japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam Ey Ahali =P

+7
shirayuri
Orihara Maya
Shizuka
Megumi
albertine
Admin
Amaterasu
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Amaterasu

Amaterasu

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 18:38

Evvet ben geldim. aranıza. Eminim çok mutlusunuzdur şuan xP

Öhöm hemen tanıtayım kendimi. [Söz verin hepsini okuyacaksınız xD]
Şimdi ben Kübra oluyorum. İstanbul'danım. Toplanın hemşerilerim =P Kendimi pazarcı gibi hissettim bir an. Kilosu iki lira xD
Ehem, neyse. Şu okuduğunuz birkaç satırda hemen anlamış bulundunuz ki, pek bir gevezeyim. Konuyu dağıtırım, içine eder bırakırım x) Yok yok yeri geldi mi iyi de konuşurum. Düzgün Türkçe'ye önem veririm. Bol ifade kullanırım. =P

Efendim, bendeniz 17 yaşımda oluyorum, ama Ocak 16 geldi mi 18 oluyorum, hür oluyorum. Mutlu muyum ne? Cool Eh malumunuz bu sene son senem YGS-LYS kurbanı oluyorum aynı zamanda. >.< Vatan sağolsun =P Yeri gelmişken söyleyeyim Sayısalcıyım. İyi çarparım =P Amanın kinayede yaparmışım. x) Moleküler Biyoloji ve Genetik hedefim. İçinizde varsa okuyan, bitirmiş olan bu bölümü başınızın etini yiyeceğim ona göre. =D Gözüm İYTE'de. Hadi bakalım, bol şans Cool

Aman sıkldım bu konudan =L
Biraz kişiliğimden de bahsedeyim ki ona göre bana gıcık olun ya da sevin =J
Çift kişilikliyimdir. Arkadaş çevresi vs. oldu mu milletin enerjisi obaa bana akıveriyor. Bir deliriyorum, bir çıldırıyorum sormayın gitsin. =P Bildiğin deli olup, herşeye atlıyor, espri yapıyor, ders kaynatıyorum x)
Ama kendi köşeme çekildiğimde kimse tanıyamıyor beni. Direk satanist moda geçip, cool oluyorum Cool xP
Satanist dediysek kaçmayın hemen, hani Metal sevdalısıyım ya Türk insanı işte beni böyle tanıyor. (:

Delisiyim metal müziğin. Özellikle Death, Black, Doom, Heavy vs. Şimdi sevdiğim grupları da sayardım ama ne gerek var. Sürüsüne bereket x)
Madem Japon Forumu japon grupları sayayım. Girugamesh, Maximum the Hormone, Galneryus, The Gazette dinlediğim gruplardan. Öyle biraz da anime op. ve end. lerden. C:
Varsa sıkı grup beklerim tavsiyeleri !!

Anime dedik değil mi? Ah ah ^o^
Bildiğin sevdalısıyım be. afro Hatırlamıyorum nereden bulaştım buna ama bulaştık bir kere. Kaptırdık yakayı animeye kurtulamıyoruz daha =D
Death Note, Bleach,Naruto,Hellsing, D.Gray-man,Gintama,Baaccano, Code Geass vs. favorilerim. Shounen takılırım genelde. Eh izleye izleye zamanla Japon deliliği başladı bende =D
Etrafımdaki herkes beni Japonya ve Japonlarla özdeşleştirdi artık. Kimse yanımda laf edemiyor onlara Cool

Bir de geçenlerde ne öğreneyim, babam "Senin böyle olacağın küçüklüğünden belliydi, millet sana Japon kızı derdi. Gittin delisi oldun onların." Gözlerim çekikmiş küçükken. Gittikçe bozulmuşum be! Te Allam ^^ Bu şimdi mi söylenir baba ? Kaç yıldır Japon aşığı olan kızına şimdi denir bu ? Buradan kınıyorum seni xDD
Ama yok aldım intikamımı babamdan, onu da Death Note'a alıştırdım. Psikopatın Allahı oldu xD zuha^

Amanın çok konuştum biliyorum.
Birkaç hobimden de bahsedeyim kısacık, [tanıyın istiyorum beni =P] müzik dinlemek, kitap okumak [bknz: kitapkurdu], film izlemek, [iyi eleştiririm. Ah be yönetmen olmak vardı !] , anime ve manga tabikide birde. Böyle böyle işte.
Duygusuzumdur. Çok az şey etkiler beni. Aşka inanmam. Kimseye güvenmem. Yalnızlığı severim ama fazlası sıkar. Maymun iştahlıyımdır. Çapkınımdır. Psikopatı olduğum birini hemen yarın unutabilirim. Şaka yapmayı, hayatı ti'ye almayı severim. Kimseyi umursamam. Burnumun dikine giderim. İnatçıyımdır, keçiler halt etmiştir. Pasaklıyımdır. Abur cuburu severim ama sağlıklı yaşamada onay veririm. Az buçuk felsefik yönüm vardır. Genel Kültür taraftarıyımdır. Dünya'yı gezmek her insan evladı gibi amacımdır.

