japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Farkındayım___Hareket edemiyorum

3 posters
YazarMesaj
zynb

zynb

Farkındayım___Hareket edemiyorum Empty
MesajKonu: Farkındayım___Hareket edemiyorum   Farkındayım___Hareket edemiyorum Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 20:02

Mutlak varlığımdan uzakta bulduğum ürperişler,savuruyor beni bir yaprak misali oradan oraya. Çırpınmak yok; akıntıya kapılmışım,mağlup... En büyük hayallerden, pis bir kuyunun dibine yolculuk bu...dipte sadece birazcık karanlık su...

Ve o kadar yorgunum ki kaldırıp kafamı, aydınlığa bakmak bile gelmiyor içimden.. Şimdi havada asılı kalmış bir su taneciği gibiyim.Ya çok yalnız,ya çok görünmez....

"-acı-"maktan hiç bu kadar korkmamıştım.Yaşlandım çok çabuk, ciğerlerim dolarken bu ağır nefeslerle.

Acaba hiç mi umut yok bizim için? Ya da umudumuz "Allahtan ümit kesilmez..." cümlesindeki kadar mı umutsuz?

Vurgun yedim!!? Ya da felç indi kalbime. Farkındayım___hareket edemiyorum.
http://www.bleachexile.com
Moongirl

Moongirl

MesajKonu: Geri: Farkındayım___Hareket edemiyorum   Farkındayım___Hareket edemiyorum Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 21:13

Gerçekten kelimelerin hepsi çok anlamlı ve çok şey anlatıyor bence. Yüreğine sağlık...
zynb

zynb

MesajKonu: Geri: Farkındayım___Hareket edemiyorum   Farkındayım___Hareket edemiyorum Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 21:26

teşekkür ederim...
http://www.bleachexile.com
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Farkındayım___Hareket edemiyorum   Farkındayım___Hareket edemiyorum Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 06:08

umutsuzluğu anlatan kısa ama tatlı bi çalışma olmuş teşekkürler.

Farkındayım___Hareket edemiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası