japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Benden de birkaç parça birşey ^^

+8
albertine
shirayuri
Lenore
Admin
Ecthelion
Orihara Maya
Maccha
Amandla
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Amandla

Amandla

Benden de birkaç parça birşey ^^ Empty
MesajKonu: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 13:37

Angel Beats! - Tachibana Kanade ^^ Uzun bi aradan sonraki ilk çizimim, bu yüzden biraz değişik olmuş.
Spoiler:

Kanon (2006) - Tsukimiya Ayu ^^ En sevdiğim çizimimdir Very Happy Hiç silgi kullanmadım Cool (Silgi yoktu çaktırmayın Benden de birkaç parça birşey ^^ 510855)
Spoiler:

Resim dersinde yaptığım toz pastel çalışması ^^ Güzel bir Unicorn. Resim öğretmenimin yardımı olmadan bu kadar güzel olamazdı ^^
Spoiler:
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 13:59

Unicorn harika olmus Benden de birkaç parça birşey ^^ 608799

Digerleri de güzel. Sahsen boyali resimleri daha çok seviyorum, bence boyarsan daha da güzel olur.
http://candynindunyasi.com
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 14:36

Tachibana biraz yıprandı ama Ayu'yu kesinlikle boyayacağım ^^ Yorumun için teşekkürler Smile
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 16:06

Eveeeeeeet! Very Happy Boyadım Tsukimiya Ayu'yu Very Happy (Boyama özürlüyüm onu farkettim şu an Benden de birkaç parça birşey ^^ 942747)
Spoiler:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 16:39

Gerçekten süperler Benden de birkaç parça birşey ^^ 608799 maccha'ya katiliyorum, boyayinca daha güzel görünüyor. Ayu da Unicorn da süper olmus!
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 16:42

Arigatou gozaimasu! Unicorn 4 haftamı, Ayu 30 dakikamı aldı Very Happy Toz pastel gerçekten çok zor bi yöntem. ama sonuçları çok güzel oluyor ^^ Ayrıca 35x50 boyutlarından biraz daha büyük bi kartonda yapmıştım onu. Halimi siz düşünün Very Happy

Off dayanamadım koyuyorum Very Happy Ben ve Unicorn'um <3 sergide Very Happy
Spoiler:
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 21:25

Ayu böyle daha iyi olmuş. Sevimli bir yüz ifadesi var Smile

Unicorn'u A4 kağıda falan yaptığını düşünmüştüm, baya büyükmüş, çok daha güzel böyle Very Happy
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeC.tesi 18 Eyl. 2010, 22:24

Kanon'u izlediysen bilirsin zaten ^^ Unicorn gerçekten çok uğraştırdı ama Very Happy Sakın bulaşmayın derim toz pastele Very Happy Odama asmaya çok hevesliydim Unicorn'u ^^ Ama annem salonda gelen misafirlere gösterecekmiş Benden de birkaç parça birşey ^^ 942747 Alamıyorum ondan Benden de birkaç parça birşey ^^ 942747
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 10:40

Eline sağlık unicorn güzel olmuş Benden de birkaç parça birşey ^^ 52533
Very Happy
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 10:42

Arigatou gozaimasu! Smile
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 12:06

Annen neden bu kadar böbürleniyor anliyorum Very Happy Büyük boyutta çok daha güzel duruyor Benden de birkaç parça birşey ^^ 741807
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 13:56

annenin yerinde ben olsam ben de salona asardım Very Happy vermezdim sana Benden de birkaç parça birşey ^^ 430865 Very Happy çok hoş Very Happy
https://japon.yetkin-forum.com
Lenore

Lenore

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 16:22

Benden de birkaç parça birşey ^^ 654939 tabii ki o kadar emek harcamışsın, bir de evinizde sergilensin işte Smile eline sağlık çok beğendim ^^
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 17:48

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ^^ Resim dersinde ve ara sıra canım sıkılınca yaptığım resimleri paylaşaçağım artık burada karar verdim Very Happy
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 19:26

Simdi gördüm konuyu, cok güzeller!!! Sergi okulda miydi?!
Ve paylasmaya devam Amandla Wink
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePaz 19 Eyl. 2010, 19:31

Öğretmen lisesinde okuyorum, "Öğretmen Okullarının Açılış Günü" sebebiyle her yıl program yapıyoruz ^^ Orda, okulda ve bilmediğim bi sergide (öğretmenim aldı götürdü Benden de birkaç parça birşey ^^ 942747) sergilendi Smile Fotoğraftaki o programda girişteydi ^^
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeSalı 21 Eyl. 2010, 20:04

Spoiler:

Evet ilk gün okula kalem getirmemenin acısını 2. gün çıkardım Very Happy Pek birşeye benzemedi ama yine de kaba taslak bişey oldu gibi Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeÇarş. 22 Eyl. 2010, 11:46

Cok kötü bakiyor Very Happy Cizerken sinirli miydin? Benden de birkaç parça birşey ^^ 654939
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeÇarş. 22 Eyl. 2010, 17:06

Evet okuldaki herkes Japonca öğrenmemle dalga geçtiği için baya bi sinirliydim Evil or Very Mad
Maccha
japon forum muhabiri
Maccha

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePerş. 23 Eyl. 2010, 09:35

Japon kültürünü tanısalar ve dilinin ne kadar zor olduğunu bilselerdi, eminim dalga geçmek yerine hayran olurlardı Smile Kafana takma.
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePerş. 23 Eyl. 2010, 16:36

Ya burda değişik şeylere alışmadıkları için tanısalar bilseler bile dedikleri şey aynı olur. Herkes kendi içinde ne varsa dışarda da o var gibi düşünüyor. Farkılıklarla dalga geçiyorlar. Ama herkes dememe bakmayın geliştir kendini diyenler de var ^^

Bu gün Naruto'dan Hinata'yı çizdim! Very Happy Arkadaşım Messenger'a girince alacağım fotoğrafları ^^ Onları da koyacağım hemen. Ayrıca Sakura'yı da çiziyordum o yarım kaldı. Eğer bu akşam biterse onu da koyacağım Smile
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePerş. 23 Eyl. 2010, 17:44

Evet arkadaşlar klasik bir öğrenci sırası Very Happy

Spoiler:

Samurai Jack, Hinata ve İsimsiz Kahraman Very Happy
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimePerş. 23 Eyl. 2010, 22:09

Cok güzel olmuslar yine Smile Umarim azar isitmemissindir siraya bunlari çizdigin için Very Happy
Amandla

Amandla

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeCuma 24 Eyl. 2010, 06:32

Teşekkür ederim Sensei! ^^ Henüz görmediler ama silseler bile başkalarını çizerim Very Happy
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: Benden de birkaç parça birşey ^^   Benden de birkaç parça birşey ^^ Icon_minitimeÇarş. 29 Eyl. 2010, 06:12

öğrenci sırası iyiymiş ya eline sağlık süper. Very Happy

Benden de birkaç parça birşey ^^
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Bunlar da benden
» Buda benden ;)
» Bunlar da benden