japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
albertine

albertine

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 18:50

Tikimiz de bir işe yaramadı derken çingene kızlara baktım, bana gülümsediler-havada uçuşan notalar yalan oldu-. Gülümsemeleri beni biraz sakinleştirdi ve tikim geçti. Yavaş çalmaya hazırım!
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 18:54

//Oyun içi işlem

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Zar03

Evet bu sefer başardın. Başarılı bir şekilde çaldın

Oyun içi işlem\\

Hocam çok etkilendi ve sana sarılıp göz yaşlarına boğuldu. Üstünü salya ve sümükle ıslattıktan sonra sakinleşmek için geriye yaslandı. Kızlarda bu sırada iğrenip kaçtılar. Hoca kalktı ve koşarak kayboldu ortalıktan.
http://dealenki.blogspot.com
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 18:58

Acaba bana mendil almaya mı gitti? Yoksa birini tebrik etme şekli hiç konuşmadan sarılmak ve sonra oradan uzaklaşmak mı? Eğer öyleyse ben de gideyim, barda olmam gerek.
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:00

Kapıdan çıkarken güller yağmaya başladı üstüne, kızlardan birisi gelip öptükten sonra kıkırdayarak gitti. Yolun sonunda ise hocan elinde diploma ile karşında bekliyor.
albertine

albertine

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:03

-Burnumdan kanlar fışkırdı ve yüzüm kızardı- Sonunda beklediğim oldu, evet, artık hem mesleğim hem de hayallerime giden yol karşımdaki bu adamın elinde duruyor !
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:06

Hocan diplomayı verirken eline gözyaşlarını tutamıyor gene ancak diplomanı alırken arkadan geçen sarı saçlı kıvrık kaşlı adamı gördün ve tipi oldukça güldürdü seni artık bara gitmenin vakti geldi.

[Albertine ilk okulunu bitirdi ve şimdilik diğer oyuncularınınkide bitene kadar beklemesi gerekiyor ^^ ]
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:18

Ecthelion da sıra:

Sen korsan bir aileden geliyorsun. Anneni hastalıktan kaybettin o yüzden hastalık hastasısın ve oldukça sinirlisin. Baban Grandline a gittikten sonra haber alamadın ondan ve onu aramaya gittin. Çocukluktan beri babanla kılıç alıştırması yapmıştın şimdi o kılıç ustalığını teyid etme vakti geldi. Ancak okuldaki ustana meydan okuyup onu yenmezsen diplomanı alamazsın.
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:24

Çoçukluğumdan beri en iyi kılıç ustası olup en tepeye oturma hayallerimi gerçekleştirmem gerekiyor. Ustama meydan okumalıyım... ama ustama meydan okuyamama hastalığım tuttu. Bacaklarım titriyor... 3 derin nefes aldım ve dojoya girdim.
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:29

Dojoda kimse yok birtek ustan karşında duruyor ve sinirli bir bakışı var.

"Ama hiç ailenden bahsetmemiştin. Dojomun ismine lekemi sürmeye çalışıyorsun yoksa. Çıkar kılıcını böyle bir öğrenciyi mezun edemem. Aileme bir hakarettir bu. Seninle hiç tanışmamam gerekirdi."

Ustan pis pis sırıtmaya başladı.

"Aaa evet hiç tanımamalıyım, senin varlığını bu dünyadan alırsam tanıdığım gerçeğini kimse söylüyemez, evet evet!, çek kılıcını en azından hayatında tek bir şeyin onurlu olucak oda ölümün!!"
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:33

Ailemden bahsetmesi hiç hoşuma gitmiyor ve kızgınlığımla yerimden hızla üstüne doğru zıplıyorum. Havadayken aklımdan binbir türlü düşünce geçiyor... Osa sensei'mken bana çok iyi davranmıştı. Ne olduda birden böyle oldu. Sonra aklıma annem ve uzun zamandır görmediğim babam geliyor... üzerine doğru gitmekteyim...
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:43

//Oyun içi işlem

10zarlık vuruş yapman gerekiyor.

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Klzar

9+1 ( karakter özellik bonusu ) = 10

başarılı zar attın rakibinin savunmasında sıra gene 10 zar

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Klzar2

Evet savunması oldukça düşük ve oldukça başarılı bir saldırı.

Oyun içi işlem\\

Kılıç ustanın sol omzundan kemiğe hasar verek omzuna göğüsüne kadar indi. Ustan acı içinde bağırdı ama bu saldırı onu dahada alevlendirdi. "Senin gibi suçlular bu dünyadan temizlenmeli, denizcilerden önce ben temizlemeliyim evet! Senin gibiler yüzünden bu dünyada sadece acı var sadece acı! Bende tutmuş sana dojomu açtım evladım olarak baktım. Babanın denizciler tarafından yakalandığını gazetede öğrenmeseydim hiç bir şekilde anlamazdım!"

