japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...

5 posters
YazarMesaj
theiklima

theiklima

Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Empty
MesajKonu: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimePtsi 16 Haz. 2008, 18:14

Bu sana yazacağım ilk ve son mektup. Ne öncesi nede sonrası olacak… Beyaz bir sayfada anlatmaya çalışacağım yüreğimden geçenleri ve daha sonra bir kitabın sayfaları arasında yıllanmaya bırakacağım içimde büyüttüğüm seni…
Derler ki!... Alınyazımıza karşı koyamayız. Ne yazıldıysa onu yaşamak zorundayız.
Soğuk bir akşam bizim yazımızın başlangıcıydı… Usulca giriverdin, sakin ve sessiz dünyama… Yeni bir başlangıç, yeni bir umut oldun senelerdir yalnız kalmış ruhuma.
O soğuk kış gününde yaşantıma serpmeye çalıştığın sevgi kırıntılarını, avuçlarımda toplayıp, yüreğime yerleştirmek istedim. İzin vermedin… Sadece bekle dedin, bekledim… Ama sevgili sen ne istediğini hiçbir zaman bilemedin.
Şimdi soruyorum sana, sen aşk nedir bilirmisin? Yasaklar, kısıtlamalar olmadan, yüreğini zamana esir etmeden, içinden geldiği gibi, çıkarsızca, umarsızca bir insanı sevebilirmisin? ...
Gecenin bir vakti, yüzüne vuran ay ışığının gölgesinde, ulaşılmazlar içinde sevdiğin bir insana ulaşabilmeyi hayal edebilir mi sin?
Kan ter içinde, sevdiğinin adını sayıklayarak uyanabilir misin? Durmak bilmeyen zaman içinde, geçmek bilmeyen saat tik taklarına umudunu bağlayabilirmisin?
Peki ya! onun yokluğu yumruk misali boğazına çökmüşken, yorganını gözyaşlarına kalkan yapıp, sesini kimseler duymasın diye, için için döktüğün her bir damlayı yüreğine akıtabilir misin?

Bir zamanlar avuçlarımda ısıtmak istediğim zalim yüreğini artık serbest bırakıyorum. İnan bana artık bende seni istemiyorum...
Söyle...! Şimdi mutlu musun?
İstediğin bir değil bin çiçekse...
Artık özgürsün...
http://www.klmylmz.tr.gg
zynb

zynb

MesajKonu: Geri: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008, 22:25

uff.. çok koydu bna bu yaa.. tüm sorulara cewabım olumsuzdu..

kalemine sağlık,daha yok mu daha!?
http://www.bleachexile.com
theiklima

theiklima

MesajKonu: Geri: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimePaz 22 Haz. 2008, 13:46

zynb demiş ki:
uff.. çok koydu bna bu yaa.. tüm sorulara cewabım olumsuzdu..

kalemine sağlık,daha yok mu daha!?
çok var hepsini paylaşcam beğenmene sevindim Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... 851721
Moongirl

Moongirl

MesajKonu: Geri: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimeCuma 11 Tem. 2008, 23:06

Vay be... Gerçekten çok içten bir mektup. Yüreğine sağlık, çok güzel yazıyorsun.
theiklima

theiklima

MesajKonu: Geri: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimePtsi 14 Tem. 2008, 16:30

Moongirl demiş ki:
Vay be... Gerçekten çok içten bir mektup. Yüreğine sağlık, çok güzel yazıyorsun.

tşk ederim Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... 957859
kimyageri

kimyageri

MesajKonu: Geri: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimeC.tesi 19 Tem. 2008, 03:01

Şanslısınız içinizden geçenleri böylesine anlatabildiğiniz bir yeteneğiniz olduğu için....
Bizlerse sadece kendimizden birer parça bulabiliyoruz böyle yazılarda ve sadece bununla yetiniyoruz Sad
Neyse......
Yüreğine, ellerine sağlık....Wink
theiklima

theiklima

MesajKonu: Geri: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimeC.tesi 19 Tem. 2008, 12:02

kimyageri demiş ki:
Şanslısınız içinizden geçenleri böylesine anlatabildiğiniz bir yeteneğiniz olduğu için....
Bizlerse sadece kendimizden birer parça bulabiliyoruz böyle yazılarda ve sadece bununla yetiniyoruz Sad
Neyse......
Yüreğine, ellerine sağlık....Wink
teşekkür ederim canım Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... 414874 herkesin bi yeteneği var benimkide yazmak çok mutlu oluyorum yazınca böyle güsel tebrikler alıncada mutluluğum katlanıyo Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... 235242
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 01:41

yine güzel yazmışsın beğendim yeteneğini.
theiklima

theiklima

MesajKonu: Geri: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 13:30

albertine demiş ki:
yine güzel yazmışsın beğendim yeteneğini.
aşk acısı yeteneğe dönüştü desek Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...   Bu sana yazacağım ilk ve son mektup... Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 17:25

tamam öyle diyelim güzel aşk acısı çekmişsin Very Happy

Bu sana yazacağım ilk ve son mektup...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GeL DeSeM SaNa . . .