japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hana Yori Dango

+26
SakuraKanako
HeLL-in
Hitokiri Battousai
Lenore
Megumi
MakiNo
FeLiX_91
MRS.LEE
SpotLiqht_
jandi
WhiteAngelboy18
matrixsakini
ashiya
osaki nana
Admin
garett
muzip
hanakimi
ladonna
rei
misa amane
Orihara Maya
umi
ninjin
ayumi-fan
hatice
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Lenore

Lenore

Hana Yori Dango - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 27 Haz. 2009, 22:56

Ben de ben de! ama daha 2. sezonum biticek, filmini izlicem sonra Boys Before Flowers. Very Happy (dı yanılmıyorsam Smile )
MakiNo

MakiNo

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 28 Haz. 2009, 19:06

MeGuMi demiş ki:
en sondakiLer çinden çinin yanında güney koreLiLEr sonra jpnLAr ama dier üLkeyi bende biLmiorum xD

ama en tatLıLarı hep japonya ve koreden xD

sanrım oda taylandın bir yerde okmuştum
biri bunları kıyaslıodu
tayalnıdınkinie konuşmaya bile değmez berbattı diolardı lol!
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 28 Haz. 2009, 19:16

Valla ne diyim, tiplerden belli xD What a Face
FeLiX_91

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 28 Haz. 2009, 22:27

korenin sojirou su Hana Yori Dango - Sayfa 3 957859 geçen gün rüyamda japon hanazawa rui yi gördüm.o yüzden bu aralar rui ciyim.tam da 2.sezonda rui nin bölümlerini izliyorum Very Happy aslında oguri shun u pek beğenmezdim ama.rui , sano dan çok daha fazla yakışmış.hele keman çalarken bi başka Very Happy
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 29 Haz. 2009, 12:09

Kore Japon Çin,Malesia olabilir.
HeLL-in

HeLL-in

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 16 Tem. 2009, 20:11

Japon versiyonunu izlemiştim ilk , o yüzden kore versiyonu biraz tuhaf gelmişti ama izledikçe sevdim onu da.. Matsumoto ve Oguri'yi bu diziyle tanıyıp sevdim Hana Yori Dango - Sayfa 3 957859
Ayrıca Kore versiyonu Kore'de çok tutuldu..
SakuraKanako

SakuraKanako

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 21 Tem. 2009, 09:25

Şunu açıkça söyleyebilirim şu ana kadar izlediğim en iyi dramadır bu, diziyi büyük bir keyifle izledim cidden, ben de Matsumoto'yu bu diziyle tanıdım ve çok sevdim Very Happy Japon versiyonunu izledikten sonra Kore versiyonunu izlemeye çalıştım bu dizinin ama bitürlü izleyemedim, bilmiyorum belki de japon versiyonundaki karakterlere o kadar gözüm alışmış ki, kore versiyonundakilere hiç ısınamadım özellikle kıza. Çin versiyonu olduğunu bilmiyodum ama Meteor Garden'a başlamayı düşünüyorum. Bu aralar Hana Yori Dango'nun animesini izliyorum da... cidden özledim bu diziyi Very Happy
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 21 Tem. 2009, 18:42

Hana Yori Dango'nun Çin versiyonu( Meteor Shower) Ağustos'ta çıkıyormuş fakat konusunda baya bir değişiklik var hemen alıntı yapayım size bir blog'dan. ^^ (F4, H4 olucakmış bu arada Very Happy Very Happy )

"Chu Yuyun akıllı ve çalışkan bir kızdır. Tek hayali ise Aliceton Üniversitesine girebilmektir. Amcasının yardımları sayesinde bu hayalini gerçekleştirir. Yun Hai, Duan Mu Lei, Shangguan Ruiqian ve Ye Shuo ise ailelerinin sürekli onlara bir şey dayatmasından ve hayatlarını kontrol etmelerinden sıkılan 4 gençtir. Bu 4 genç okuldan atılmak için öğrencilere olmadık şaka ve işkenceler yapmaktadır. Kurbanları savunmak için karşılarında duran Chu Yuyun onların en önemli hedefi haline gelecektir. Bu tartışmalar ve kavgalar bu beşli arasında koparılmaz bir arkadaşlık bağı oluşturacak, bu arkadaşlık gençlerin olgunlaşmasında ve hayallerini yönetmelerinde büyük bir rol oynacaktır...."

Çin'i Japonya ve Kore kadar sevmiyorum ama bakalım, bi çıksın ilk bölümleri izledikten sonra karar veririz ^^

Bu arada akailili'ye ne kadar teşekkür etsem az. Hem Hana Yori Dango'ya hem de Boys Over Flowers'a sayesinde başladım ve hayran kaldım. Ne yalan söyleyeyim BOF'a bayıldım Hana Yori Dango - Sayfa 3 957859
SakuraKanako

SakuraKanako

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 21 Tem. 2009, 20:12

Ben Tayvan versiyonunun 5 bölümünü izledim bugün ve oldukça beğendiğimi söylemek istiyorum, çünkü animeye oldukça sadık kalmışlar ve başrol hatun da beğenilmiycek gibi değil. Ha demek istediğim Hana Yori Dango'dan daha iyi değil, tabi ki de Japon versiyonunun ayrı bir yeri var ama en azından Kore versiyonunda diziyi 2 bölümde bırakmama neden olan itici bir karakter yok tayvan versiyonunda sevdim o yüzden. Ha bu arada bunun üzerine bi de Çin versiyonunu izlemeye kalmak abartı olur ama di mi ? Shocked
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 21 Tem. 2009, 22:02

cheers Rica ederim Lenore. SakuraKa, dedigin gibi Kore versiyonundaki kiz hakikaten gicik ama dizideki diger hersey kurtariyor bence Hana Yori Dango - Sayfa 3 957859
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 21 Tem. 2009, 22:17

