japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kazemaru'dan tekken soccer parody manga

+7
Nodame^^
Admin
ninjin
ayumi-fan
Battousai
El Mariko
kazemaru
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
kazemaru

kazemaru

kazemaru'dan tekken soccer parody manga Empty
MesajKonu: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 21:45

Tekken Soccer (Parody Fan Manga)

Önsöz: Bir süredir düşünüyordum "acaba foruma koysam mı?" diye. İleride çizmek istediğim çizgi roman taslaklarım var. Ve onları çizebilecek düzeye gelebilmek adına aşağıda yer alan "Tekken Futbol" mangasını çiziyorum. Yaklaşık bir kaç aydır bunu çiziyordum ama iş-güçten henüz bitiremedim. Şİmdilik 8 sayfa ama 1 hafta içinde devamını getirip sonlandırmayı düşünüyorum. Kullandığım alet edavat: 0.7 kurşun kalem (HB ve 2B), yumuşak bir silgi Smile ve zerre anlamadığım photoshop programı Very Happy

Anatomik veya perspektif hatalarım olduğunu da biliyorum. Fakat bunu çizmeye başladım başlayalı her sayfadan ders çıkardım. O yüzden her yeni sayfanın bir öncekinden biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu süreci görebilmek için eski sayfalara dönüp hatalarımı düzeltmedim (daha doğrusu düzeltecek zamanım yok Sad ) Her türlü eleştiriye açığım ve açım.

Not: Soldan sağa okunuyor Very Happy
not 2: ilk iki sayfasının berbat olduğunu biliyorum. 2'ye kadar okuyup bırakmayın Razz

Buyrun:

Sayfa 1

Spoiler:

Sayfa 2
Spoiler:

Sayfa 3

Spoiler:

sayfa 4
Spoiler:

sayfa 5
Spoiler:

sayfa 6
Spoiler:

sayfa 7

Spoiler:

sayfa 8
Spoiler:

Devam edecek...
El Mariko

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 21:54

ellerine saglik Kazemaru-san cok güzel cizimler ve Cok komik kazemaru'dan tekken soccer parody manga 654939 Heihachi nin parmagini burnuna sokusu beni gülmekten öldürdü valla Very Happy ve Bryan in pille calismasida cok komikti Very Happy devamini dört gözle bekliyoruz kazemaru'dan tekken soccer parody manga 17576
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 21:55

yaaaa süper yaaa hocam devamını isteriz öldüm yaaa gülmekten ama varya çok başarılı
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 21:57

en güzel yeri nina varken sana bakmam bile diyo ya orası çok güzel zavallı

bide bryan manyağı çok iyi olmuş o tribündekilerin taşınma sahnesine bittim güldüm yarıldım öldüm yaa
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 21:58

demek uzun süren sessizliğin bunu çizmek içindi öyle mi hocam?
kazemaru

kazemaru

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 22:09

Heheh çok teşekkürler yorumlar için Very Happy

Uzun süren sessizliğimin nedeni yaklaşık 1.5 aydır günde 10 saatten fazla çalışıyor olmamdır Sad

Çizime akşamları devam edip 1 hafta içinde bunu bitirmeyi hedefliyorum Smile
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 22:16

hocam bitmesin ya ben çabuk biten şeyleri hiç sevmem bunu bir ömür boyu sürmesini istiyorum yapamaz mısın böyle bişi evet çok şey istediğimin farkındayım
El Mariko

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 22:37

ilk sayfadaki Xiaoyu nun tekme attigi cizim cok iyi olmus o efekt i cok basarili yapmissin bence. Sen tam bir Mangaka sin ha Kazemaru-san.
El Mariko

