japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ouran High School Host Club

+4
Orihara Maya
zynb
Maccha
diaboliksword
8 posters
YazarMesaj
diaboliksword

diaboliksword

Ouran High School Host Club Empty
MesajKonu: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePaz 27 Nis. 2008, 21:56

Anime'nin Adı: Ouran Koko Host Club
Diğer Adları: 桜蘭高校ホスト部(クラブ), Ouran Koukou Host Bu [Club], Ouran High School Host Club
Kategori: TV Serisi
Tür: Komedi, Okul
Bölüm Sayısı: 26
Yayım Tarihi: 5/4/2006 ile 27/9/2006 arası
Firma/Stüdyo: BONES, VAP, Hakusensha, NTV
Türkiye'de: Yayımlanmadı
Ouran High School Host Club Chibi_Ouran_High_Host_Club_by_hakuyukiko[
Haruhi Fujioka, küçük yaşta annesi kaybetmiş babası ile tek başına kalakalmıştır. Oldukça zeki olduğundan, fazlasıyla zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı 1. sınıf bir özel okul olan Ooran Akademisinden burs kazanır.
Sessiz sedasız ders çalışacağı bir yer ararken, yanlışlıkla Host Klübünün kullandığı müzik odasına girer. Çıkmaya çalışır ama Host Kulübünün başkanı onu alıkoyar. Bu kargaşa esnasında, değeri 8 milyon yen olan bir vazoyu, Haruhi yanlışlıkla kırar. Host kulübü üyeleri Haruhi'nin bu vazonun parasını ödeyemeyeceğini bildiklerinden, onu mezun olana kadar Host Kulübünün köpeği yapmaya karar verirler.
Ama sonraki gün Haruhi'nin aslında güzel bir yüzü olduğunu anlayan kulüp üyeleri, onu da Host kulübüne üye yapmak isterler. Haruhi, buna önce karşı gelir. Kulüp başkanının, eğer Host Kulübünde görev yaparsa 8 milyon yenlik borcunun silineceğinin, söylemesi üzerine Haruhi bu teklifi kabul eder.

Haruhi Fujioka: Okulun tek burslu ögrencisidir konuk kulübüne katılımı tamamen bahtsızlık ve şanssızlık 2lisinin combosuyla gerçekleşiyor...
Okula girdigi ilk gunlerde ders calışmak için sakin sessiz bir yer ararken konuk kulübünün kapısını acmasıyla olaylar başlar ( daha fazlası spoilere girdigi için izlemenizi tavsiye ederim)

Tamaki Suou: Konuk kulübünün kralıdır. yarı japon yarı fransızdır ayrıca da yarı kazanova yarı aptaldır konuk kulübünün elemanlarına cocuklarım diyerek seslenir . Ayrıca konuk kulübünüde kuran tamakidir zaten bu kadar farklı insanları bir araya toplayan ancak tamaki olabilir yani Smile

Hitachiin Kardeşler: Hikaru ve Kaoru kardeşler Konuk kulubun de "brotherly love" stratejisiyle kızları etkilemektedirler aralarınada ensest bi ilişki sayesinde kızları etkilemektedirler ayrıcada bir kızın 2 erkege sahip olma istegininide kullanmakdadırlar kesinlikle animenin en eglenceli bölümü oluşturmaktalar.

Kyoya Ootari: Konuk kulübünün ikinci başkanı, gölgeler içindeki yönetici, plan program adamıdır. Kulübün en cool ismidir bence yardım eder insanlara fakat bunun yüz üstünde degilde tamamen gizliden yapmayı sever ayrıca kan gurubunun AB olması nedeniyle o na"low blood pressure demon lord" derler.
Mitsukuni Haninozuka: Honey sempai de diye biliriz kulübün yaşca en buyugu fakat görünüm olarak en kücügüdür kulupde sevimli erkek stratejisiyle kızları etkilemekdedir ayrıca tatlı manyagı ve japonya judo ve karate şampiyonudur. Birde peluş tavşanını asla yanından ayırmaz çelişkili ama bir okadarda sevimlidir Smile
Takashi Morinozuka: Mori sempai de diye biliriz japonya Kendo şampiyonudur Honey sempainin her zaman yanındadir onu korumasına gerek yokdur ama mori sempai herzaman tetikde beklemekdedir süper soguk bir tipdir kızlarıda bu haliyle etkilemekdedir ayrıca...
Ouran High School Host Club Ouran_High_School_Host_Club_by_sophiamara

Ouran op..

