japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

rapid dosya indirme sorunu

+4
Shizuka
albertine
Orihara Maya
Admin
8 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

rapid dosya indirme sorunu Empty
MesajKonu: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimePaz 10 Ocak 2010, 22:05

bir kaç gündür rapidden hiç dosya indiremiyorum Aynı sorunla karşılaşan ya da nedenini bilen var mı ?
https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimePaz 10 Ocak 2010, 23:47

Ben de ben de Sad
Rapid'den uzun süredir sikayetçiyim zaten ama artik belli ki premium üyeler daha da bir öncelikli...
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimePtsi 11 Ocak 2010, 03:56

evet rapid artık eskisi gibi değil bekletiyor habire. size tavsiyem jdownloader kullanmanız. indireceklerinizi listeleyin ne zaman inerse artık. en azından sürekli f5-free user a tıklamanıza gerek kalmaz.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimePtsi 11 Ocak 2010, 22:31

Offf valla megaupload banzai! ^^ Ama hala bir çok dosyayı herkes rapide yüklüyor yaaa =(
KıyoKısho

KıyoKısho

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimeSalı 12 Ocak 2010, 21:13

arkadaşlar sorunun premiumla ilgisi yok. malum artan net kullanımı yüzünden rapid sistemi önceliği premiumlu kullanıcılara öncelik veriyo sıra gelmeyincede böyle sorunlar oluşuyo.
bende çekiyorum bu sorunları. çözüm bulur bulmaz sizlerede sunucam
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimeÇarş. 13 Ocak 2010, 07:24

demek premiumla ilgisi varmış Wink
KıyoKısho

KıyoKısho

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimeÇarş. 13 Ocak 2010, 20:24

var ama bu rabıpin suçu değil. biz kullanıcılarla ilgili bişey
melancholyoftherain

melancholyoftherain

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimeÇarş. 13 Ocak 2010, 23:49

Ben de bir kaç defa yaşadım bu sorunu ama modemi resetleyince sorun çözülüyor. IP ile de ilgili olabilir diye düşünüyorum ya da DNS'lerin şişmesi ile...
http://myanimelist.net/profile/m_o_t_rain
KıyoKısho

KıyoKısho

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimePerş. 14 Ocak 2010, 20:33

onu bende biliyorumm çokta kullandım ama zamandan pek tasarruf sağlamıyor. her seferde reset atmak modeme zarar veriyor o yüzden tavsiye etmem. ama modemine güvenen kullana bilir
melancholyoftherain

melancholyoftherain

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimePerş. 14 Ocak 2010, 23:18

Her seferde demedim ki ben, sadece rapid hata verince dedim Wink
http://myanimelist.net/profile/m_o_t_rain
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimeCuma 15 Ocak 2010, 03:41

jdownloader bunun için var, kendisi otomatik reset atıyor birkaç sn netsiz kalıyorsunuz o kadar Wink
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimeCuma 15 Ocak 2010, 16:53

ben de indiremiyorum,başkaları çatır çatır indiriyoruz diyo ama bana gelince avuç gösteriyo rapid Sad
bir de flashget kullanan var mı acaba? indiriyorum dosyayı ama açmıyo hata verio acaba indirdiğim şey yüzünden mi yoksa bi ayar mı lazım? O___o
ayrıca jdown. bende de var ama virüs kaynatıyo pcyi ve donuyo hep kullanmıyorum onu Evil or Very Mad
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimeCuma 15 Ocak 2010, 21:53

Offf warezdeki bütün linkler rapid yaaa.. Peki gece yarısından sonra dosya indireniniz var mı? O zaman çalışıyor mu 12.30 gibi gece?
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimeÇarş. 20 Ocak 2010, 12:30

tek tek de olsa rapidden dosya indirmek için bi yöntem buldum=) gerçi bunu biliyo olabilirsiniz ama yinede anlatcam=)

www.rapid8.com adresine girip ordan indirebilirsiniz

rapid dosya indirme sorunu Rapid8image
siteye girdiğinizde resimde görüldüğü gibi "Total RapidShare Accounts"
yazısının solunda yeşil işaret olmalı Eğer işaret kırmızıysa bu sitenin de server ı dolmuş demektir =)

rapid dosya indirme sorunu Rapid82
Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz kutucuğa yani "Your Url Here" yazan kutucuğa download linkini yapıştırın ve "Download" deyin.

rapid dosya indirme sorunu Rapid83

rapid dosya indirme sorunu Rapid8

Download butonuna tıkladıktan sonra yukarıdaki görüntü gelecek ve 30 ile 60 saniye kadar bir süre bekleyeceksiniz.
... ve ardından aşağıdaki görüntü gelecek buradan "Begin Your Download..." butonuna tıkladığınız zaman indirme işlemi başlayacaktır ve artık istediğiniz kadar rapid linkini maximum hızda ve aynı anda indirebileceksiniz.

rapid dosya indirme sorunu 597419
https://japon.yetkin-forum.com
robotech

robotech

MesajKonu: Geri: rapid dosya indirme sorunu   rapid dosya indirme sorunu Icon_minitimePaz 24 Ocak 2010, 17:25

guzel yontemmis (:
gerci ben de jdownloader kullaniyorum ve rapidshare sunucu mesgul hatasi veriyor. rapidshare belkide finalleri oynuyor cunku hotfile ve netload cok populer olmaya basladi.

rapid dosya indirme sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Proposal daisakusen (2007)