japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Benden de birkaç parça birşey ^^

+8
albertine
shirayuri
Lenore
Admin
Ecthelion
Orihara Maya
Maccha
Amandla
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Amandla

Amandla

Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 29 Eyl. 2010, 20:45

Teşekkür ederim albertine-san ^^ Sırada bi tek Hinata kaldı Very Happy Bu gün okula gidemedim :/ Yarın da gidemeyeceğim sanırım Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 57288 Ama gittiğim gibi Tsunade'yi çizeceğim Very Happy
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 30 Eyl. 2010, 15:10

Fotoğraf makinamı annem (ç)aldığı için laptop kamerası ile çekmek zorunda kaldım Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 942747 Kalite düşük yani Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 942747

Tsunade-sama Very Happy
Spoiler:

Nyuu-chan Very Happy
Spoiler:
mamoruko

mamoruko

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 01 Ekim 2010, 16:22

yaaa ben bir türlü anime çizmeyi öğrenemedim. kötü oluyom bunları gördükçe
Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 57288 Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 57288 Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 57288 Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 57288 Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 57288 Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 57288
http://dusuntasin.blogspot.com/
selkhet

selkhet

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 20 Ekim 2010, 21:09

Unicorn harika olmuş cheers
http://www.lastfm.com.tr/user/sselkhett
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Ekim 2010, 18:06

kıyoshı, elini alıştırınca çizebilirsin ^^ Bunları hemen ana karnından çıktığım gibi çizmedim heralde Very Happy Alıştırma mı dersin, çalışmak mı dersin, antreman mı dersin artık bilemiyorum ama ondan yaparsan sen de çizebilirsin ^^

selkhet teşekkür ederim ^^ Elimden geldiğince birşeyler yapıyorum işte Very Happy

Hinata-chan Very Happy
Spoiler:

Sakura-chan Very Happy Biraz parladı :/ Flaşı kapatamadım da makinede Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 510855
Spoiler:

Bu da renklisi Very Happy
Spoiler:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 21 Ekim 2010, 20:03

Sakura çok güzel olmuş Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 608799
-Mika-

-Mika-

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010, 19:38

Hepsi çok güzel yaa.. Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 741807
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 19 Kas. 2010, 23:28

Teşekkür ederim arkadaşlar ^^ Bu aralar çizemiyorum pek. En kısa sürede tekrar çizeceğim. Smile
Uzumaki Naruto

Uzumaki Naruto

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 10:45

Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 608799 Sendende Böyle Çizimler Beklenirdi Smile Smile Smile Ben Senden Daha Kötü Çizdiğimi Kabullenmiyorum Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 616833 Benden de birkaç parça birşey ^^ - Sayfa 2 690564 Gerçekten Harika Çizimler

Benden de birkaç parça birşey ^^
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Buda benden ;)
» Bir merhaba da benden
» Bunlar da benden