Şimdi henüz 18. bölümdeyim ilerki bölümlerde değişir mi düşüncem bilemicem ama bence Jandi Makino'dan daha açık ifade ediyor duygularını, mimikleri de hoşuma gidiyor benim Very Happy o kısa, içe fönlü saçına gıcığım ama. xD
SakuraKanako

SakuraKanako

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 22 Tem. 2009, 01:07

akailili demiş ki:
cheers Rica ederim Lenore. SakuraKa, dedigin gibi Kore versiyonundaki kiz hakikaten gicik ama dizideki diger hersey kurtariyor bence Hana Yori Dango - Sayfa 3 957859

Meteor Garden'dan sonra belki de başlarım kore versiyonuna tekrar Very Happy Yahu Hana Yori Dango aşkı geldi bana yine bugünlerde.

Bu arada kıza gıcık olmamın sebebi saç modelinden mi diye düşünmedim değil daha önce, cidden kötü ama ya. Her neyse benim düşüncem Inoue Mao'nun animedeki Makino Tsukushi'ye cidden uyduğu. Very Happy
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 22 Tem. 2009, 11:12

Jandi'nin uzun saçlı hali çok şeker aslında, dizide bilerek böyle bi görüntü vermişler galiba :/ Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 22 Tem. 2009, 22:08

Ben de o küt kesilmis saça uyuzum. Yüzüne hiç mi hiç gitmiyor, aksine uyuz bir ifade veriyor No
SakuraKanako

SakuraKanako

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 22 Tem. 2009, 23:07

Ya aslında kabul etmek gerek ki sanırım tiplere bakarak biraz önyargılı yaklaşmış olabilirim kore versiyonuna. Very Happy ama keşke Hana Yori Dango'dan önce izleme fırsatı bulabilseydim, çünkü ister istemez karşılaştırma içine giriyor insan.
Uw wow şimdi fotolarına baktım da o hatunun cidden "yanlış saç modeli" diyorum.Very Happy
MakiNo

MakiNo

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 23 Tem. 2009, 09:29

bi çinliler eksikti oda tam oldu Very Happy:D:D:D
bence konusu öyleyse benzeyecek tek yanı 4 erkek olması olcak
(çinlilerdende anca bu bekelinr ) lol!
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 23 Tem. 2009, 11:15

Evet Sakura katılıyorum, ben de ilk başladığımda aa Hana Yori Dango'da da böyle olmuştu diyip duruyodum ama düşününce ana olaylar aynı fakat olayların olma biçimi farklı Very Happy Tıpatıp aynısı olsaydı bu kadar sevebiliceğimi sanmazdım, bu farklılıklar izlenesi yapıyor diziyi Very Happy

Herneyse şimdi 24. bölümdeyim sonu güzel de bitse bittiği için ağlıcam; gidip mendil alıyım bari.. Sad Of be bu diziler yüzünden gözyaşı bezeciklerim kurumaya başladı amaa xD
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009, 01:06

geçen akşam 2 komşumla oturup peşpeşe ilk 5 bölümünü izledik Very Happy güzelmiş gerçekten Hana Yori Dango - Sayfa 3 922276
https://japon.yetkin-forum.com
Lee

Lee

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009, 01:14

Japon versiyonu bi başkadır..

Şimdi çin versiyonu var işte.. en kısa zamanda izleyeceğim çünkü Çin'li kız inanılmaz tatlı..

yok böyle bi tatlılık..
Hana Yori Dango - Sayfa 3 957859
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 24 Ağus. 2009, 09:38

Yep, ben de izleyeceğim Çin'i. Çok güzel olduğuna dair duyumlar aldım, kötü yanı oyuncuların kendi seslerini kullanmamalarıymış ama problem değil bana göre. ^^

Hikaye güzel bi kere, Zimbabwe versiyonu olsa gene izlerim Razz
Zeyna

Zeyna

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. 01 Eyl. 2010, 01:07

ben ilk kore versiyonunu izledim sonra japon en çok koreli olanını sevdim...
aya-chan

aya-chan

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma 10 Eyl. 2010, 00:33

arkadaşlar ben daha yeniyim kendimi tanıtamadım ama acil olarak hana yori dango nun final filminin altyazılısını bulmam gerek cidden çok acill lütfen yardımcı olursanız sevinirim ayrıca en kısa zaman da da kendimi tanıtacağım şimdiden özür dilerim ve şimdiden teşekkürler =>
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MesajKonu: Geri: Hana Yori Dango   Hana Yori Dango - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi 29 Kas. 2010, 10:29

Ilk sezonu dün bitirdik. Güzel bir dizi, başta Tsukasa'ya çok gıcık oluyordum ama o da adam olmaya başladı. Rui'nin ise çok tatlı bir gülümsemesi var, çocuk gibi Smile Ama o da bazen kafa karıştırıyor. En düzgün karakter Makino sanırım.
http://candynindunyasi.com

Hana Yori Dango
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hana Yori Dango 1
» Hana Yori Dango 2
» Hana Yori Dango Final: Movie
» Dango
» Hana-bi