İlk tanıtım bilgileri anime trye ailttir benden sölemesi Very Happy
http://www.diabolikss.com
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePaz 27 Nis. 2008, 23:55

Izledigim en komik animelerden biri. Ayni zamanda bazi sahneleri beni duygulandirmisti. Ayrica, karakterlerin her birinden bir ders çikartiliyor. Kisaca guzel bir anime Very Happy
http://candynindunyasi.com
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePtsi 28 Nis. 2008, 00:52

bende aynını düşünüyorum gece 3-4 arası kıskıs gülmemi saglayan anime birde haruhinin zengin p..leri deyişi bitiriyor beni
zynb

zynb

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePtsi 05 Mayıs 2008, 18:13

ben izliyorum.. baya komik.. tripler bitilesi Very Happy Very Happy

sağol diaboliksword abim Very Happy
http://www.bleachexile.com
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePtsi 05 Mayıs 2008, 18:40

Black lagoondan sonra foruma download bölümüne ekleyecegim elinde olmayan ve izlemeyen arkadaşlar forumumuzdan elde edebilirsiniz.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeCuma 27 Şub. 2009, 22:45

Harika bir anime. Hafiften Hana Yori Dango'nun hikayesine benzetiyorum ben Smile Gerçekten çok güldügüm sahneler vardi. Üzgün aninda insanin izlemesi gerekli diye düsünüyorum, o derece nese doluyor insanin içi I love you
Tanitim için tesekkürler ayrica Ouran High School Host Club 597419 (evet çook geç oldu bunu demek için gerçi, biliyorum XD)
matrixsakini

matrixsakini

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 00:56

Yay! İzlediğim en komik, en eğlenceli, en güzel animelerden biri : ))) Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir seri! Gülmekten kırılmıştım, yine izlerim yine gülerim. Şiddetle tavsiye edilir Smile
http://addictedto-graphics.blogspot.com/
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeCuma 01 Mayıs 2009, 21:15

Kesinlikle hayatım boyunca izlediğim en güzel animeler arasında yer alıyor =) Her bölüm çooook zevkliydi.. Şu anda mangasını takip ediyorum okurkende güldüğüm bi çok yer var hala =) Animesini seven mutlaka mangasına devam etmeli =) Keşke animeside devam etseydi ama honey ve mori-senpai mezun oluyordu artık animede =(
matrixsakini

matrixsakini

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeC.tesi 02 Mayıs 2009, 00:28

ouran aşkıyla mangasına da başlamıştım. benim gibi manga okumaya yeni yeni başlayanlar için biraz ağır bi manga, ama kesinlikle okuyacağım. Ouran High School Host Club 957859
http://addictedto-graphics.blogspot.com/
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimeCuma 01 Ocak 2010, 16:27

Muhteşem bir animeydi, her bölümde gülmekten karnıma ağrı girmişti Very Happy
Mitsukuni Haninozuka en bayıldığım karakterdi, hem tipi hemde sesi beni gülmekten krize sokmuştur Very Happy
tükoja

tükoja

MesajKonu: Geri: Ouran High School Host Club   Ouran High School Host Club Icon_minitimePaz 03 Ocak 2010, 19:36

izlediğim en güzel animelerdendi tamakinin haruhi ye kızım demesi yani aşık olduğunu anlayamamasına bitmiştim ya

Ouran High School Host Club
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ouran Koukou Host Club/Ouran High School Host Club
» School Days
» Samurai High School
» After School