Bu turdaki enerjin 9/10
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:51

Ağzından çıkan sözlere kulaklarım inanamıyor. Bir an için sendeliyorum. N-Ne babam yakalanmış mı? Midemde hafif bir hareketlenme hissediyorum sanırım kusacağım. sendeleyerek duvar kenarına gidip elimle dayanıyorum. Bana doğru döndüğünü görüyorum ne yapacağımı bilmiyorum. Aklımı toparlayıp Saldırmam gerekiyor derin nefes alıp koşmaya başlıyorum..
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 19:59

Dojonun kapısı açıldı ve ufak bir çocuk çıktı.

"Şenşeiiiii, bu seslerde ne uyuyamadıııım"

Ustan ufaklığı yakaladı ve boynuna kılıcı dayadı. "Bu çocuk senin idolündü dimi, senin gibi olmak istiyordu dimi!" Çocuğa döner. "Onun gibi bozuk kanlı mı olmak istiyorsun ha! Bütün soyu bozuk kanlı! Ama merak etme adalet onlara derslerini veriyor."
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 20:05

Beynim basınçtan patlamak üzere hiç kendimi böyle hissetmemiştim. Kollarımda güç hissediyorum ama aklım küçük çoçukta saldıramıyorum. Çocuğu düşünüyorum- baş belasından başka bişi değildi ama seviyordum. Nice zamandır yanımdaydı. Bırak çocuğu diyorum istediğin benim. Aklımdan hedeflerim geçiyor onlara ulaşmak için masumlar tehlikeye girecekse vaz mı geçmeliyim?
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 20:11

Ustan neredeyse ağzı yırtılıcak kadar geniş gülümsemeye başladı. Iyicene gözleri dönmüşe benziyor artık. "Ooo, demek bu çocuk senin için değerli yanlışlıkla elim kaysa ne olur dersin ha!" Dedikten sonra pis pis gülmeye başladı ve bir anda durdu kılıcı çocuğun elmacık kemeğine batırdı ve çeneye kadar indirdi. Çocuk acıdan bağırmaktan başka birşey yapamıyor ustasından kurtulmaya çalışıyor ama nafile kaçamıyor.
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 20:18

Kılıcın battığı yerdeki kanı görüyorum ve heryer aynı renk oluyor duyularım artık bana itaat etmiyor. Ufaklık debelenirken farketmeden bacaklarım ustama doru hareket ediyor. Tek kurtuluş şansı bu hareketi kullanmamdan geçiyor. juunintooiro Diye bağırıyorum(animelerde hep bağırırlar ya Very Happy ) ve atılıyorum...
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 20:25

//Oyun içi işlem

Enerjin 9/10 inmişti ama 3 tur geçti ve çoktan tekrar doldu enerjin anca özel saldırın 2 eneji yiyor. Şimdiki durumun 8/10
Not: Saldırı başarılı olsada olmasada enerjin gider.

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Klzar3

10 zarlık sistemde 10 attın bu düşmanın savunma yapmasını engeller.

Oyun içi işlem\\

Saldırı başarılı birşekilde gerçekleşti. Kılıcın arkasıyla ustanın diz kapaklarının iç kısmına vurdun arkadan ustan yere yığıldı ve çocuk kurtuldu. Ustanın ağzından hiç tahmin edemiyeceğin ağır bi küfür çıktı. Kılıcın boynunda öldürücekmisin yoksa kılıç tutan elini keserek etkisiz halemi getireceksin.
Ecthelion

Ecthelion

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 20:30

Elim titriyor. Boğazında ufak bir kesik açıldı. Babamı düşünüyorum. O her zaman onurlu bir adamdı. Boş yere can almamı hoş karşılamazdı. Ama neler söylemişti... Ayrıca ufaklığa ne yapmıştı. Elim hareket edecekken bir güç beni durduruyor... Annemin gülüşü geliyor aklıma o anlık kararla elini kesiyorum.
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 20:37

Ustan acı içinde haykırıyor. Birden susuyor ve yerde sürünmeye başlıyor masaya ulaşıp bir diploma kağıdı alıyor. Sol elini kanına bulayıp diplomana ismini zarzor verip sana fırlatıyor. Teknik olarak onu yendiğini düşünüp kabul ediyorsun ve kafanı biraz boşaltmak için bar'ın yolunu tutuyorsun.

