japon forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

japon forum

japon kültürüyle ilgili herşey

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kiken na aneki (tehlikeli abla)

3 posters
YazarMesaj
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

Kiken na aneki (tehlikeli abla) Empty
MesajKonu: Kiken na aneki (tehlikeli abla)   Kiken na aneki (tehlikeli abla) Icon_minitimeCuma 25 Eyl. 2009, 21:31

Kiken na aneki (tehlikeli abla) Aneki22

Dizinin adı: 危険なアネキ (kiken na aneki, tehlikeli abla)
Oyuncular: Ito Misaki, Moriyama Mirai, Takashima Masanobu, Shaku Yumiko, Eikura Nana, Hiraoka Yuta, Hamada Mari
Tür: Komedi
Bölüm sayısı: 10
Yayınlanma yılı: 2005
Kapanış şarkısı: Pop Star (Ken Hirai)

Konusu:

Minagawa Hiroko köyde yaşayan genç bir kızdır. Babasıyla içki üretimine girişir, ancak sevgilisinin ihanetiyle iflas ederler. Ardından babası kalp krizi geçirir ve vefat eder.
Hiroko'nun erkek kardeşi Yutaro Tokyo'da tıp öğrencisidir, ve bu yüzden de köyün gururudur. Babalarını kaybettikten sonra, Hiroko Tokyo'ya kardeşinin yanına gider. Ancak kardeşi ondan pek hoşlanmamaktadır. Hiroko güzelliği ve saf insan ilişkilerinde olan başarısıyla Tokyo'da kendine bir yer edinir ve iflastan sonra borçlu olduğu adamlara paralarını ödeyebilmek için de bir hostclub'da çalışmaya başlar. Yutaro'nun bu borçtan haberi olmaması için elinden geleni yapar...

Spoiler:
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kiken na aneki (tehlikeli abla)   Kiken na aneki (tehlikeli abla) Icon_minitimeCuma 25 Eyl. 2009, 22:44

tanıtım için teşekkürler sensei Kiken na aneki (tehlikeli abla) 922276
türkçe altyazılı hali varmı biyerlerde? Very Happy
bi yığın anime fansub grubu var diziler için türk fansub grubu yok mu acaba Kiken na aneki (tehlikeli abla) 491370
https://japon.yetkin-forum.com
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Kiken na aneki (tehlikeli abla)   Kiken na aneki (tehlikeli abla) Icon_minitimeC.tesi 26 Eyl. 2009, 00:30

Hiç bir fikrim yok Admin No
SnoK

SnoK

MesajKonu: Geri: Kiken na aneki (tehlikeli abla)   Kiken na aneki (tehlikeli abla) Icon_minitimeC.tesi 26 Eyl. 2009, 15:28

2005 yapımı olmasına rağmen hala alt yazısı çıkmamış
bulamadım ben de Kiken na aneki (tehlikeli abla) 49464 gel de sinir olma
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Kiken na aneki (tehlikeli abla)   Kiken na aneki (tehlikeli abla) Icon_minitimeC.tesi 26 Eyl. 2009, 20:49

Kiken na aneki (tehlikeli abla) 654939 Aslına bakarsanız ben de ilk 4 bölümünü izledim ve çok da süper bulmadım... İzlemeye devam edeceğim çünkü başladım bir kere ama yine de daha güzel diziler bulabileceğinize eminim Kiken na aneki (tehlikeli abla) 654939
Orihara Maya
☆akailili-sensei☆
Orihara Maya

MesajKonu: Geri: Kiken na aneki (tehlikeli abla)   Kiken na aneki (tehlikeli abla) Icon_minitimeCuma 02 Ekim 2009, 23:49

Hmmm öyle dedim ama eglenceli bir diziydi. Sonuna kadar izledim simdi bitirdim, tavsiye edecegim dizilerden biri Wink

Kiken na aneki (tehlikeli abla)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-