japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sana son sözlerim . . .

+2
Catlaq.2008
theiklima
6 posters
YazarMesaj
theiklima

theiklima

sana son sözlerim . . . Empty
MesajKonu: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 12:43

Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim.. Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin.. Bu bir ölümdü, bu bir fermandı .. Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim.

Ey Sevdiğim.. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundum, içim yandı. Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştı, senin kapıların bana kapalı. Kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın.

Sana sitem edemem. Sana kırılamam. Bir tek dileğim var senden, son bir tek isteğim. O da MUTLU OLMAN.

MUTLU OL SEVDİĞİM.. BİRİCİĞİM.. AŞKIM. NEREYE, KİME GİDERSEN GİT YETER Kİ SEN MUTLU OL...
http://www.klmylmz.tr.gg
Catlaq.2008

Catlaq.2008

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 18:02

Very Happy vay bee.!! çok güzeller Very Happy
Moongirl

Moongirl

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 21:17

Çok güzel ve duygu dolu, okurken içim bir tuhaf oldu...Yüreğine sağlık.
theiklima

theiklima

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimePerş. 24 Nis. 2008, 09:55

giderken arkanmı dönüp kal demedim ve o dayanılmaz acıyla bunlar çıktı sana son sözlerim . . . 126451
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 06:04

theiklima bu gece yazılarınla mest oldum teşekkürler paylaşımın için.
theiklima

theiklima

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 13:41

albertine demiş ki:
theiklima bu gece yazılarınla mest oldum teşekkürler paylaşımın için.
ßende bu gece bi yıkım daha yaşadım ... ve sanırım böyLe bi sürü yazı daha geliyo sana son sözlerim . . . 490144
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 18:07

yeni yazıların gelmesine sevinsek mi üzülsek mi.
theiklima

theiklima

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 19:31

üzüLün Razz
halitosan

halitosan

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 21:08

theiklima bu kadar parçalam kendinya:(((( Sad
theiklima

theiklima

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeSalı 18 Kas. 2008, 13:55

halitosan demiş ki:
theiklima bu kadar parçalam kendinya:(((( Sad
ßu Dünyada kaŞar olmak varmış gerçek sevgi diiL bilemedim işte sana son sözlerim . . . 490144
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeSalı 18 Kas. 2008, 18:06

öyle deme theiklima yakışmıyo.
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeSalı 18 Kas. 2008, 19:10

Bence de yakismiyor sana son sözlerim . . . 49464 Feminist damarimi kabartmayin benim!
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: sana son sözlerim . . .   sana son sözlerim . . . Icon_minitimeSalı 18 Kas. 2008, 20:47

ahah Very Happy

sana son sözlerim . . .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GeL DeSeM SaNa . . .