japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...

3 posters
YazarMesaj
OosakiNana666

OosakiNana666

Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Empty
MesajKonu: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 10:05

Başlıktan her şey belli oluyor sanırım Very Happy
Belki de böyle bir konu açmam alakasız olmuştur, bilemiyorum...

Japon bir arkadaşım, geçen ay ülkemize geldi. Tüm ülkeyiğ gezip, tozduktan sonra İstanbul'a geri dönücek bir kaç gn sonra. Benimle bir kahve içmek istediğini söyledi. Her şey süper, çokta şirin biridir kendisi lakin sorun şu ki, ona nasıl davranacağımı ve nereye götürüreceğimi bilmiyorum Embarassed
Uyumlu bir insan olduğunu düşünüyorum ama yine de iki arada bir derede kaldım! Yardımcı olursanız sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum Wink
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 10:16

hmm Very Happy bi ayda türklere yeterince alışmıştır rahat ol bence Smile piyerlotiye çıkın Very Happy aslında nereyi merak ettiğini sorsan bile gezceğiniz yer ortaya çıkar Very Happy bu arada sen bursada yaşamıyomuydun ? Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 10:25

İnanılmaz derece sıcak kanlı ama yine de ne bilim, japon işte Very Happy Pierre Loti, iyi bi seçenek... Sanırım ona sormak en iyisi Smile
Ne yaptın Admin!!! Ne Bursa'sı, İstanbul'da yaşıyorum ben Smile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 10:35

kimle karıştırdım acaba Very Happy tatil şart tatil Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... 654939
japonlar da çok sıcak kanlı ve arkadaş canlısı Very Happy en azından tr ye geldiklerinde Very Happy
nereleri gezdiğinizden haberdar olmak istiyorum Razz Very Happy bize de anlat Very Happy
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 10:44

Bende bilmiyorum, kiminle karıştırdın Admin-san ama ayıp ettin yani Razz

Umarım güzel bi buluşma olurda, anlatırım
Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... 922276
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 14:23

Bence de rahat ol. Sonuçta ülkesinden kalkıp gelmiş, yeni bir kültürü ziyaret etmek istiyor. Bu demektir ki zaten açık fikirli biri. Tutup da yaptığın ayıplarla ilgilenecek olduğunu sanmıyorum. Hem ayrıca, türk ahlakı biraz japon ahlakına benziyor bence, o yüzden sorun olacağını sanmıyorum Smile Şöyle düşün: sen onun dediği veya yaptığı bazı şeyleri yadırgamaktan korkuyor musun? Cevabın "hayır" ise, o zaman bence onun da senin gibi düşündüğünü varsayman doğal olacaktır...
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimePerş. 07 Tem. 2011, 21:14

Haklısın Orihara Maya, çok teşekkür ederim Smile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimeCuma 08 Tem. 2011, 12:04

bana ayıp ettin de senseiye teşekkür et Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... 396966 Razz (kadın dayanışması her yerde Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... 942747 Razz )
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimeC.tesi 09 Tem. 2011, 11:57

Kıskanç Admin Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... 172472
OosakiNana666

OosakiNana666

MesajKonu: Geri: Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...   Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler... Icon_minitimePaz 10 Tem. 2011, 09:46

Admin-san... Smile Çok teşekkür ederim (unutmuşum Embarassed )

Japon bir arkadaş ile yapılması gerekenler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» <3 Japon Forum <3