japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kimi Ni Todoke / Reaching you

YazarMesaj
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Kimi Ni Todoke / Reaching you Empty
MesajKonu: Kimi Ni Todoke / Reaching you   Kimi Ni Todoke / Reaching you Icon_minitimeSalı 21 Şub. 2012, 13:59

Kimi Ni Todoke / Reaching you 27993l
Daha önce forumda da tanıtılan Karuho Shiina' nın Kimi ni Todoke isimli mangasının anime versiyonu.
Kuronuma Sawako The ring filmindeki Sadakoyu andırdığından ilk okuldan beri sınıf arkadaşları tarafından korkulup yanlış anlaşılan birisidir. Ruhları görüldüğü dedikoduları okula yayılmıştır halbuki tamamen yanlış anlaşılmaktadır. Sawako hep sınıf arkadaşı Kazehaya-kun'u takdir etmiştir çünkü kendisinin aksine arkadaş canlısı bir görünüme sahiptir ve okuldaki herkes tarafından sevilmektedir. Bir gün Sawako Kazehaya-kun ile konuştuktan sonra kendisi değişmeye ve arkadaş edinmeye başlar ve dünyası yavaş yavaş değişir.
Animenin ilk 25 bölümlük bir sezonu Ekim 2009 - Mart 2010 arası yayınlandı; bunu ocak 2011 - mart 2011 arasında yayınlanan 12 bölümlük bir ikinci sezon ve birkaç özel bölüm izledi.
http://candynindunyasi.com
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

Kimi Ni Todoke / Reaching you Empty
MesajKonu: Geri: Kimi Ni Todoke / Reaching you   Kimi Ni Todoke / Reaching you Icon_minitimeSalı 21 Şub. 2012, 14:05

İki sezonu da izledim. Şirin bir anime, ve Sawako'yu biraz fazla saf bulsam da bana bazen o yaşlardaki halimi hatırlattı Smile Kazehaya, Ryu ve Chizu da sevdiğim karakterler arasında.
Kurumi'ye ise gıcık oldum, o kadar bölüm onu görmek biraz sıktı. Ayrıca ikinci sezonun yarısı bence gereksizdi ve bence ilk sezona 3-4 bölüm katıp bitirebilirlerdi...
http://candynindunyasi.com

Kimi Ni Todoke / Reaching you
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kimi Ni Todoke (Reaching you)
» Ataru Nakamura - Ten Made Todoke ~Album~ (01.01.2007)