japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yolcu Koltuğundaki Kazalar

3 posters
YazarMesaj
R-huN

R-huN

Yolcu Koltuğundaki Kazalar Empty
MesajKonu: Yolcu Koltuğundaki Kazalar   Yolcu Koltuğundaki Kazalar Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 01:42

Hayat dediğimiz olay nedir doğarız, büyümeye başlarız bir zaman sonra kendi kaderimizi kendi yolmuzu çizmeye başlarız ama her yolun sonu olduğu gibi kendi hayat yolumuzunda sonu gelir ve elbet bir gün son bulur ve nokta. Bu yolun sonundan sonra artık başımıza ne geleceğini bilmiyoruz daha doğrusu gelecek mi bile bilmiyoruz neyse bunun şu an için hiç bir önemi yok hem yazmak istediğim konu bunun hakkında değil hemde hala bu yolda yürüyoruz veya hareket ediyoruz demek daha doğru olur.

Değinmek istediğim nokta şu kendi yolumu nasıl görüyorum. Belki saçma gelebilir sonuçta bunu buraya yazmam garip kaçacaktır elbet, çünkü kimsenin benim yolumla ilgili merak edecek birşeyi olduğunu sanmıyorum açıkçası neyse esas yazmak istediklerime geçecek olursam:

Benim yolum şu şekildedir ben arabanın yolcu koltuğunda otururum. Sevdiğim insan arabayı kullanan kişidir ve beni evime götürecek olan kişi ama bu yolculuk sırasında sürücü ve yolcu hataları yüzünden araba kaza yapar. (Yolcu nasıl bir hata yapabilirki derseniz şöyle diyeyim sürücünün dikkatini dağıtması diyebiliriz Razz.) Ardından Yolcu yoluna bir süre tek başına ve yaralı bir şekilde devam eder ama her yara gibi yolcununda yaraları iyileşir. Bu seferde yola tek başına daha yavaş bir şekilde devam eder ta ki yeni bir araba ve sürücü bulana kadar. Eğer sürücü ve yolcu iyi anlaşırsa işte o zaman yolun sonu yani evim veya evimiz her şeyden daha güzel gözükür ikisi içinde en kötü ihtimalle sadece yolcu için.

birde dip not:

aşağıdakileri mutlaka dinleyin..

death cab for cutie - passenger seat
alexisonfire - accidents
moneen - accidents are on purpose
http://www.yoturk.com
Moongirl

Moongirl

MesajKonu: Geri: Yolcu Koltuğundaki Kazalar   Yolcu Koltuğundaki Kazalar Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 11:17

Güzel bir yazı olmuş. Yüreğine sağlık.
R-huN

R-huN

MesajKonu: Geri: Yolcu Koltuğundaki Kazalar   Yolcu Koltuğundaki Kazalar Icon_minitimeÇarş. 23 Nis. 2008, 13:04

Teşekkürler Smile
http://www.yoturk.com
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Yolcu Koltuğundaki Kazalar   Yolcu Koltuğundaki Kazalar Icon_minitimeCuma 14 Kas. 2008, 06:28

güzel yazı.tavsiye ettiğin şarkıların videolarıyla da uyumlu Very Happy

Yolcu Koltuğundaki Kazalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-