japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Code Breaker

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeCuma 27 Haz. 2008, 19:28

Code Breaker Code10

Adı: Code Breaker
Cilt Sayısı: -
Bölüm: 3
Kategori: Aksiyon, Dövüş Sanatları, komedi,
Yılı: 2008
Mangaka: KAMIJYO Akimine
Baskı: Kodansha

Sakura Sakarukouji gorunuste mutevazi ve zarif bir kiz sanilmaktadir ama gercekte dovus sanatlari ustasidir.Birgun evine giderken parkta genc bir delikanlinin 3 insani mavi alevler icinde yakip yok ettigine tanik olur. Bu olayi polise anlatsada ortada ispat olmadigi icin kimse ona inanmaz. Ertesi gun ayni kisi ile sinifinda karsilasinca cok sasirir. O kisi okula yeni transfer olan Rei Ogami den baska kimse degildir. Tanik oldugu olayi unutamayan Sakura gordugu olayin gercek oldugunu ispatlamak icin Rei Ogaminin pesine duser.

Samuray deeper kyo mangasinin yaraticisi olan Akimine Kamijyonun yeni eseridir. Suana daha 3 bolumu Shonen Weekly dergisinde yayinlandi. Ilginc bir manga olacak gibi benim ilgimi cekti. Umarim sizlerde beyenirsiniz Code Breaker 49464

Tanitim biraz amatorce oldu kusura bakmayin ilk deneyimim malum tecrubesizlik var biraz Code Breaker 851721

Code Breaker Cb_ch011

Code Breaker Cb_ch012
Battousai

Battousai

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeCuma 27 Haz. 2008, 21:10

aaa yeni bu inş uzun zaman devam eder ah bide türkçeleri olsa...
Desirem

Desirem

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeCuma 27 Haz. 2008, 21:20

Battousai demiş ki:

Hiç sanmıyorum ama yinede de inşlh türkçe izleriz
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:14

Desire0 demiş ki:
Battousai demiş ki:

Hiç sanmıyorum ama yinede de inşlh türkçe izleriz

Oyamaya duyrulur lol!
El Mariko

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:35

Bana niye duyruluyor anlamadim Code Breaker 654939
http://www.kyokukanacke.tr.gg
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:44

cevirmeleri sen yapacaktin ya lol!
El Mariko

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:46

aa dogru Very Happy yollayin mangalari yaparim Very Happy yollamazsaniz nasil yaparim dimi ?
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:49

dogru ya ama nerden bulup yollucaz ki hazir okunulcak yerleri biliyorum ancak lol!
Illdan

Illdan

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:56

www.mangatraders.com
Burada olmayan manga yoktur(adamlar uyarı aldıkları mangaları bile kaldırmayıp sadece linklerini gizliyorlar.
El Mariko

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 18:58

Hmm valla bana tüm forumun istedigi bi mangayi söyleyin ben her hafta 2 bölümünü cevirip upload edeyim sizlere. heycanlida olur hem Wink
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 19:00

aa evet ya oraya uye olmustum bi ara ama rar. programi acamadigim icin bayadir ugramadim o siteye.

oyama bak bulabilcegimiz bir site cikti hadi yuklede cevirimleri yapiver Code Breaker 235242
El Mariko

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 19:02

Ama yaptigim cevirimler dandik olabilir Very Happy sonra ellerinizde mesaleler ile beni kovalamayin lol!
Desirem

Desirem

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 19:12

Oyama naz yapma anladık yeni sevgili yaptın :9
http://fanart.turkforumpro.com/forum.htm
El Mariko

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 19:14

Code Breaker 780249 yeni sevgilimi
Illdan

Illdan

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 19:34

Bu arada rar ile alıp veremediğin nedir Nodame? Mac falan mı kullanıyorsun?
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 20:37

rar ile bir alip veremedigim yok bi ara dedigin siteden manga yuklemeye calismistim acilmadi program olmadigi icin okadar.
Illdan