Aman be, zamanla tanırsınız zaten. geek
Siyah saçlı, uzun boylu, normal kilolu, kahve gözlü bir hatunum. Hepsi bu kadar desu ^^

Siteyi neden daha önce bulmadım bilmiyorum, bilmekte istemiyorum =P Ama iyi ki bulmuşum onu biliyorum ^.^

Varsa daha meraklandığınız konu çekinmeyin sorun =P

Öptüm sizi, en domuz gribi bol olanından pig. Hayde bakalım. ^^ Gelsin hoşgeldinler. =D
Admin
Admin
Admin

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 19:11

aramıza hoşgeldin Amaterasu Selam Ey Ahali =P 510855

Selam Ey Ahali =P 597419
https://japon.yetkin-forum.com
Amaterasu

Amaterasu

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 19:47

Hoşbuldum (=
albertine

albertine

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 21:35

hoşgeldin Selam Ey Ahali =P 984420 Selam Ey Ahali =P 597419
Megumi

Megumi

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 22:42

hoşgeLdin *.*
Tanıtım harika xD
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 22:56

Oleeeey konuşkan birisi dahaaa cheers
youkoso Amaterasu-san Selam Ey Ahali =P 431805
Alıntı :
Duygusuzumdur. Çok az şey etkiler beni. Aşka inanmam. Kimseye güvenmem. Yalnızlığı severim ama fazlası sıkar. Maymun iştahlıyımdır. Çapkınımdır. Psikopatı olduğum birini hemen yarın unutabilirim. Şaka yapmayı, hayatı ti'ye almayı severim. Kimseyi umursamam. Burnumun dikine giderim. İnatçıyımdır, keçiler halt etmiştir. Pasaklıyımdır. Abur cuburu severim ama sağlıklı yaşamada onay veririm.
Beni mi anlattın ne Surprised bir çok kısım uyuyor Very Happy

En son Shizuka tarafından C.tesi 07 Kas. 2009, 23:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 22:58

Amaterasu demiş ki:
Öyleyiz evet, hosgeldiiin cheers

Amaterasu demiş ki:
Öhöm hemen tanıtayım kendimi. [Söz verin hepsini okuyacaksınız xD]
Ilk gördügümde yüregime iniyordu bu kadar yazi ama, yine de söz verdik bakalim...

Amaterasu demiş ki:
Şimdi ben Kübra oluyorum. İstanbul'danım. Toplanın hemşerilerim =P Kendimi pazarcı gibi hissettim bir an. Kilosu iki lira xD
Ehem, neyse. Şu okuduğunuz birkaç satırda hemen anlamış bulundunuz ki, pek bir gevezeyim. Konuyu dağıtırım, içine eder bırakırım x) Yok yok yeri geldi mi iyi de konuşurum. Düzgün Türkçe'ye önem veririm. Bol ifade kullanırım. =P
Evet hepsini farkettim Selam Ey Ahali =P 654939

Amaterasu demiş ki:
Efendim, bendeniz 17 yaşımda oluyorum, ama Ocak 16 geldi mi 18 oluyorum, hür oluyorum. Mutlu muyum ne? Cool Eh malumunuz bu sene son senem YGS-LYS kurbanı oluyorum aynı zamanda. >.< Vatan sağolsun =P Yeri gelmişken söyleyeyim Sayısalcıyım. İyi çarparım =P Amanın kinayede yaparmışım. x) Moleküler Biyoloji ve Genetik hedefim. İçinizde varsa okuyan, bitirmiş olan bu bölümü başınızın etini yiyeceğim ona göre. =D Gözüm İYTE'de. Hadi bakalım, bol şans Cool
Bol sans...
(Moleküler biyoloji ve genetik benden uzak dursun...)

