japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yeniden izmir :D

5 posters
YazarMesaj
kyramia

kyramia

yeniden izmir :D Empty
MesajKonu: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 21:44

sanırım bu konuyu hep ben açıyorum ama ... izmirdeki arkadaşlarımızla önümüzdeki haftalarda bir buluşma düzenleme fikri geldi aklıma ... özellikle yani katılanlar ... biz 4 kişi falan buluşuyoruz zaten sürekli ....
katılmak isteyenler olursa beklerim ...
tabii buna izmir dışındakilerde dahil ...
nedense bende bi tanışma takıntısı olduğunu hissettim Very Happy
diaboliksword

diaboliksword

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 22:15

Gelebilme ihtimalim olsa gelirdim vallaha izmiri özledim daha dogrusu orda bol bol içip ustğne mükemmel midyelerden yemek istiyorum ya ben özledim ya Smile
http://www.diabolikss.com
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimePerş. 08 Tem. 2010, 22:28

gelin yaaa. izmirdeki buluşmalar çok eğlenceli geçiyo ... zaten gelen i daha bırakamıyo XD
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: İzmir Buluşması(uzun bir aradan sonra yeniden)   yeniden izmir :D Icon_minitimeÇarş. 10 Kas. 2010, 11:43

Tarihi 13/11/2010 denk gelen cumartasi günü alsancak civarında bir yerlerde şimdilik belirsiz bir saatte İzmir'deki japonforum üyeleri ve hayralarının toplanacağı bir buluşma yapılacaktır.Şimdilik katılacaklar Kyra,Hell-in,AKira,selkhet,erkin-acar,Oceansea666 ve ebrumsu'dur.
Buluşma için Lütfen kyramia adlı forum üyemizle muhattab olunuz ki aksilik çıkmasın,kendisine özel mesaj atarsanız sizi bilgilendirecektir.

Söz sende Kyramia.

ebrumsu

ebrumsu

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimePerş. 11 Kas. 2010, 19:30

@kyramia ;

nerde ve ne zaman Smile
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimePerş. 11 Kas. 2010, 20:49

hmm ... Smile cumartesi günü saat 1 gibi düşünüyorum müsait olursanız

alsancak iskelesinin önü .. zaten eski buluşma fotoğraflarına bakarsanız benide rahat tanırsınız ... gelicek olanlar özel mesajdan yazsın telefon numaramıda vereyim Wink
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimePerş. 11 Kas. 2010, 21:04

evet sayın seyirciler bugünkü programımızda .......... yeniden izmir :D 654939 (( öyle bir yazmışsınki kendimi televizyonda gibi hissettim ))

neyse diğer başlığada yazdığım gibi bama özel mesajdan ulaşırsanız arkadaşlar sizlere telefon numaramıda verebilirim ... daha kolay olur ... şu anki durumda ;

yer: alsancak iskelesi önü
saat : 13:00
ebrumsu

ebrumsu

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimePerş. 11 Kas. 2010, 23:06

mm kyramia..

söz vermiyim şimdi bide dogum günüm o gün ama:D msj atarım yinede sana Wink
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimeCuma 12 Kas. 2010, 01:27

Aaaaa buluşun ve ebrumsu'nun doğum gününü kutlayın yeniden izmir :D 160985 Foruma da bir sürü foto/video isteriz ona göre yeniden izmir :D 597419
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimeCuma 12 Kas. 2010, 02:03

ebrumsu kendi arkadaşlarınla kutlamak istersen birşey diyemem ama emin ol bizim yanımızda da geçirdiğine asla pişman olmazsın Wink
hani sen sakin sakin oturup muhabbet edilecek sanıyosan bence yine düşün .. bak Hitokiri Battousai ye sor adam benimle tanıştığı güne bin pişman ... XD

neyse işin şaka tarafı o umarım gelebilirsin senide tanımaktan büyük zevk alırız Wink
Hitokiri Battousai

Hitokiri Battousai

Nerden : İzmir,Mezzoberranzan ve bilumum orta çağ planelerinden.

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimeCuma 12 Kas. 2010, 11:03

En kötü pişmanlığım o olsun kyramia,hepinizi bekleriz başımızın üstünde yeriniz var.
ebrumsu

ebrumsu

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimeCuma 12 Kas. 2010, 13:36

kyramia demiş ki:
ebrumsu kendi arkadaşlarınla kutlamak istersen birşey diyemem ama emin ol bizim yanımızda da geçirdiğine asla pişman olmazsın Wink
hani sen sakin sakin oturup muhabbet edilecek sanıyosan bence yine düşün .. bak Hitokiri Battousai ye sor adam benimle tanıştığı güne bin pişman ... XD

neyse işin şaka tarafı o umarım gelebilirsin senide tanımaktan büyük zevk alırız Wink

umarım uyanırım ve gelirim Smile))
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimeCuma 12 Kas. 2010, 15:49

yeniden izmir :D 654939 Yani senin derdin doğum günün olması değil, uyanabilmek mi?!?
ebrumsu

ebrumsu

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimeCuma 12 Kas. 2010, 16:02

Orihara Maya demiş ki:
yeniden izmir :D 654939 Yani senin derdin doğum günün olması değil, uyanabilmek mi?!?

uyanamazsam dogum günümün önemi kalmaz:D

neyse gelicem bakalım
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimeSalı 12 Nis. 2011, 12:04

Sonuçta buluşabildiniz mi bilmem ama, bu konu tekrar aktif hale gelirse (yani tekrar bir buluşma ayarlamaya çalışırsanız) güzel olabilir, bilmem anlatabildim mi Wink
kyramia

kyramia

MesajKonu: Geri: yeniden izmir :D   yeniden izmir :D Icon_minitimePaz 11 Eyl. 2011, 23:24

uzun zamandır yoktum Very Happy ama tabikide ayarlanır ... Very Happy ne zaman isterseniz Wink

yeniden izmir :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-