Illdan

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 20:47

yanliz o sitede her dosya rar lı değil bazıları zip'le sıkıştırılmış oluyor. gerçi win rar, win zip'den, .rar da .zip'den daha faydalı bence. Bi işte mac'lerde rar genişletici program bulmak biraz sıkıntı olabiliyor.
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 21:11

evet dogru cilt olarak verilen mangalari rar ile veriyorlardi yanlis hatirlamiyorsam. programlarla alakali pek bilgim olmadigi icin kurcalamak istemiyorum yanlis birsey yapma korkusuyla bilgisayarda benim degil zaten onun icin dahada tedirgin oluyorum oyuzden fazla birsey yuklemek istemiyorum
El Mariko

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimePaz 29 Haz. 2008, 16:35

hangi mangayi cevirmemi istersiniz elimden geldigince güzel cevirmeye calisirim.
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimePtsi 30 Haz. 2008, 16:00

forumdaki fansub/manga ceviri bolumune katilmayi dusunmezmisin. gerci gerceklesecekmi belli degil pek bir kipirti yok o bolume karsi Suspect
El Mariko

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimePtsi 30 Haz. 2008, 17:30

sorun olan ben kendi halime calisirim Very Happy tabi onlar düzenli ve programlarla calisiyorlar. Ama ben kendi seklimde yaparim yaptiklarimi Very Happy Nodame sen sec bi manga ve linkinide yolla indirmem icin. Ben onu ceviririm
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimePtsi 30 Haz. 2008, 18:43

Ildanin verdigi adres var bildigim www.mangatraders.com ve www.stoptazmo.com burda yukleme imkani var hatirladigim kadari. mangalara sira gelince turkceye cevirlmesini isteyen kisilere sormak lazim hangisini isterler diye forumun manga bolumundekilerden biri olabilir. cevirme isin nasil olcak merak ettim sadece yazi olarakmi gondermeyi dusunuyorsun yoksa cizimlerle birlikte tamamen temizlenmis editlenmis sekildemi. bissuru isi var yani Very Happy
Illdan

Illdan

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimePtsi 30 Haz. 2008, 19:43

Valla o bölüm için şu anda en verimli dönemimdeyim ama edit yapacak adamları bekliyorum yoksa olur bi kıpırtı, yani neden olmasın?
Bi de oyama senin bu imza firefox'da sapıtıyor resmen, bütün mesajların üzerini kapattığı için zar zor okuyorum şu anda xD(sıkışmıyor yani anlayacağın kabak gibi çıkıyor öyle.)
El Mariko

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimePtsi 30 Haz. 2008, 20:24

Nodame^^ demiş ki:
Ildanin verdigi adres var bildigim www.mangatraders.com ve www.stoptazmo.com burda yukleme imkani var hatirladigim kadari. mangalara sira gelince turkceye cevirlmesini isteyen kisilere sormak lazim hangisini isterler diye forumun manga bolumundekilerden biri olabilir. cevirme isin nasil olcak merak ettim sadece yazi olarakmi gondermeyi dusunuyorsun yoksa cizimlerle birlikte tamamen temizlenmis editlenmis sekildemi. bissuru isi var yani Very Happy

cizimlerle birlikte tamamen temizlenmis editlenmis sekilde göndermeyi düsünüyorum Smile Isteklere göre bi anket acalim ordan hangi mangayi cevirecegimi belirleyelim.
Illdan bende firefox kullaniyorum ama bi sorun yok Very Happy tam olarak nasil oluyor sende ? Cok fazla rahatsiz ediyorsa degistirebilirim
Nodame^^

Code Breaker Empty
MesajKonu: Geri: Code Breaker   Code Breaker Icon_minitimePtsi 30 Haz. 2008, 20:41

Koukou Debut mangasini tavsiye ederim cok komik beyenilceginden eminim cheers

Code Breaker
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Code Blue
» Code Geass - Lelouch of the Rebellion