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 22:39

Heihachi nin Soriyaa diye topu tutmasida cok iyi valla. Orayi okurken sanki Sorriyaa diye sesini duyar oldum heihachi nin Very Happy
kazemaru

kazemaru

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 22:43

Ehehe o kart sesiyle değil mi? Bu arada bunu bitirip başkasına başlayacağım, Battousai. Uzun soluklu orjinal senaryolarım var ama daha çok fırın ekmek yemeliyim Smile
ayumi-fan

ayumi-fan

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 22:44

kazemaru'dan tekken soccer parody manga 741807 kazemaru'dan tekken soccer parody manga 741807 çok güzel olmuş Devamını bekliyoruz Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com/muzikKutusu-h1.htm
El Mariko

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 22:49

Merakla bekliyoruz hepsini Smile
ninjin

ninjin

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeC.tesi 12 Tem. 2008, 01:03

ben o gon'a hastayımmmm ısıra ısıra sevcennnkazemaru'dan tekken soccer parody manga Rabu10
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeC.tesi 12 Tem. 2008, 08:31

süper olmuş kazemaru'dan tekken soccer parody manga 17576 ellerine sağlık kazemaru'dan tekken soccer parody manga 510855
https://japon.yetkin-forum.com
kazemaru

kazemaru

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeC.tesi 12 Tem. 2008, 19:28

sağol adminim Smile
Nodame^^

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeC.tesi 12 Tem. 2008, 20:11

aa aramizda mangaka varmista haberimiz yok cok guzel olmuslar valla bravokazemaru'dan tekken soccer parody manga Goodjo13
kazemaru

kazemaru

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeCuma 08 Ağus. 2008, 23:30

Sayfa 9:

kazemaru'dan tekken soccer parody manga Ts9vg6

Sayfa 10:

kazemaru'dan tekken soccer parody manga Ts10bx2

Devam Edecek...
nicholaihel

nicholaihel

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeC.tesi 09 Ağus. 2008, 00:18

kazemaru ellerinize sağlık.çook beğendim.devamlı olur inşaallah.çok keyifli oluyor siteden birinin ürününü sıcak sıcak okumak Smile

(biraz daha iyi senaryolar olursa,kaymaklı olur Wink )
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeC.tesi 09 Ağus. 2008, 10:05

yine çok güzel kazemaru kazemaru'dan tekken soccer parody manga 510855 ellerine sağlık kazemaru'dan tekken soccer parody manga 597419
https://japon.yetkin-forum.com
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeC.tesi 09 Ağus. 2008, 11:18

eline sağlık kazemaru ya yeni fark ettim bunları ve hemen okudum süper olmuş devamını heycanla bekliyoruz Very Happy
http://www.diabolikss.com
El Mariko

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeC.tesi 09 Ağus. 2008, 14:14

Mükemmelsin Kazemaru ya Very Happy devmaini bekliyoruz.
ayumi-fan

ayumi-fan

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimeC.tesi 09 Ağus. 2008, 20:22

çok güzel olmuş Very Happy kazemaru senden romantik bi manga da bekliyoruz Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com/muzikKutusu-h1.htm
Nodame^^

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimePaz 10 Ağus. 2008, 20:16

eline saglik kazemaru cok komik bir bolum olmuskazemaru'dan tekken soccer parody manga Goodjo10
Battousai

Battousai

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimePtsi 11 Ağus. 2008, 05:46

kazemaru sen bizim herşeyimizsin kazemaru sen bizim herşeyimizsin kazemaru sen bizim herşeyimizsin kazemaru sen bizim herşeyimizsin
kazemaru

kazemaru

MesajKonu: Geri: kazemaru'dan tekken soccer parody manga   kazemaru'dan tekken soccer parody manga Icon_minitimePtsi 11 Ağus. 2008, 19:15

Arigatou Gozaimaşiteee! kazemaru'dan tekken soccer parody manga 984420

Bu aralar biraz hastayım, iyileşir iyileşmez devam edeceğim.

Battousai, tezahürat için sağol kazemaru'dan tekken soccer parody manga 851721

kazemaru'dan tekken soccer parody manga
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» TEKKEN
» Shaolin Soccer
» Death Note OP Parody
» Orjinal Manga
» Bleach[Manga]