Amaterasu demiş ki:
Aman sıkldım bu konudan =L
Daha simdiden sIkIldiysan hiç o kadar sene ugrasma bence Razz

Amaterasu demiş ki:
Varsa sıkı grup beklerim tavsiyeleri !!
MUCC dinleeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers

Amaterasu demiş ki:
Amanın çok konuştum biliyorum.
Yok canim, estagfrullah Selam Ey Ahali =P 654939

Amaterasu demiş ki:
Duygusuzumdur. Çok az şey etkiler beni. Aşka inanmam. Kimseye güvenmem. Yalnızlığı severim ama fazlası sıkar. Maymun iştahlıyımdır. Çapkınımdır. Psikopatı olduğum birini hemen yarın unutabilirim. Şaka yapmayı, hayatı ti'ye almayı severim. Kimseyi umursamam. Burnumun dikine giderim. İnatçıyımdır, keçiler halt etmiştir. Pasaklıyımdır. Abur cuburu severim ama sağlıklı yaşamada onay veririm.
Amanin Selam Ey Ahali =P 245944 Anlasamayacagiz senle Suspect

Amaterasu demiş ki:
Bir daha düsündüm de... Razz
Megumi

Megumi

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:07

Sensei Selam Ey Ahali =P 654939
shirayuri

shirayuri

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:10

Selam Ey Ahali =P 654939 olayli bir gelis olmus.. olaylardan yorulmaya basladim ama bir rahat durun aa Selam Ey Ahali =P 654939

hosgeldin cheers

bende bir grup tavsiye edecegum What a Face zuhaha ilk mesajda baslamayayim ..
süpriz olsun sonra söylerim Wink

:scratch:
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:11

Söyle mError söyle, bak ben hemen MUCC'yu önerdim. Sen de öner *****'yi!! (grubun adini yazmadim sürprizi sen yap diye Razz)
shirayuri

shirayuri

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:25

cok sagol bana biraktigin icin Selam Ey Ahali =P 3098
............ama
bayanlar önden [avatardan yoldan cikarak - tavsandan bayana]

Selam Ey Ahali =P 654939

sen söyle sensei...

heyecani arttiriyorum,, dodom dodom dodom ..... kim bu grup kim.. adi ne? sani ne? nerden ciktilar, nereye gidiyorlar? ... dodom dodom...
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:27

Tavsandan bayana Selam Ey Ahali =P 654939 Sagol Very Happy
Neydi bu grubun adi :scratch: Aaahhh olamaz, dilimin ucunda ama aklima gelmiyor! M... diye basliyordu, ama neydi?!? mError, sen söyle neydi!! Very Happy
shirayuri

shirayuri

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:40

valla ne desem ki simdi.. aa yok yok ben söylemeyecegim. ne sen söyle ne ben, amaterasu tahmin etsin What a Face
´bul bul amaterasu biryerden, bekliyoruz !!

ipucu verdi sensei, M... diye basliyor !
benden de bir ipucu: M......y diye bitiyor !

[sacmaladim resmen Selam Ey Ahali =P 654939 ]
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:44

Bir ipucu daha: grubun ismi 5 harfli. M...y
Yuu gibi yarisma mi düzenlesek ne mError? Selam Ey Ahali =P 654939 Dogru bilene 2 yillik bedava japon forum üyeligi hediye! Selam Ey Ahali =P 597419
Aaa, japon foruma üyelik zaten bedava mi? Selam Ey Ahali =P 817184
Amaterasu

Amaterasu

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:46

albertine demiş ki:
hoşgeldin Selam Ey Ahali =P 984420 Selam Ey Ahali =P 597419

Hoşbulduk ^^

Megumi demiş ki:
hoşgeLdin *.*
Tanıtım harika xD

Hoşbuldum. Sağol x)

Shizuka demiş ki:
Oleeeey konuşkan birisi dahaaa cheers
youkoso Amaterasu-san Selam Ey Ahali =P 431805
Alıntı :
Beni mi anlattın ne Surprised bir çok kısım uyuyor Very Happy

Arigatou Shizuka-san. =D
Hehe^^ kendi dengimi hemen buluverdim mi ne ? Bu zıt kutuplar birbirini çeker olayına hiç inanmam varya. Ortak noktalarımız ne kadar bolsa o kadar iyi anlaşırız diye düşünürüm ünkü düşünür olan ben xP
Beraber bol bol çene çalarız artık =D

