listemde tutuyorum ama Smile
aslian

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePtsi 23 Şub. 2009, 20:18

çok güzel film ama tabiki mangası daha güzel:D ben ilk önce filmi izledm ve çok sevmiştm (hiro'dan da kaynaklanan bişey olabilr tabi:D hehe) ama dediğim gibi mangası daha güzel:P:D
WhiteAngelboy18

WhiteAngelboy18

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePtsi 13 Nis. 2009, 04:21

çok güzel bi diziydi ilk ingilizce alt yazılısınız izlemiştim tabi ingilizcem iyi olmadıgından çogu yeri anlayamamıştım ama yinede 11 bölümü izlemiştim Very Happy sonra 1 aya kadar türkçesini buldum hemen baştan tekrar izledim harikaydı keşke sonu kötü bitmeseydi.
matrixsakini

matrixsakini

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimeCuma 08 Mayıs 2009, 11:51

Mizushima Hiro için izlemeye başladım Zettai Kareshi 957859 Gerçekten çok tatlıydı =) Dizi de fena değildi. Yalnız üzdüler biraz soshi'yi dizide Sad Öyle üzgün üzgün baktı mı hiç dayanamıyorum.

Spoiler:
http://addictedto-graphics.blogspot.com/
Megumi

Megumi

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimeC.tesi 16 Mayıs 2009, 15:13

sadece mizushima hiro var die izLemeye başLadım ama sıktı
sıkıcı qeLdi yha :/

yinede izLemek isteyenLEr yorumLara bakıp izLememezLik yapmasın bi izLeyip kendiLEri karar versinLEr Razz
KiyoKa ChaN

KiyoKa ChaN

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimeSalı 19 Mayıs 2009, 23:23

hayami kun un oyunculuğunu ilk bu filmde gördüm .. keşke görmeseydim gokusen 2 yi ilk izleseydim belki daha çok sevebilirdim bu filmde sinirimi bozdu bir kere ... öyle tip tip sırıtması yokmu ! hele < RIKA> demesi ... allahım sinir bozucuydu...dramanın böyle başlarında falan hiro kun u çok sevdim karakterini yani ... ama sonlara doğru sinirimi bozmaya başladı helede hayami kun un filmde robot olduğunu öğrendikten sonra dedikleri ... off gıcık birşey di ya xd
matrixsakini

matrixsakini

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimeÇarş. 27 Mayıs 2009, 03:17

HiKaRu-ChAn demiş ki:
hayami kun un oyunculuğunu ilk bu filmde gördüm .. keşke görmeseydim gokusen 2 yi ilk izleseydim belki daha çok sevebilirdim bu filmde sinirimi bozdu bir kere ... öyle tip tip sırıtması yokmu ! hele < RIKA> demesi ... allahım sinir bozucuydu...dramanın böyle başlarında falan hiro kun u çok sevdim karakterini yani ... ama sonlara doğru sinirimi bozmaya başladı helede hayami kun un filmde robot olduğunu öğrendikten sonra dedikleri ... off gıcık birşey di ya xd
katılıyorum Zettai Kareshi 151379 hadi dizide soushi'nin o hallerine katlandım da o special neydi öyle Zettai Kareshi 49464 hele sonu yok mu...
http://addictedto-graphics.blogspot.com/
Moongirl

Moongirl

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePaz 05 Tem. 2009, 16:11

Öhm öhm öhm xD arkadaşlarım nerdeyse bu dizi yüzünden dövüyorlardı beni xD çünkü ben onların deyimiyle "Pis Soshiciyim xD" bence izlediğim en güzel dramaladan biriydi Very Happy arkadaşımın tavsiyesiyle başladım ama tabii Naitocu olmayınca arkadaşım hayal kırıklığına uğradı benden yana xD benim açımdan her ne kadar çok üzüldüysem de yine de mutluydu son benim için xD Bence kesinlikle izlenmeli. Tamam mangasından faklı ama... olsun yine de çok güzel ^^
Lenore

Lenore

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimeCuma 10 Tem. 2009, 14:12

Daha çok komedi ve romantizm öğeleri katılabilirdi diziye.. ama yine de eğlenceli bi diziydi ya Very Happy
SakuraKanako

SakuraKanako

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePaz 02 Ağus. 2009, 15:16

Ben de bi arkadaşın önerisiyle geçen gün başladım ve aynı gün içerisinde bitirdim. Bence oldukça tatlı ve akıcı bir diziydi, hatta izlediğim diğer dizilerle karşılaştırıcak olursam izlediğim en eğlenceli dizilerden biriydi ^^ Böyle kötü yorumlar görünce biraz şaşırdım açıkçası Very Happy
Admin
Admin
Admin

