japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japonya Dünya Şampiyonu

3 posters
YazarMesaj
abc123

abc123

Japonya Dünya Şampiyonu  Empty
MesajKonu: Japonya Dünya Şampiyonu    Japonya Dünya Şampiyonu  Icon_minitimePtsi 18 Tem. 2011, 03:34

ALMANYA’da düzenlenen Dünya Kadınlar Futbol Şampiyonası’nda, turnuvaya ilk kez katılan, ABD’yi ilk kez yenen Japonya, mutlu sona ulaştı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18277898.asp?gid=362

17 Temmuz 2011
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japonya Dünya Şampiyonu    Japonya Dünya Şampiyonu  Icon_minitimePtsi 18 Tem. 2011, 10:51

Japonlar adına çok sevindim!!
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Japonya Dünya Şampiyonu    Japonya Dünya Şampiyonu  Icon_minitimePerş. 28 Tem. 2011, 19:30

İlk iki maçı izleyemiştim ama diğerlerini izledim ve hak ederek kazandılar gerçekten!
Her mactan sonra da "Dünyadaki dostlarimiza tesekkür ederiz desteginiz icin" pankartiyla cikmalari ayrica duygulandirdi...
Son macta benim aklima kazinan bir sey oldu ki, maci yorumlayan alman yorumcunun dediklerinden sonra fark ettim bunu bende...
Maca cikarken ABD'li oyuncularin hepsi kupaya baktilar, hatta arkalarini dönerek takip ede ede... ama japon oyuncularin hic biri kupaya bakmadan, görmezden gelerek nerdeyse yanindan gecti gitti.... 'aşırı hırslı olmadan oyuna konsantre oldular' yorumu yapıldı ve 'tsunami-zedelerin gücüyle!' falan da dendi ama olup biten bu kadar kötü şeylerden sonra japon halkının biraz gülümsemeye ihtiyacı vardı....
なでしこジャパン最高!!!!!!!!!!

Japonya Dünya Şampiyonu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-