@Akailili:: 10 numara yorum için sağol cheers
Şimdi onu da alıntılarsam kasmasın diye şeyettim =P MUCC demek ha. Deneyeceğim hemen söz cheers

Ya bi'de nedir bu M ile başlar M ile biter xDD Aklıma direk mum falan geldi zuhaha xDDD

Aman edit büdüt: İnanmıyorum koca y harfini m diye görmüşüm. Yuh bana ya xDD

En son Amaterasu tarafından C.tesi 07 Kas. 2009, 23:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Megumi

Megumi

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:49

M iLe başLar Y iLe biter
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:49

Ne mumu yahu Selam Ey Ahali =P 654939 Kina gecesi mi düzenliyoruz surada M...y'den mumu nasil çikardin Allah askina Selam Ey Ahali =P 654939
Ben de iyice tozuttum bu aksam yahu, içkili gibiyim he drunken Doktor "çok su içiyorsun" dedi diye çok az su içmeye çalisiyorum, bu da iyice basima vurdu siz bana bakmayin Selam Ey Ahali =P 654939
Amaterasu

Amaterasu

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:50

Gördüm de editledim mesajı zaten xD Körüm ya biliyorum tamam ^
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimeC.tesi 07 Kas. 2009, 23:56

Kör degilsin sadece biz azicik üstüne atladik hepsi bu Selam Ey Ahali =P 654939
Amaterasu

Amaterasu

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimePaz 08 Kas. 2009, 00:00

Tahmin ediyorum bakın ona göre =P
Misery olabilir mi acaba? Rolling Eyes
shirayuri

shirayuri

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimePaz 08 Kas. 2009, 00:00

OH MY GOD!
kina gecesi, y ile m karistmalar, M ile baslayip Y ile biten, su icip de sarhos olan
ben nerdeyim demek istiyorum Selam Ey Ahali =P 654939
yada amaterasu diyecek, nereye düstüm ben diye Selam Ey Ahali =P 654939
ben söylüyorum:
Welcome to [japon forum farm] Selam Ey Ahali =P 654939
Akira

Akira

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimePaz 08 Kas. 2009, 00:03

öncelikle hoş geldin diyorum umarım iyi vakit geçirirsin dicemde geçirmeye başlamışın Very Happy

Emm sen bırak o M ile başlayıp Y ile biten grubu Very Happy iğrenç sesliler Very Happy

Bak 10 numero grup söylücem onu dinle ZORO süper bi grup Ryujinin hastası olucaksun

al hadi belki dinlersin sana 1 harfte benden Very Happy

M.R.Y

---------------------------------------------------------------------------------------------
Dipik Note: Ryuji: ZORO nun Solisti Very Happy
Megumi

Megumi

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimePaz 08 Kas. 2009, 00:07

Akira sen beğenmedin diye başkaLarı beğenmicek diye bişey yok

Bir gruba İĞRENÇ de diyemezsin

Tamam mı?

Senin o İĞRENÇ dediğin grubun binLerce fanı var

Ve öyLe beğeniLmicek kaLitesiz bir grupta değiL!
VK nin JRock ın hakkını veren grupLardan!

Lütfen grupLarLa iLgiLi yazıLarınızda dikkatLi oLun!
Akira

Akira

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimePaz 08 Kas. 2009, 00:15

Tamam tamam kızma hemen yaw ne kıyımetlimisssssssss grubun varmış Very Happy

Selam Ey Ahali =P Jitb

Soldan Sağa
Yuya (Bateri) En Karizmatiği Baktım ispanyol kızlar bayılıyo bu yuya ya Very Happy
Ryuji (Vokal) Aslanım benim be allah bi ses vermiş bizim LP deki chesster gibi Very Happy
Tatsuhi (Bassgitar) Offf Hastayım bu kıza küçük ken tanıdığım bi kızı andırıyo ama çıkartamadım Very Happy
Taizo (Bassgitar) Gitarla bir bütünmüş gibi fevkaladenin fevkinde Very Happy
shirayuri

shirayuri

Selam Ey Ahali =P Empty
MesajKonu: Geri: Selam Ey Ahali =P   Selam Ey Ahali =P Icon_minitimePaz 08 Kas. 2009, 00:20

igrenc sesli deme, sonra avatarimdaki tavsan gelir seni havuc niyetine yer What a Face
--> ketsuo banzai! <--

bu ZERO mu akira???

Selam Ey Ahali =P
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» bende qeLdim xD
» Selam *-*
» selam
» selam