japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Japon forum arkaplan resimleri

+4
Lenore
shirayuri
Admin
Orihara Maya
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
shirayuri

shirayuri

Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Japon forum arkaplan resimleri   Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Mart 2011, 13:17

Sensei diye admin torpil gecti herhalde Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 654939 hep ayni resim duruyor
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Japon forum arkaplan resimleri   Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Mart 2011, 14:30

Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 654939 üyeler genelde arkaplan resmi konusunda hevesli olmadığı için ara verdik diyebilirim Smile eğer istediğin bi resim varsa yolla Wink
https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon forum arkaplan resimleri   Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. 23 Mart 2011, 16:24

Kaç kişiye özel mesaj attım, cevap çıkmadı. O yüzden bir süre böyle kalmasını kararlaştırdık. Eğer başka üyeler de istiyorsa, arkaplan resimlerini sizlere seçtirmeye devam edebiliriz...
shirayuri

shirayuri

MesajKonu: Geri: Japon forum arkaplan resimleri   Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 25 Mart 2011, 12:45

Bir tek ben "benim resmimi koyun" desem bir tuhaf kacar, egoist miyim narsist mi Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 654939
Kimse cevap vermedigine göre konuya adminin dedigi gibi heves yok...Yalniz sensei arkaplanda hangi tapinak var ögrenmek isterim ^^
efsane

efsane

MesajKonu: Geri: Japon forum arkaplan resimleri   Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 25 Mart 2011, 23:25

bana yollamadiniz bende yoksa yollardim
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Japon forum arkaplan resimleri   Japon forum arkaplan resimleri - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 27 Mart 2011, 18:21

Hangi tapınak olduğunu bilmiyorum merry Very Happy

efsane, eğer senin gibi birkaç hevesli daha çıkarsa, bu işi tekrar düşüneceğimizden emin olabilirsiniz Wink

Japon forum arkaplan resimleri
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» japon forum blogu
» <3 Japon Forum <3
» japon forum toolbar
» japon forum youtube'da