-------------------------------------------

//Ecthelion un sırasıda bitti tebrik ederim^^
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 20:39

dealen demiş ki:
Zombi, alınır ve kafasını çevirir "Sen sanki yaşıyorsunda noluyor, Evlat ben Gold D. Roger ın ufaklığını bilirim. Madem öğrenmek istiyorsun anlatıyi--"

Tiz sesli doktor çıkar korkuyla atlar "Hayır, hayır sakın başlama sakın 2 sene sürer hikayenin bitmesini vaktimiz yok, bak anlatırsan kapının önündeki köpeği hatırlarsın bacağını çok seven onu getiririm buraya."

Zombiden terler boşanmaya başlar "Oh, şimdide tehdite başladınız he tebrik ederim başıma bir bu gelmemişti. Bu bana ölmeden önceki anlarımı hatırlattı Grand Line'a gitmeye çalışıyordu--"

Yaşlı Doktor bağırır "Burda test yapıyoruz çeneni kapa lanet zombi!!"

Zombi omzunu silker...

Masa hemen önünde ve doktorlar kürsüde bekliyorlar. Kitapla aralarında 10 metre mesafe var. Ancak göz ucuyla sadece başlıkları görüyorsun şu an.

//Shizuka akşam gelicek o yüzden onun kısmını şimdilik durduruyoruz. Gelince devam edilcek.

//Shizuka ya kaldığımız yerden devam ediyoruz!!
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 20:42

Gold D Roger'ı duyunca heycanlanıyorum. Tiz sesli doktoru ve diğerlerini umursamadan birden:
"Korsanlar kralını tanıyor muydun gerçekteeen!" diye hayran hayran yatan zombiye bakıyorum.
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 21:05

Zombi : "Ah, yaramaz veleti nasıl unuturum yerinde duramayan sanki için karınca varmış gibi hertürlü yaramazlık onda, canımdan bezdirirdi. O zamanlar ben-"

Doktorlar homurdanmaya başlar "Of gene başladı ağzını bağlıyalım şunun hadi, hep suçluları anlatıyor başımız derde gircek zaten" Doktorlar hareketlenmeye başlar ama zombi kafasını deli gibi sallıyor bağlanmamak için. O sırada çıkan kemik sesleri senin içini mideni kaldırmaya yetiyor.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 21:08

İskelet hareketlenmeye başlayınca geriliyorum. Offf elimde çok acıyor zaten! Doktorlara bakıyorum dikkatleri dağılmış olabilir mi? Kitaba bi bakabilsem.. İşi şansa bırakmamak için kendimi zorlayarak kısık sesle sadece zombinin duyacağı şekilde korsanlar kralına hayran olduğumu bana birşeyler anlatmasını rica ediyorum.
dealen

dealen

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 21:12

Zombi kıkırdadıktan sonra boyun kemiği kırılıyor ve kafası aşağıya düşüyor. Bakışları sana kitlenmiş durumda ama ve ağzından o kelimeler çıkıyor.

"...büyükbabanı tanıyorum, yaşlı pislikde tanıyor... grand line'da ona ulaşmalısı-..."

Yaşlı doktor zombinin alt çenesini çıkarıyor, zombiyi konuşamaz hale getiriyor. "Oh, biraz sessizlik.." diyip sana bir bakış attıktan sonra yerine oturuyor.
Shizuka
asistan sensei
Shizuka

MesajKonu: Geri: <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!   <Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town! - Sayfa 2 Icon_minitimePaz 11 Ekim 2009, 21:18

Duyduklarıma inanamadım!!! Bu konuşan zombi ve şu ihtiyar pis bakışlı doktor büyükbabamı tanıyor!!!!
İskelet yaşlı pislik dedi! Belli ki pek dostani duygular beslemiyordur büyükbabama karşı! Açıkçası o zombiyi ihtiyar doktordan daha çok sevdim! Adama büyükbabamı nerden tanıdığını sormak istiyorum ama testin ortasında pek yakışık olcağını sanmıyorum.. Ayrıca duycağım cevbın ardından yacaklarımıda hesaba katarsam büyükbabamın yanına doktor olarak gidemeyeceğim apaçık ortada..
Derin nefes alıyorum... Offf duyduğum sözler o kadar beni şoka soktuki kitaba bakma fırsatınıda kaçırdım!! (mı? bakmış olabilir miyim o sırada =P)
Sinirden yaşlı doktora dik dik bakıyorum.. Elimde daha çok yanmaya başlıyor offff!!!

<Oyun>[Korsan Tayfası]Senaryo 1 - Logue Town!
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-