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePerş. 01 Ekim 2009, 10:07

Zettai Kareshi 2cyiscp

Yönetmen:Hijikata Masato
Senaryo:Nezu Rika
Oyuncular:Saki Aibu
Mokomichi Hayami
Jingi Irie
Hiro Mizushima
Sunsuke Nakamura
Bölüm Sayısı:11 bölüm
Tür:Romantik/Komedi
Ülke:Japonya

Konusu:Izawa Riiko, ideal erkek arkadaşını arayan sevimli bir kadındır. Birgün barda bir adamla tanışır, adam ona; “hayatını değiştirecek bir erkek arkadaşla tanışmak ister misin?” diye sorar. Kafası karışan Riiko, adamla beraber istenilen yere gider. Orada kendisine ideal erkek arkadaşın kişiliğiyle ilgili birkaç soru sorulur, görünüşüne karar vermesi istenilir. Ne olduğunu anlamayan Riiko aceleyle sorulara cevap verir ve gider.
Bir kaç gün sonra evine bir paket gelir. Paketi açan Riiko, içinde çıplak bir erkeğin uyuduğunu görür, yanındaysa bir kullanım talimatı vardır. Onu şirketten anlayıp durumu anlatırlar, gördüğü erkek, aslında Riiko’nun ideal erkek arkadaşı olması için programlanmış bir robottur! Önceleri onu evinde tutmak istemeyen Riiko, onu göndermek için her yolu dener, ama zaman geçtikçe, aslında onu göndermek istemediğini fark eder.
Bunlarla beraber, iyi bir aşçı olan Riiko, o sıralar hoşlandığı erkeğe Cream Puff yapmıştır. Birkaç talihsizlik sonucu yaptıkları hoşlandığı erkek tarafından yenilmez, üstelik rencide edilir, Riiko da yiyecekleri almayı unutur. Ancak o sırada oradan geçen bölüm şefi Soshi, cream puffların tadına bakar ve büyük babasının küçük dükkanında yaptıklarını hatırlar. Onu biraz geçmişe götüren bu pufflardan daha fazla yemek isteyen Sohsi, Riikodan rica eder. Başlarda bölüm şefi için böyle bir şey yapmak istemeyen Riiko, şefin gerçek duygularını bir kazayla öğrenince ona yardım etmeye karar verir.
Ancak bu durum, evinde zoraki tuttuğu ve Night ismini verdiği “ideal erkek arkadaş”ını biraz kıskandıracaktır… Ne var ki bu boşuna bir kıskanma olmayacaktır çünkü Riiko gerçekten de Soshi’den hoşlanmaya başlamıştır..

Download

Bölüm 1
http://rapidshare.com/files/181509175/zetta.kareshi.01.rar
Bölüm 2
http://rapidshare.com/files/181559346/zetta.kareshi.02.rar
Bölüm 3
http://rapidshare.com/files/181595901/zetta.kareshi.03.rar
Bölüm 4
http://rapidshare.com/files/181729067/zetta.kareshi.04.rar
Bölüm 5
http://rapidshare.com/files/181794655/Zettaikareshi-05.rar
Bölüm 6
http://rapidshare.com/files/191191207/zettaikareshi-06.rar
Bölüm 7
http://rapidshare.com/files/192189315/zettai.kareshi.07.rar
Bölüm 8
http://rapidshare.com/files/211112992/zettai_kareshi-08.rar
Bölüm 9
http://rapidshare.com/files/211825637/Zettai_Kareshi-09.rar
Bölüm 10
http://rapidshare.com/files/217989143/ZettaiKareshi-10.rar
Bölüm 11 Final
http://rapidshare.com/files/219341081/Zettai_Kareshi-11.rar

altyazı
http://www.sarangni.info/mov/1200756/zettai-kareshi.html

Zettai Kareshi 597419
https://japon.yetkin-forum.com
ShiNa-ChaN

ShiNa-ChaN

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimePaz 11 Tem. 2010, 16:19

teşekkürler Admin Smile bende bugün başladım ve çok güsel bi drama ya acayip hoşuma gitti Very Happy ama bide indirmesi kısa sürse daha ii olurdu pale
Risa

Risa

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi Icon_minitimeCuma 17 Eyl. 2010, 11:03

höh kadroya bak yaa.. O__o'' bu nee *-* süpermiş kadro *-* mokomichi , hiro , saki.. daha ne olsun *-* saki şu buzzer beattaki kızdı dimi bu arada Zettai Kareshi 491370 pek sevmemiştim onu orda ama iyi rol yapıyodu bence U__U kesin izlemem lazım U__U şu an kotayı aşmış bulunuyorum ama gelecek ay kesin izliycem bu dramayı *-*

Zettai Kareshi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» shu cream puffs- zetai kareshi